Jump to content
Dogomania

Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków


marta1624

Recommended Posts

[quote name='marta1624']Basset jest z 4 razy większy od Lucyny :evil_lol: Bardziej jakaś [B]dżdżownica[/B] :diabloti:[/QUOTE]

[quote name='dOgLoV'][B]fakt tez ma krótkie łapki ale więcej niż 4ry[/B] :eviltong:[/QUOTE]

Aga, gdzie dżdżownica ma łapki????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']:klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::diabloti:[/QUOTE]

Tak o tylko ja potrafię :evil_lol:
[quote name='marta1624']To się dobraliście :evil_lol: Widzisz Aga, będziesz sławna na dogo :diabloti:[/QUOTE]

Taaaa , para doskonała :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']Twój tok rozumowania jest powalający :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='magdabroy']Aga, gdzie dżdżownica ma łapki????[/QUOTE]

[quote name='dOgLoV']Qurwa pomyliłam dzdzownice ze stonogą :splat:[/QUOTE]

[quote name='marta1624']nie dziwie mu się :diabloti: Zaczęła się alergia, to dlatego :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='kalyna']:mdleje:
zaczynam się o Ciebie martwić :diabloti:
a w innym wątku, nie wiesz co to C.H., proszę ogranicz dogo :evil_lol:[/QUOTE]

:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: kuhwa. hahahaha:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: kuhwa. hahahaha:diabloti:[/QUOTE]

[QUOTE] :mdleje:
[COLOR=#000000]zaczynam się o Ciebie martwić [/COLOR]:diabloti:
[COLOR=#000000]a w innym wątku, nie wiesz co to C.H., proszę ogranicz dogo [/COLOR]:evil_lol:[/QUOTE]

Aga jesteś słynna na całe dogo :multi:

Witam wszystkich ze słonecznego poranka :)

Link to comment
Share on other sites

My już po porannym spacerku, niestety smyczowym bo ludzi z psami więcej niż drzew w lesie :mad: Ja nie wiem skąd oni się biorą, całą zimę były pustki, aż do tego tygodnia. Teraz jest tylu spacerowiczów (a po południu jeszcze gorzej) a ich psy zachowują się tak jakby nigdy nie widziały ludzi i innych psów :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Dziwisz się? To pewnie psy, które na dłuższe spacery wychodzą od święta :roll:[/QUOTE]

No chyba rzadko dla nich są te święta :shake: Taki sznaucer podobno ma pół roku, a pierwszy raz go widzę :shake:A jeden pan mnie uświadamiał, że męczę "mojego" jamnika, bo widział przez okno że w zimie na spacer wychodził, i że chciał do TOZu dzwonić. On ma teraz yorka (niby), a na małych psach się zna bo miał hodowlę różnych psów. Jak zapytałam czym go tak męcze, to powiedział że tym że na dwór wychodziłam z nim w zimę i kiedy była brzydka pogoda, a to psy które powinny do kuwety się załatwiać kiedy jest zimno i pada :crazyeye: Tak więc jestem strasznym właścicielem, który powinien oddać swoje psy dla ich dobra :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Marta, to może niech oba Twoje psy robią do kuwety :diabloti:[/QUOTE]

No świetny pomysł :) Przynajmniej nikt TOZu na mnie nie naśle :lol: Ale skąd ja taką wielką kuwetę wezmę? I co do środka sypać?

[QUOTE][COLOR=#000000]Meldujemy się obowiązkowo. I subskrybujemy wątek [/COLOR];-) [/QUOTE]

Dziękuję za wizytę. I zapraszam ponownie (kurde, tekst jak z biedronki :eviltong:)

[QUOTE] [COLOR=#000000]Jesteście nawiedzone :P Ledwo wątek galeriowy założony, a tu już 4 strony na trzaskane :P Wy w ogóle opuszczacie dogomanie xD?[/COLOR] [/QUOTE]

Niekiedy opuszczamy :eviltong: Ale my ogólnie paple jesteśmy, i lecimy na kilka galerii z tym gadaniem :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...