Jump to content
Dogomania

Rzeszów - 19.08.2007r.


Dalmatynkaa

Recommended Posts

[B]Lista psów zamieszczona na stronie jest listą psów wprowadzonych do bazy a nie wysłanych zgłoszeń. Każdy kto zgłasza psa formularzem dostaje emil zwrotny. Numerki wystawowe będziecie odbierać jak co roku na wystawie te, które dostajecie to numery zgłoszeń.
Nie róbcie zamieszania [/B]:p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

AnkaW nie wiesz czy ktos z grzywkami sie jeszcze wybiera :) ?? bo skoro zgłoszenia przedłużone do 5.08. 07 to może my sie jeszcze skusimy :) właśnie nad tym myśle czy zgłosić czy nie :)

Atik czy do zgłoszenia przez formularz ze strony trzeba dołączyć dowód wpłaty czy może być tylko rodowód a opłate pokazać czy wejściu ??

Link to comment
Share on other sites

[B]Śnieżynko[/B], na pewno będą grzywki z Rzeszowa /mam nadzieję :razz: / psy otwarta i champ. oraz sunia tylko nie wiem czy mł. czy już pośr.
Zgłaszaj i przyjeżdżaj, będzie fajnie :multi: :multi:. Do zgłoszenia dołącz rodowód a dow. wpłaty weź ze sobą na wystawę.

Link to comment
Share on other sites

Ponawiam prosbe błagam może ktoś z Warszawy jak będzie jechać na tą wystawe mógłby zabrać ze sobą kociaka. Dołoze sie do paliwa baaardzo prosze o pomoc Warszawiacy odezwijcie sie pomózcie. Kociak bardzo żle znosi brak rąk do pieszczenia pomocy !! Może ktoś z warszawy znajdzie u siebie w aucie miejse na tego biedaka??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Śnieżynka']Ania a nie wiesz może czy w niedziele w Zakopcu bedzie dało sie zgłosic jeszcze :) i odrazu zpłacic bo i tak zapłacić mogę dopiero w pon :( ewentualnie w niedziele wieczorkiem jak wróce po Zakopanym...
Poznanie Karacika to kusi kusi :)[/quote]

Nie mam pojęcia, ale spytaj Han na PW, ona jest z Zakopanego to może dowie się w oddziale. Albo zadzwoń do ZK w Rzeszowie to na pewno Ci odpowiedzą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller-Fox']Nice girl - abstra***ąc od strony związkowej - strasznie mi się podoba zresztą Twoja strona i teksty na niej :multi:
Sorry, za OT ale jest super:multi:[/QUOTE]

A dziękuję. :) Swoją drogą, wczoraj udało mi się ją zaktualizować po bardzo długiej przerwie. :)

Link to comment
Share on other sites

Śnieżynko pewnie koło wtorku, środy :roll: a może wcześniej. Na stronie pisze, że lista będzie po zakończeniu przyjęć które są do dziś. Później trzeba wszystkich wklepać a to schodzi bo narobić szybko bałaganu jest łatwo. Najważniejsze, że wiemy iż pieski przyjęte :lol: .
Musimy uzbroić się w cierpliwość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iza']Nie zawsze, chyba 2 lata temu była taka ulewa od rana do wieczona, że ringi to były małe jeziorka, Pani sędzina paradowała boso, nie wspomne o psach, które były jak zmokłe kury.[/quote]

A wiem pamiętam byłam wtedy towarzysko z koleżanka ,która bordery wystawiała i u niej PAni sędzia biegała boso , o tę samą nam chodzi ? ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...