Jump to content
Dogomania

Zdrowe Przekaski Naszych Psiakow


locatio

Recommended Posts

[quote name='*Iza*']U mnie było tak samo.Jak się piekły to pies się już oblizywał:evil_lol: .Jednak ja je używam do szkolenia.Piesek już ładnie siada,gdy go naprowadzam.[/quote]

Ja też do szkolenia. I jak się załatwi na dworzu to mu coś daję.
A kilka ciastek dostał tak na próbę. Chciałam zobaczyć czy mu smakują :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Iza*']Mi tam one szczególnie ładnie nie pachną..:evil_lol:[/quote]

Tu się nieznasz :eviltong:

[quote name='Bblue']Tak się na te ciastka nie nastawiaj, bo ona smaku w ogóle nie mają. Za to ładnie pachną :)[/quote]

Eeee tam, Mniam Mniam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Tak z innych przekąsek to Max wprost uwielbia takie paseczki wołowinowe z Rossmana. Tylko mu dam, a za 10 sekund nie ma!
Poza tym: gotowane jajeczko, jabłko, chrząstki z kurczaka, mięsko gotowane, serek wiejski ( ulubiony przysmak), czasem żółty ser. Lubi też pochrupać sobie skórkę od chleba.
Aha.. no i oczywiście lody! Jak tylko zobaczy, że wyciągam loda z papierka, to nie odpuści, musi sobie polizać :)

No i tak już nie z jedzenia, ale w sumie bardziej z zabawek: kostki lodu. Ale ma radość jak rzuci mu się taką na podłogę! A to sobie poprzesuwa łapką, a to poliże :) Na początku się trochę dziwił, że była, a nagle zniknęła, ale teraz już się chyba nauczył, że tak musi być :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

[quote name='locatio']Na rynku jest duzo roznych smakolykow dla naszych psiakow ale skad mamy wiedziec co naprawde im sluzy jesli macie jakies informacje na ten temat prosze piszcie
co podajecie swoim psiakom procz karmy mozecie takze napisac jaka karme podajecie
czesto spotykam sie z opina o pedigri ze nie jest dobry dla psow a co z ich kosteczkami herbatnikami saszetkami
widzialam takze przekaski w rossmanie dla psow chodzi o takie herbatniki
mam pytanie odnosnie tego czy mozna 2 miesiecznemu pieskowi podawac kurze lapki biele ze sklepow zoologicznych i inne przekaski tego typu

pozdrawiam;)[/quote]
karma royal canin dla yorków i dropsy jogutowe z trixie:p

Link to comment
Share on other sites

Mój Riki lubi smakołyki dla yorków...yorks snaks???? nie pamietam dokładnie nazwy... :p jak mu kupię opakowanie to napiszę jak to sie dokładnie nazywa :)

No i oczywiscie oprócz tego serek zółty marcheweczka... musze pomyślec nad tymi ciasteczkami i mu upiec :)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Cześć:multi:
Tak sobie dzisiaj myślę , my z Luckym ćwiczymy sztuczki ,nagradzam go przysmakami ze sklepu..
Najczęściej Trixie Shoco Drops ,Trixie Yogurth Drops,Gimborn Sports Snack i jeszcze jedne ,których nazwy nie pamiętam.
Czy one są tak do końca zdrowe ?
Mają mnóstwo barwników,uzdatniaczy itp.
Chciałabym Was prosić o przepisy na przysmaki ,ciasteczka itd. dla yorków.
Wiem,że jest już temat "Potrawy dla yorków" ,ale tu piszemy same przysmaki itp.
Do dzieła !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

yorczki mojej siostry uwielbiają [URL="http://www.qbrak.pl/produkt/666/adbi-yorusie-60szt-miekkie-kabanosy"]kabanoski yorusie[/URL] (nawet moje bullowate się do nich próbują dobierać)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...