Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych PRESTIGE - Leszno 31.05-01.06 2014


Dioranne

Recommended Posts

Wystawa championów zakończona - można już myśleć o międzynarodówce. :evil_lol: Na stronie leszczyńskiego oddziału jeszcze żadnych informacji nie znalazłam, ale w katalogu z [I]Champion of Champion's[/I] podstawowe informacje już są, więc napiszę cobyście o Lesznie nie zapomnieli.
[CENTER]
[SIZE=4][FONT=century gothic][B]MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH PRESTIGE 2014[/B]
[/FONT][/SIZE][B]
Termin przyjmowania zgłoszeń: [/B]do 31 kwietnia 2014r.
Zgłoszenia można wysyłać poprzez [B]formularz internetowy[/B] ze strony O/Leszno (na ten moment go nie ma), albo [U]czytelnie[/U] wypełnione [B]zgłoszenie papierowe [/B]wysłać na adres:
[I]ZWIĄZEK KYNOLOGICZNY W POLSCE ODDZIAŁ LESZNO
64-100 LESZNO, UL. ŚREDNIA 9, SKRYTKA POCZTOWA 65, POLAND
[/I]
[B]OPŁATY:[/B]

za pierwszego psa (z katalogiem) - 120PLN
następne (bez katalogu) - 110PLN
klasa baby, szczeniąt i weteranów (bez katalogu) - 60PLN
rasy polskie - 1,23zł POD WARUNKIEM WYSTAWIENIA (bez katalogu)
[B]
UWAGA! PRZYJMUJEMY ZGŁOSZENIA TYLKO OPŁACONE W TERMINIE PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ.
Zgłoszenia nieopłacone nie zostaną przyjęte oraz umieszczone w katalogu, a tym samym nie będą podlegać ocenie.
NIE PRZYJMUJEMY ŻADNYCH OPŁAT NA WYSTAWIE
[/B]
[B]SOBOTA [/B](31.05) - grupa I, III, IV, V, VIII
[B]NIEDZIELA [/B](01.06) - grupa II, VI, VII, IX, X
[B]
OBSADA SĘDZIOWSKA[/B]

[B]SOBOTA[/B]
GRUPA I
Marek Czerniakowski - Polska
Małgorzata Hałas - Polska
Gerard Jipping - Holandia
Ludmila Nikitina - Rosja
GRUPA III
Jan Gajewski - Polska
Andrzej Kaźmierski - Polska
Rafael Malo Alcrudo - Hiszpania
Piotr Król - Polska
Leszek Siejkowski - Polska
GRUPA IV
Anna Rogowska - Polska
GRUPA V
Viera Staviarska - Słowacja
Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska - Polska
Leszek Salamon - Polska
Leszek Siejkowski - Polska
GRUPA VIII
Grzegorz Weron - Polska
Vladimir Piskay - Słowacja
Yana Gavrilova - Rosja
[B]NIEDZIELA[/B]
GRUPA II
Jan Gajewski - Polska
Anna Rogowska - Polska
Rafael Malo Alcrudo - Hiszpania
Jerzy Mrugasiewicz - Polska
Viera Staviarska - Słowacja
Małgorzata Hałas - Polska
Andrzej Kaźmierski - Polska
Vladimir Piskay - Słowacja
GRUPA VI
Leszek Salamon - Polska
Grzegorz Weron - Polska
GRUPA VII
Tadeusz Chwalny - Polska
Leszek Siejkowski - Polska
GRUPA IX
Iwona Magdziarska - Polska
Piotr Król - Polska
Ludmila Nikitina - Rosja
Yana Gavrilova - Rosja
Rafael Malo Alcrudo - Hiszpania
GRUPA X
Gerard Jipping - Holandia

[FONT=century gothic][SIZE=4][B]KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH VIII GRUPY FCI[/B][/SIZE]
[/FONT][B][I][FONT=century gothic]1 czerwca 2014[/FONT]
[/I][/B]
Wszystko (oprócz obsady sędziowskiej i opłat) jest takie samo, więc nie będę przepisywać. ;)

[B]OPŁATY:
[/B]
za pierwszego psa (z katalogiem) - 90PLN
następne (bez katalogu) - 80PLN
klasa baby, szczeniąt i weteranów - 50PLN

Zapraszamy do Leszna. :loveu:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie ma za co. :) Temat chciałam założyć dawno, ale na stronie oddziału zero informacji. Pojawiły się za to w katalogu z wystawy championów, więc postanowiłam zamieścić je na dogo.

Ja planuję być w ramach widza, mam nadzieję, że uda mi się być w oba dni od początku do końca. Ale do końca maja jeszcze dużo czasu, więc są to plany wstępne. Tak jak w zeszłym roku - postaram się informować o pogodzie. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jest niby kto co sędziuje, ale nie ma kto sędziuje puli. Ani dopisku : "pozostałe rasy".
Mam nadzieję że ktoś z oddziału to czyta i uzupełni bo chętnie do holendra bym pojechała. Do polskiego sędziego chyba nie, bo mamy takowych w juniorach już w Opolu i Rybniku. Puli nie jest znaną i popularną rasą w Polsce i wolałabym aby ją oceniali sędziowie z krajów w których jest ich więcej ;)

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam do nich maila z pytaniem kto puli sędziuje - prawdopodobnie jutro dostanę odpowiedź, dam znać. ;) I jeśli ktoś chciałby jakąś sprawę załatwić bezpośrednio z paniami z O/Leszno.
tel. +48 65 529 59 92
mail: [I][email protected][/I]
I najważniejsze - oddział jest czynny we [B]wtorki [/B]i [B]piątki[/B], od [B]16[/B] do [B]19[/B].

Link to comment
Share on other sites

Jeśli sędzia nie będzie Ci odpowiadał to ewentualnie mogę napisać do O/Leszno z prośbą o zmianę sędziego. Może się zgodzą, tym bardziej, że puli raczej będzie mało, więc sędziemu wiele pracy, by nie dodano. :) W grupie pierwszej jest Pan Gerard Jipping z Holandii - pasowałby? Nic nie obiecuję, bo nie jestem z Oddziału, ale napisać do ZK mogę w tej sprawie, tym bardziej że rozmowę na temat puli już rozpoczęłam.

Link to comment
Share on other sites

W takim razie - jak się okaże, że puli sędziuje polski sędzia to napiszę w sprawie zmiany sędziego. Ale z tego co widzę Pan Jipping ma najwięcej ras z I grupy, więc różnie to może być.
Jeśli ktoś jeszcze czegoś chce się dowiedzieć - mogę napisać. Niech jedna osoba się nad nimi mailowo znęca. :evil_lol:

Teraz jeszcze dopytuję się, które autobusy mają przystanek niedaleko lotniska. Jak tylko się dokładnie dowiem, dam znać. I jeśli się uda to tak jak w zeszłym roku będę prywatną pogodynką dogo. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Pysiu [/B]puli sędziuje Pan Jipping, przynajmniej taką odpowiedź dostałam od O/Leszno. Teraz tylko trzymać kciuki, żeby Wam nie zmienili sędziego. ;)

Odnośnie [B]autobusów[/B]. Najbliżej lotniska zatrzymują się autobusy linii nr [B]2[/B] i [B]3[/B]. Jak tylko Młodemu wyjmą szwy to prawdopodobnie pojedziemy do Strzyżewic na szaleństwa, więc upewnię się czy przystanek rzeczywiście znajduje się tam, gdzie zaznaczyłam na mapce. Jednak znajoma, która owymi liniami jeździ codziennie podała takie, a nie inne info, więc powinno być dobrze. :smile: Jeśli ktoś chce ocenić odległość od przystanku do lotniska to polecam Google Maps i Street View.
[IMG]http://i61.tinypic.com/zyfwix.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dla wszystkich, którzy do Leszna przyjadą autami - nie radzę korzystać z parkingu. Lepiej zaparkować w okolicznych uliczkach. W zeszłym roku przyjechałam z mamą za późno, wszystkie uliczki były już pozapychane i skusiłyśmy się na parking, który kosztował... 20zł. Parking trawiasty, a że wówczas u nas trochę padało - to i błotko co kawałek było. Plus w zeszłym roku toalety były płatne.

Ja raczej będę jechała autobusem (prawdopodobnie trójką), więc będę mogła komuś pomóc nieść toboły. Jeszcze konkretnie nie wiem o której godzinie, bo rozkład jazdy autobusów może jeszcze się zmienić, ale jakby ktoś miał dużo sprzętu - chętnie pomogę. ;) Planuję być w oba dni.

[B]Pysiu [/B]zgłoszenia są przyjmowane do 31 kwietnia, opłaty również. Przez Leszno dość dużo pociągów jeździ, bo jesteśmy pomiędzy Poznaniem, a Wrocławiem, więc może wybierzesz się kochanym PKP? :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja niestety się nie orientuje, a wie ktoś może w jaki sposób dostanie się potwierdzenie zgłoszenia i kiedy bo nie mogę doszukać się informacji, zapisy już zakończone a potwierdzenia ani widu ani słychu. Mnie obsada bardzo pasuje bo sędziuje nas wielki specjalista w naszej rasie z Hiszpanii:)

Link to comment
Share on other sites

[B]WHWT[/B], a po co targać ze sobą na wystawę psa, który wystawiany nie jest? Często taki widz z niezgłoszonym psem, który stoi tuż przy ringu utrudnia wystawcom dobre zaprezentowanie swojego pupila. Rozumiem, że są stoiska z psimi akcesoriami (tu akurat Leszno nigdy nie szalało), ale czworonoga można pomierzyć wcześniej, bez niego udać się na wystawę i kupić co potrzeba. ;)
[B]
Rodezja[/B] mi potwierdzenie przyjęcia psa na wystawę krajową przyszło na pięć dni przed samą wystawą. Międzynarodówka to jednak większa ilość psów, a do wystawy jeszcze dużo czasu, więc spokojnie. Osobiście zaczęłabym się niepokoić na tydzień przed wystawą (czyli około 24 maja), a teraz - luzik. :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne'][B]WHWT[/B], a po co targać ze sobą na wystawę psa, który wystawiany nie jest? Często taki widz z niezgłoszonym psem, który stoi tuż przy ringu utrudnia wystawcom dobre zaprezentowanie swojego pupila. Rozumiem, że są stoiska z psimi akcesoriami (tu akurat Leszno nigdy nie szalało), ale czworonoga można pomierzyć wcześniej, bez niego udać się na wystawę i kupić co potrzeba. ;)
[/QUOTE]

Chciałam psa zabrać ze sobą, ponieważ nie mam go z kim zostawić w domu. A jednak do Leszna kawałek mam - zwłaszcza, że będę przemieszczała się przy pomocy autobusów i pociągu ;)
I zapewniam, że tak samo wystawianie psa utrudnia pies zgłoszony, jak i niezgłoszony stojący tuż przy ringu.
Znajoma mi mówiła, że w poprzednich latach raczej nie było z tym problemów więc mam nadzieję, że bez problemu wejdziemy :)

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że każdy pies w tym samym stopniu przeszkadza wystawcom. Do Leszna zawsze dużo psów "zjeżdżało", więc nie widzę powodu, aby wpuszczać psy niezgłoszone i tylko zwiększyć ilość czworonogów "plątających" się po lotnisku. ;) Takie jest moje zdanie na ten temat, ale rozumiem, że w takiej, a nie innej sytuacji Ty patrzysz na to inaczej.

Tak mało Dogomaniaków się na leszczyńską wystawę wybiera? :shake:

Link to comment
Share on other sites

Decyzję już podjęłam. Gdyby to była wystawa na hali, to bym sobie odpuściła. Bo w tym wypadku na pewno mój pies nie byłby szczęśliwy z tak spędzonego dnia. Ale na świerzym powietrzu jeden pies więcej różnicy nie zrobi ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Rodezja[/B], a jaką rasę psiak reprezentuje? :)

Ja liczę na chociaż przyzwoitą ilość pinczerów i bokserów. O obecność owczarków niemieckich się raczej nie martwię. Mam tylko nadzieję, że w tym roku na ringu ONków będzie w miarę spokojnie, bo w zeszłym roku... ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...