Jump to content
Dogomania

*~~ Mieszko - prawie jamnik , jak mleczna czekolada ~~*


figa33

Recommended Posts

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak sobie pomyślałam, że dobrze byłoby, gdyby ktoś do niego regularnie przychodził, spędzał z nim sporo czasu, wyprowadzał, zaprowadził do siebie do domu (tymczasowego), oswajał, przekonywał, pracował... Tylko KTO? Poza Gosią nie mamy nikogo, kto by nam brał psiaki na tymczas; teraz widać jak to jest potrzebne.Strasznie mi go żal. Piękny pies: młody, niwduży, ładny i taki problematyczny :lookarou: Może jednak jakieś rozwiązanie się znajdzie. Musi! Nie wyobrażam sobie, żeby u nas siedział w nieskończoność!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja wciąż nie tracę nadziei, bo przecież Wojtuś gryzł nas wszystkie, tylko Aguli nie, był spisany na straty, a tymczasem.....miałam o niego zapytanie ostatnio, ale po opisie, że jest po przejściach i wymaga specjalnego podejścia, zapał dzwoniącej pani opadł

Link to comment
Share on other sites

Mieszko, oj Mieszko kolejny cięzki przypadek.
Słuchajcie nie wiem co jest, nie mogę zamieszczać odpowiedzi normalnie, nie mam emotikonów, nic, musze dopiero kliknąć na "więcej opcji odpisywania" i tam dopiero zatwierdzić odpowiedź, jeju co się dzieje, nie znoszę tego dogo, jakiś koszmar, kto to tak spierniczył???

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...