Jump to content
Dogomania

wojna z allegro


jefta

Recommended Posts

[quote name='Paulina87']a ja znowu przejrzałam sobie aukcje słynnego FIOLCIO33

Negatywny komentarz:
[I]Ludzie nie kupujcie od niego psów to zwykły oszust .ja kupiłam od niego psa rasy jak napisał YORK Z CHIHUAHUA ,a okazało się że to zwykły kundel , pies urusł mi do kolana, pozatym pies zabiedzony, chory i z anemią.[/I]

I odpowiedź na jego negatywa:
[I]oszust, i nic pozatym, kupiłam od niego chihahułe z yorkiem, zażekał się że to 9 tygodniowa suka tych ras, okazało się że była trzy tygodniowa.dopiero jak dostał negatywa wkońcu przyznał się że to golden z labradorem, a nie chihahuła[/I]

I jeszcze inna odpowiedź na jego komentarz:
[I]WSZYSTKO BYŁOBY DOBRZE GDYBY PIESEK NIE URÓSŁ... MIAŁ WAŻYĆ 2,5 KG I TYLKO DLATEGO GO KUPIŁAM, CHCIAŁAM MIEĆ MAŁEGO PSA, A WAŻY... 8 KG. SPRZEDAWCA POINFORMOWAŁMNIE, ŻE PIES TAK URÓSŁ BO DOSTAWAŁ WITAMINY... UWAGA OSZUST!!![/I][/quote]

ma tez taki pozytywny:

Wizyta u weterynarza przebiegła pomyślnie, piesek zdrowy i bardzo rozbrykany.Śliczne grubiutkie maleństwo.Tak jak w opisie dojazd do klienta bez żadnych problemów.Serdecznie POLECAM oby każdy [SIZE=4][B][COLOR=Red]hodowca[/COLOR][/B][/SIZE] był taki jak Ci państwo.POLECAM POLECAM!!

:crazyeye::crazyeye::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MartynaP']ma tez taki pozytywny:

Wizyta u weterynarza przebiegła pomyślnie, piesek zdrowy i bardzo rozbrykany.Śliczne grubiutkie maleństwo.Tak jak w opisie dojazd do klienta bez żadnych problemów.Serdecznie POLECAM oby każdy [SIZE=4][B][COLOR=Red]hodowca[/COLOR][/B][/SIZE] był taki jak Ci państwo.POLECAM POLECAM!!

:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/quote]

Taki komentarz to mógł mu wystawić ktoś zaprzyjaźniony.:razz:

Link to comment
Share on other sites

witam,
zebyscie nie zaczeli na mnie krzyczec od poczatku, zaznaczam, ze moja ostatnia rodowodowa suka DA byla wysterylizowana i nie popieram rozmnazania psow bez rodowodu a wystawanie takich psow na allegro to w ogole paranoja - jak wiele rzeczy na allegro.
ale,
jedna rzecz. psy z rodowodem sa straszne drogie. teraz mam kota znajde i zastanawiam sie wlasnie czy kupic psa z hodowli czy adoptowac jakas bide....
rasy, ktore mnie interesuja kosztuja od 3 tys zlotych w gore....
to przesadyzm jest, naprawde
wiem, ze odchowanie miotu kosztuje ale nigdy nie uwierze, ze az tyle. zreszta rozmawialam z kilkoma hodowcami i sami przyznaja, ze czesc cen narzaca rynek, popyt, moda itd....

Link to comment
Share on other sites

ja to wiem i Ty o tym wiesz
ale wiekszosc ludzi chce psa juz, od razu, natychmiast, najlepiej modnej rasy - jak widze co ludzie robia z yorkami, beaglami, czy wczesniej labkami to mi sie noz w kieszeni otwiera...

no walsnie mysle albo hodowla albo adopcja ... chyba bedzie to adopcja bo chce doroslego psa...dlugo siedzialam cicho dzis sie zalogowalam i chyba zaczne szukac swojej drugiej milosci :razz:

Link to comment
Share on other sites

Generalnie to niemam nic przeciwko sprzedaży szczeniąt przez allegro jeżeli aukcja ma tylko i wyłącznie charakter informacyjyny. Ale jestem wielkim przeciwnikiem licytowania zwierząt-przecierz to żywa istota i dla [B]hodowców[/B] powinno być najważniejsze aby zwierze trawiło do dobrego domu, anie było sprzedane za jak najwięcej. Kiedyś zobaczyłam aukcje która mnie bardzo zbulwersowała, było w niej napisane " (...) zastrzegam sobie prawo do zakończenia aukcjii przed czasem jeżeli cena będzie zadawalająca" Albo "(...)Zastrzegam że do sprzedarzy dojdzie tylko wtedy jeżeli cena mnie zadowoli):shake: To jest wg. mnie nieludzkie:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonitwa']GameBoy a skąd jesteś i jakiego szukasz? Możesz odpowiedzieć na PW lub gg żeby nie zaśmiecać...

Ciągle ogłoszenia: amstafy, beagle, yorki(1200 zł za bezpapierowca- szok) a potem pełno w schronach:([/quote]
Wątpie zeby ktos w jakikolwiek sposób pozbył sie psiaka za 1200 zł......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joasia&Fibi']Wątpie zeby ktos w jakikolwiek sposób pozbył sie psiaka za 1200 zł......[/quote]

Zależy ile dla delikwenta te 1200 jest warte. Dla ciebie np.jest warte (przykładowo) jedną twoją pensję, a dla innego jest warte 1/5 czy 1/10 jego pensji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']taka interpretacja to juz by mi na pewno do glowy nie przyszla[/quote]
A to dlaczego? Ostatnio wracalam z Sopotu. Na stacji benzynowej byl pies, ktory podbiegal do kazdego w podskokach. Pani w sklepie powiedziala, ze podjechal samochod, ktos rzucil mu patyk i auto odjechalo.. Historia jak wiele innych.. A psiak byl podobny do amstafa. :cool1: Widocznie za malo podobny..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anonimka1978']
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Nowy post.[/SIZE][/FONT][/quote]

Oj nieładnie. Ale i tak zdążyłam przeczytać.

[quote name='Joasia&Fibi']Myslisz?Byc moze zdarzają sie jakies elementy?Ja tam wierze w dobro ludzi,nie moze tak byc....[/quote]

A ja ludziom nie wierzę. Są zdolni do najgorszego. :angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kala&Majka']Melka, z ust mi to wyjęłaś ;).
Ale jak widzę tytuł "Yorki mega-giga-hiper-super-coś-tam-jeszcze MINI", to się we mnie gotuje :mad::angryy:.[/quote]

Jak widze tego typu ogłoszenia to też mi się gotuje:angryy:

[quote name='jefta']Aukcje informacyjne (ogłoszenia) o sprzedaży szczeniąt i ogłoszenia repów raportuję i zawsze zamykają.[/quote]

Co chcerz przez to powiedzieć bo niebardzo rozumiem? Tzn. że jeżeli ogłoszeniodawca zaznacza że to tylko informacja i że niewolno licytować to anulujecie takie "aukcje"? To co lepiej żeby hodowcy wyszli na giełdy i przed wystawy niż żeby dawali "aukcje"informacyjne?:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Oj nieładnie. Ale i tak zdążyłam przeczytać.



A ja ludziom nie wierzę. Są zdolni do najgorszego. :angryy::angryy::angryy:[/quote]
Po pierwsze,co nieładnego napisał anonimka czy jakos tak?Czytałam ten post w nowym temacie i nierozumiem?
Po drugie moja droga,z tą niewiarą to różnie bywa...pewnie i masz racje,bo jednak o wiele bardziej nam na zdrowie wychodzi dystans niz naiwnosc,ale nie dajmy sie zwariowac...Mysle,ze jak ktos kocha zwierzaki to jest dobrym człowiekiem chyba,ze faktycznie kupuje psa dla celów,ktore przez gardło nie przechodzą:placz::-(:angryy::mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Joasia, Anonimka usunęła post. Nie wiem w jakim celu? Trzeba było go nie pisać a nie później usuwać.

Po drugie za krótko jesteś na dogo. Poczytaj sobie troszkę to zobaczysz do jakich rzeczy zdolni są ludzie. I nie chodzi mi tylko o pozbywanie się psów ale także o oszustwa. Jakiś czas temu na dogo głośno było o osobie która doniosła pseudohodowcy o tym co dogomaniacy mają zrobić z nim i z jego psami. Normalnie ręcę opadają. ta sama osoba wyłudzała rasowe psy pod przykrywką dobroci. Zresztą poszukaj sobie postów użytkownika blejd1974. Gwarantuję, że zmienisz zdanie o ludziach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...