Jump to content
Dogomania

Fundacja Emir - przestrzegam


Daka

Recommended Posts

Sposób w jaki wlascicielka fundacji "zalatwila" zbiorke u mnie w firmie to byla straszna zena. Przyjechala jakas pracownica, na szpilkach, w ogole nie umiala rozlozyc kosza. Na smiech mnie zbieralo jak patrzylam jakby robila to pierwszy raz.
Wyludzanie kasy na niby potrzebne rzeczy dla psow i niemoznosc udokumentowanie tego potem. Beszczelna rozmowa przez telefon i odlozenie sluchawki przez wlascicielke fundacji.

Dziewczyny uwaga. Nie wspierajcie tego gowna. Fundacja EMIR to złodzieje i ściemniacze. To jakaś cala rodzina wkrecona w tą fundacje i robiąca przekręty. Jestem taka zła, tak się napracowałam, a teraz świece oczami przed ludzmi :(

Sorry ze bez polskich liter.

Edited by Daka
Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Tu by powinna również wypowiedzieć się fundacja.Jednostronna relacja to za mało do wyrobienia sobie zdania.Przynajmniej dla mnie.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

A ja mam zupełnie inne zdanie o tej fundacji,przynajmniej o jej oddziale w moim mieście.Pani z fundacji pomogła mi w zorganizowaniu transportu do schroniska dwóch podrzuconych psiaków.W szkole mojej córki zorganizowane było spotkanie i rozmowa o tym jak zapobiegać atakowi obcego psa,jak go nie prowokować i jak z odczytywać zachowanie psa.

Link to comment
Share on other sites

Tak to jest,jak się komuś zachciewa pomagać zwierzetom.I to nie tylko na przykładzie tej fundacji.
Zobaczysz jeszcze gorsze rzeczy.I broń Boże nie kwestionuj czegoś,bo Cię opadną tysiace szerszeni,z któryś każdy cię użądli.
Popatrz w dyskusje na forach 'prozwierzecych"

Link to comment
Share on other sites

Zyga- nie będę ściemniać.Jeśli mi Emir pomógł to dlaczego mam pisać nieprawdę? Mogę natomiast podać inny przykład fundacji Jamniki Niczyje- a właściwie jednej z jej pracownic przez którą byłam szykanowana telefonicznie i oskarżana,że specjalnie "zgubiłam" psa,którego zakupiłam w hodowli jej koleżanki i doprowadziłam właścicielkę do stanu depresji a sama nic w kwestii poszukiwania psa nie robię. Mimo tego co mnie spotkało nie mogę stwierdzić,że fundacja ta jest do niczego- jedynie,że osoba tam pracująca nie nadaje się do pouczania jak z psem powinna postępować...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...