Jump to content
Dogomania

Sniezka odeszla za TM..nawet niebo po niej płakało.


giselle4

Recommended Posts

sama nie wiem, co tu Wam napisać.
POnieważ po tym ataku utrzymywały się drzenia głowy, lekkie drgawki jak dreszcze, wetka zaleciła podawanie luminalu. No i teraz nie wiem czy to po tym ataku czy po leku, ze Śnieżką jest w sumie dobrze, ale gorzej niż było wcześniej. Do tego upały i ..... cieczka.....
w sumie- jest słabsza, mniej sie rusza, mniej chce chodzić, powolniejsza. Śpi porównywalnie dużo. Apetyt dobry, ale bawić już się nie chce. Znów zaczęły się jęki, zapadanie się momentami w swój świat.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 496
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Troche smutno zrobiło się u królewny. Mam wielką nadzieję, że sunia odzyska jeszcze radość, pozbiera się po ataku. Z całego serca jej tego życzę. Jakie to szczęście, że ma taki dom, gdzie jakkolwiek nie będzie sie działo, ma miłość i najlepszą opiekę.

Link to comment
Share on other sites

przepraszam, ale wyjazdy i spadające na głowę kłopoty spowodowały , ze Was zaniedbałyśmy.
U Śnieżki-Basi wszystko dobrze.
Chciałam nagrac Wam jak szczeka na całą okolicę z tarasu,ale najpierw aparatu nie mogłam znaleźć, potem okazało się, że baterii w nich nie ma. Tak więc, pierwsze 2 sekundy filmu to szczekajaca Śnieżka na tarasie- proszę uruchomić wyobraźnię ;).
[url]https://www.youtube.com/watch?v=vQVyXdVw8bw&feature=youtu.be[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...