Jump to content
Dogomania

Pies w nadkolu - czy można pociągnąć do odopowiedzialnosci karnej?


Sybel

Recommended Posts

Chciałam się dowiedzieć, czy jest jakakolwiek możliwość, zeby pociągnąć do odpowiedzialności człowieka, który przez prawie dobę nie zauważył, że ma zaklinowanego w nadkolu szczeniaka. Dziś psiaka wyciągały liczne służby, a facet z rozbrajającą szczerością stwierdził, ze owszem, coś mu piszczało, ale nie wpadł na to, zeby sprawdzić. Maluch przeżył, prawdopodobnie pojedzie na Marmurową. Tak tylko z ciekawości pytam, czy w ogóle jest szansa, zeby ktokolwiek wniósł przeciw niemu jakąś sprawę w związku ze znęcaniem się nad zwierzętami. Mnie przy tym nie było, nie jestem swiadkiem zdarzenia, wiem o wszystkim od siostry, która wraz z partnerem rozkręciła całą akcję ratunkową.

Link to comment
Share on other sites

Wątpię, bo to nieumyślne.
Znajomy weterynarz "przewiózł" tak kota pod maską, co prawda do sklepu i z powrotem, ale zwierzaka ledwo odratował, popitala teraz bez ucha i ogona.
Można się tylko cieszyć, że psiak przeżył, bardziej zainteresowałabym się jego właścicielem, niech buli za weterynarza przez swoją nieodpowiedzialność...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...