Jump to content
Dogomania

wojna z allegro


jefta

Recommended Posts

[quote name='VERDAN']Być może. Przecież są tacy co odmawiają sobie jedzenia, żeby psu kupić eukanube albo dokarmiają okoliczne koty. Ja nie urodziłam się matką Teresą. Najpierw ja, rodzina.. potem psy, koty i inne stworzenia.[/quote]Ależ ja Ci broń Boże nie sugeruję głodzenia bądź zaniedbywania rodziny! Max 15-30 min. dziennie by Ci to zajęło, a ile możliwości by otworzyło!

[quote name='VERDAN']PodejRZewam się pisze..[/quote]O! I jaką znajomością naszego języka ojczystego mogła byś się przy tym wykazać! :razz: Normalnie same plusy!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Justynak']Ależ ja Ci broń Boże nie sugeruję głodzenia bądź zaniedbywania rodziny! Max 15-30 min. dziennie by Ci to zajęło, a ile możliwości by otworzyło![/quote]

Mam tylko jedno konto na allegro gdzie sprzedaje. Gdybym umieściła psa od razu byście wiedziały czym handluje, co robie itd.. moje dane. Po co mi to. Poza tym handlarze psami ostatnio uwzieli się na aukcje adopcyjne. Nie chce stracić konta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='VERDAN']Mam tylko jedno konto na allegro gdzie sprzedaje. Gdybym umieściła psa od razu byście wiedziały czym handluje, co robie itd.. moje dane. Po co mi to. Poza tym handlarze psami ostatnio uwzieli się na aukcje adopcyjne. Nie chce stracić konta.[/quote]
Ale my się chyba nie zrozumiałyśmy! Przecież jesteś przeciwnikiem ogłaszania bezdomnych psów na allegro, więc gdzież bym śmiała sugerować Ci coś takiego! Znajdź Mabel dom bez Allegro :razz:, jest przecież tyle znacznie odpowiedniejszych miejsc stworzonych specjalnie w tym celu...

Link to comment
Share on other sites

wiesz ile mi zabiera czasu dawanie moich ogłoszeń ? Jeśli to jest pies typu ojciec labrador i matka labrador to bez problemu mu znajde nawet za kase, ale jeśli kundelek to mało to realne. Szkoda czasu - wierz mi. Ludzie nie chcą takich psów.

Pokaż mi fotke bo tamten link co podałaś i tak się nie otwiera.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='VERDAN']wiesz ile mi zabiera czasu dawanie moich ogłoszeń ? Jeśli to jest pies typu ojciec labrador i matka labrador to bez problemu mu znajde nawet za kase, ale jeśli kundelek to mało to realne. Szkoda czasu - wierz mi. Ludzie nie chcą takich psów.[/quote]Nie? Ja sama mam dwa takie. Zajrzyj do działu "już w nowym domu" a zobaczysz, że takich oszołomów jak ja jest duuuuużo więcej. Nie dość, że biorą kundle to jeszcze stare, chore, kalekie, w depresji albo po traumach.
A tu ponownie link do wątku Mabel [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=46087[/URL] . Jeżeli znów się nie otworzy, to może spróbj operacji "kopiuj-wklej"? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cekinka13*']Dobrze, że ludzie na dogo nie myślą tak, jak ty... :crazyeye:[/quote]

Nie.. ja po prostu nie wiem kto mógłby chcieć mieszańca. Nawet na wsiach teraz ludzie wolą kupić za 400zł labradora niż brać od sąsiada kundla. A dawniej nie kupowało się tylko właśnie brało za darmo 2 sztuki do pilnowania. Te których nikt nie wziął to wiesz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='VERDAN']Tak, oczywiście, ale komuś ze wsi kto bierze psa do pilnowania wystarczy ładny wygląd. Nie zależy mu na rodowodzie i nie da za psa 2 tyś.[/quote]

A po co komuś pies z ładnym wyglądem skoro siedzi całe dnie na dworzu, w budzie i a nie cieszy oka swojego właściciela.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania W']za 400 złotych też mają kundla ...tyle, że podobnego do labradora.[/quote]

Tak, oczywiście, ale komuś ze wsi kto bierze psa do pilnowania wystarczy ładny wygląd. Nie zależy mu na rodowodzie i nie da za psa 2 tyś.

[quote name='Chefrenek']Labrador za 400 zł, hahaha. Chyba z pluszu.[/quote]

Drogi Moderatorze odbiegając od tematu wiesz, że można kupić za grosze lub dosłownie dostać za darmo psa z rodowodem ? Okazje są tylko trzeba umieć szukać. I wcale nie chorego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='VERDAN']Drogi Moderatorze odbiegając od tematu wiesz, że można kupić za grosze lub dosłownie dostać za darmo psa z rodowodem ? Okazje są tylko trzeba umieć szukać. I wcale nie chorego.[/quote]Czy mi się zdaje, czy VERDAN dyskretnie próbujesz zmienić temat naszej przemiłej konwersacji? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']A po co komuś pies z ładnym wyglądem skoro siedzi całe dnie na dworzu, w budzie i a nie cieszy oka swojego właściciela.:evil_lol:[/quote]

Nie wiem. Aż tak długo na wsiach nie przebywam, żeby zrozumieć ich rozumowanie. Być może chcą mieć modnego psa jak ci z miasta ? Tam też są młode chłopaki :razz:

[quote name='Justynak']Czy mi się zdaje, czy VERDAN dyskretnie próbujesz zmienić temat naszej przemiłej konwersacji? ;)[/quote]

Ja prosiłam Cie o zdjęcie, żebym chociaż mogła ocenić czy byłabym w stanie coś znaleźć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='VERDAN']Ja prosiłam Cie o zdjęcie, żebym chociaż mogła ocenić czy byłabym w stanie coś znaleźć.[/quote]
Wysłałam Ci link. Teraz moge to zrobic po raz trzeci, nie ma sprawy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=46087"];) http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=46087[/URL] Choć prawdę mówiąc już jestem pewna, że uznasz, iż nic z tego nie będzie i sunia nie ma szans na dom. A może mnie zaskoczysz? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='VERDAN']Jak będę na wsi mogę zapytać.. to nic mi nie szkodzi, ale jak wyjedziesz z wizytą przedadopcyjną, włażeniem komuś do domu, sterylizacją itd to kiepsko to widzę :roll:[/quote]

A jak Ty to sobie wyobrażasz. Co ma rodzić co cieczkę na życzenie sąsiadów?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justynak']Wysłałam Ci link. Teraz moge to zrobic po raz trzeci, nie ma sprawy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=46087"];) http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=46087[/URL] Choć prawdę mówiąc już jestem pewna, że uznasz, iż nic z tego nie będzie i sunia nie ma szans na dom. A może mnie zaskoczysz? :razz:[/quote]

Jak będę na wsi mogę zapytać.. to nic mi nie szkodzi, ale jak wyjedziesz z wizytą przedadopcyjną, włażeniem komuś do domu, sterylizacją itd to kiepsko to widzę :roll:

Chociaż w tym wypadku sterylizacja jest nawet dobra. Kto by chciał rozmnażać mieszańca i mieć potem problem z małymi..

Link to comment
Share on other sites

Mabel, jak z resztą wszystkie psy tutaj, szukają TYLKO dobrych i odpowiedzialnych domów i wizyta przedadopcyjna, umowa oraz sterylizacja (Mabel jest już wysterylizowana) jest tu normą. Ale po co ja Ci to mówię? Przecież Ty to wszystko świetnie wiesz!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justynak']Mabel, jak z resztą wszystkie psy tutaj, szukają TYLKO dobrych i odpowiedzialnych domów i wizyta przedadopcyjna, umowa oraz sterylizacja (Mabel jest już wysterylizowana) jest tu normą. Ale po co ja Ci to mówię? Przecież Ty to wszystko świetnie wiesz![/quote]

Czyli ja się tego nie podejmuje. Ktoś kto będzie chciał kundelka kupi za 10zł na allegro i jeszcze mu podziękują, że pozbyli się problemu. Nikt nie ma ochoty na wiztyty w domu, sprawdzanie warunków itd. Robisz przysługe a jeszcze ci wymagania stawiają :lol: Nie, dzięki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='VERDAN']Jak będę na wsi mogę zapytać.. to nic mi nie szkodzi, ale jak wyjedziesz z wizytą przedadopcyjną, włażeniem komuś do domu, sterylizacją itd to kiepsko to widzę :roll:[/quote]No i znów się nie zrozumiałyśmy (czy to ja mam taki problem z precyzowaniem myśli?), moje wyzwanie nie polega na pytaniu po wsiach (a tak w ogóle coś się tak na tą wieś uparała? Mabel bez problemu może mieszkać i w mieście) czy ktoś aby nie chce kundla na łańcuch, tylko na znaleziemu suczce DOBREGO domu! Skutecznie! Np. przy pomocy ogłoszeń w sieci, ale oczywiście nie na Allegro :razz:

[quote name='VERDAN']Czyli ja się tego nie podejmuje. Ktoś kto będzie chciał kundelka kupi za 10zł na allegro i jeszcze mu podziękują, że pozbyli się problemu. Nikt nie ma ochoty na wiztyty w domu, sprawdzanie warunków itd. Robisz przysługe a jeszcze ci wymagania stawiają :lol: Nie, dzięki.[/quote]Hehehehehe... wiedziałam! :evil_lol: W takim razie bądź łaskawa nie wypowiadać się już więcej, na tym forum, temat bezdomnych psów, sposobów ich ogłaszania itp, itd, ok?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...