Jump to content
Dogomania

Suczka po sterylizacij kopulowała


PiotrPa

Recommended Posts

Na spacerze w lesie do mojej suczki (Która akurat miała cieczkę) przypałętał się jakiś miejscowy kundel oba psy odbiegły trochę dalej i zastałem je na ,,gorącym uczynku,,
ten kundel się mnie przestraszył i chciał uciec ale psy jakoś zakleszczyły się ze sobą,stały tak złączone tyłkami i pewnie zrobił bym temu kundlowi krzywdę ale jak podchodziłem to on wierzgał a moja suczka skomlała z bólu.Wycofałem się trochę i poczekałem aż skończą.

kundel uciekł,suczka ledwo szla i musiałem zanieść ją do domu,zwymiotowała na trawe i teraz leży na kanapie i oddycha ciężko.Mam się czego obawiać?

Dodam ze suczka sterylizowana była 2 miesiące temu

Link to comment
Share on other sites

jeśli został np.fragment jajnika w ciele suczki,może on produkowac hormony normalnie,czyli 2 x do roku sunia będzie atrakcyjna dla samców.moga oczywiście z nia kopulowa(oby do tego nigdy juz więcej nie doszło),ale sunia z racji braku macicy i jajników nie bedzie miec szczeniaków.
czy masz się martwić-raczej nie,przecież sunia po sterylce-chyba że "po chamsku"próbowałeś rozdzielić skleszczone psy

Link to comment
Share on other sites

to nie jest cieczka tak dosłownie,byc moze bedzie sie powtarzac.przypuszczalnie za pół roku podobne obajawy(np.zainterersowanie samców twoja sunia)mogą wystapic .powinieneś podejsc do lek wet żeby wykonal badanie cytylogiczne,które potwierdzi lub wykluczy

Link to comment
Share on other sites

Dziwnie piszesz [b]PiotrPa[/b], tak na luzie, że suczka miała sterylkę 2 msc. temu a teraz ma cieczkę. Jedno z drugim się wyklucza. Albo ona miała jakiś inny zabieg albo ową sterylkę nie do końca prawidłowo wykonano.
A suczka po brutalnym rozdzielaniu może mieć uszkodzoną pochwę, więc warto z nią się udać do weta.

Link to comment
Share on other sites

prosze sie dowiedziec u weterynarza co on rozumie przez wykonana przez siebie sterylizacje
czy to pelna kastracja: usuniecie wszystkich narzadow rozrodczych, czy jakas kombinowana sterylka, ktora coraz czesciej sie zdarza - bo ma byc tanio

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...