Jump to content
Dogomania

Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków


marta1624

Recommended Posts

[quote name='rashelek']Ooo i jak kamizelka się sprawdza? Relację proszę![/QUOTE]

Na jeden dzień użytkowania- super ;) Pies wyraźnie mniej się męczył, mało dyszał, a i energii dużo więcej ;) Tak więc polecam, jest tylko jedno ale- byłyśmy chwilę na zabawie z kolegą psim, i wtedy wolałam ściągnąć kamizelkę- wiadomo szarpanka, przewracanka ;) Potem spokojny spacer i pies sam głowę podstawiał więc chyba poczuł ulgę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']nawet gdybym miała do wyboru homara czy jajecznice to bym jajecznice wybrała :lol:[/QUOTE]

Ja też :D Wolę "swojskie" dania :D Nigdy nie jadłam homarów/krewetek/ośmiornic itp więc nie mówię (piszę :D) że jest niedobre, ale też jakoś mnie korci żeby zjeść ;)

Link to comment
Share on other sites

Za ślimaki to ja podziękuję, raz widziałam i wolę nie próbować :D Za to "takich" rzeczy nie jadłam, więc nie twierdzę że są nie dobre ;) Jakoś nie mam w sobie tyle silnej woli żeby to jeść ;) PS. Tablet wrócił :loveu: Ale nowy system nie pokazuje mi listy emotek, więc wstawiamy tylko te co pamiętam :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']Za ślimaki to ja podziękuję, raz widziałam i wolę nie próbować :D Za to "takich" rzeczy nie jadłam, więc nie twierdzę że są nie dobre ;) Jakoś nie mam w sobie tyle silnej woli żeby to jeść ;) PS. Tablet wrócił :loveu: Ale nowy system nie pokazuje mi listy emotek, więc wstawiamy tylko te co pamiętam :D[/QUOTE]

jak Sebek jadł i brat to stwierdzili że smakuje podobnie do drobiowej wątrobki , aż dziwne że Sebastian nie opluł nikogo siedzącego na przeciwko bo od zawsze twierdzi że wątróbka jest feee :lol:
to teraz mozesz aglądac tu częsciej jak już sprzęt odzyskałaś :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']jak Sebek jadł i brat to stwierdzili że smakuje podobnie do drobiowej wątrobki , aż dziwne że Sebastian nie opluł nikogo siedzącego na przeciwko bo od zawsze twierdzi że wątróbka jest feee :lol:
to teraz mozesz aglądac tu częsciej jak już sprzęt odzyskałaś :evil_lol:[/QUOTE]

Iplanuję być częściej :D Jutro będę mieć mniej czasu bo będę urządzać mniejsze akwa u babci a duże szorować dla chomika, a i z kol jedziemy na ciuszkowe zakupy ;) Ale nie ja będę ciuchy kupować :D No i jutro przewożę ryby do babci (całe 4 :D). Jak mama zobaczy które akwa będzie dla chomika to chyba padnie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Teraz juz wszystko robią na wzór fb :/ jakoś przywykniemy ;)

Teraz chomiś jest pozbawiony dóbr ale za to jaki bedzie miał pozniej wypas :D

Tylko musi poczekać na siatkę ;) Kołowrotek będzie koło wtorku, ale na razie mógłby mieć ten stary. Ale siatka to mus- piętro jest tak wysoko, że chom by pokój zwiedzał :D I nie wiem jak ja to akwa na stole postawię, jest takie ciężkie...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...