Jump to content
Dogomania

KOncza mi sie podpaski.......(temat delikatny)


iac1

Recommended Posts

Trzy tygodnie temu przygarnęłam wyrzuconą z samochodu suczke, psina jakies dwa tygodnie temu dostała cieczki brudzi niesamowicie, podłoga jest ciągle umazana latam z mopem jak opętana, poza tym mam jeszcze w domu psiaka, więc możecie sobie wyobrazić co się dzieje:( jak tylko będzie możliwość sterylizacji to pędzimy czym prędzej na zabieg bo drugiej cieczki nie wytrzymam mój TŻ twierdzi że to już go przerasta (nieprzespane noce spacery o 4 rano żeby je czymś zająć), mam ndzieje że to już długo nie potrwa, pracuje jeden tydzień od 6 do14 a potem od 14 do 22 od dwóch tygodni nie przespałam ciągiem więcej niż 3 godziny.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

[quote name='PATIszon']Ludzie, dajcie spokoj z tymi popdpaskami. Przeciez to cholernie niewygodne nawet dla kobity, a co dopiero psiaka w tym meczyc!
A zwinac dywany i za mopa sie zlapac pare razy nie laska!?

Ja tam z bolem serca nawet dywanikow nie zwijalam (bo slisko, bo stawy) a potem odkurzaczyk i pranko. 8) Taka jestem dobra pani...[/QUOTE]


ha, łatwo powiedziec, gdy ma sie w mieszkaniu same wykładziny dywanowe-w salonie, sypialni, korytarzu, tylko w kuchni i łazience nie ma wykładzin, np więc niestety suczka MUSI się przyzywczaic do majtek i do wkładek, nie ma innej możliwosci

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

A ja myślę, że sunia Autorki tego tematu "zjada" swoje podpaski z pragnienia "zatarcia śladów" i tyle... Poza tym większość psów uwielbia rozszarpywać to, co papiero-podobne;) Na prawdę nie wiem co Ci poradzić, gdyż u mnie nie ma tego problemu. Moja suczka od początku zachowuje się jakby majtki na jej pupie nie istniały, ani podpaska w nich... Jeżeli Twoja psica jakoś szczególnie nie plami i potrafi samodzielnie zadbać o swoją higienę, to może zrezygnuj na dzień z majtek?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...