Jump to content
Dogomania

KOncza mi sie podpaski.......(temat delikatny)


iac1

Recommended Posts

PROblem polega na tym ze moja sunia (temat jest delikatny) ma cieczke,

ma specjale majtki i podpaske wszystko jest ok do momentu kiedy jestesmy w domu - po wyjsciu Wera zjada podpaske!!!!!

pytanie mam wiec w tej sprawie co zaradzic? czy ktos rzuci pomysła bo ja nie kapuje nic czy wasze suki też zjadają podpaski?

pomóżcie

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie to normalny temat, nie masz co tak w bawelne owijac ;)

Jedna z moich suczek tez zjadala wkladki ;)

A dlaczego w ogole Twoja sunia chodzi w tych majtasach non stop? Nie czysci sie? Przeciez obfite krwawienie to kwestia kilku dni...

Napisz jak to wszystko dokladnie wyglada :)

Link to comment
Share on other sites

A ja na I rzut oka myslałam że to Tobie sie podpaski skończyły ;)

Ja mam psa więc nie wiem jak to jest z suczkami, słyszałam tylko od sąsiadki że jej suczka majtasy ściagała od razu , ale już się przyzwyczaila nawet do podpasek więc to kwestia przyzwyczajenia

Link to comment
Share on other sites

To ja też odpowiem, bo się nauczyłem. Moja dziewczynka w majtasach chodziła tylko w domu. Owszem na początku próboweała galoty ściągac, a podpaski nie tyle zjadała co rozszarpywała. Ale dwa dni pilnowania niemal non stop no i ściągania jej co jakiśc czas galotków dało efekt w postaci przyzwyczajenia. A Miya chodziła w majtkach dość długo ponieważ po jednym przejściu przez pokój panele wyglądały tak jaklby własnie ktoś uciekł rzeźnikowi w połowie pracy...

Link to comment
Share on other sites

A Miya chodziła w majtkach dość długo ponieważ po jednym przejściu przez pokój panele wyglądały tak jaklby własnie ktoś uciekł rzeźnikowi w połowie pracy...

:sweetCyb:

Tez tak na poczatku mialam z Beri 8) Pozniej ja Bunia zaczela uczyc, jak sie panienka w "tych" dniach musi zachowywac i dbac o higiene ;) W miedzyczasie poradzono nam, aby spryskiwac okolice narzadow plciowych woda ze strzykawki - i sunia sie zacznie wylizywac, bo nikt nie lubi miec mokro miedzy nogami 8) podzialalo :)

Link to comment
Share on other sites

Jestem świeżo w "tem temacie", bo Duma 5 dni temu skończyła rajcować psiaki w okolicy! Duma miała zakładane majtochy na 2-3 godziny dziennie (w tym czasie prały się wszystkie szmaty i ręczniki :lol: ) i na noc. Nie wkładałam jej podpaski, tylko grubsze wkładki higieniczne - może jej tak baaardzo nie przeszkadzała między kopytkami :D . Ale jak dosięgła ryjkiem do niej to strzępki latały po całej chałupie! Zresztą jedne majtki też rozbroiła z gumek :D

Dobrze, że za 1,5 miecha będzie miała sterylkę, bo u niej jakoś się nie sprawdziło stwierdzenie, że sunia krwawi tylko kilka dni. Jej się z pupencji lało przez 18 dni :-? (wg weta norma).

Link to comment
Share on other sites

Ludzie, dajcie spokoj z tymi popdpaskami. Przeciez to cholernie niewygodne nawet dla kobity, a co dopiero psiaka w tym meczyc!

A zwinac dywany i za mopa sie zlapac pare razy nie laska!?

Ja tam z bolem serca nawet dywanikow nie zwijalam (bo slisko, bo stawy) a potem odkurzaczyk i pranko. 8) Taka jestem dobra pani...

Link to comment
Share on other sites

Ludzie, dajcie spokoj z tymi popdpaskami. Przeciez to cholernie niewygodne nawet dla kobity, a co dopiero psiaka w tym meczyc!

A zwinac dywany i za mopa sie zlapac pare razy nie laska!?

Ja tam z bolem serca nawet dywanikow nie zwijalam (bo slisko, bo stawy) a potem odkurzaczyk i pranko. 8) Taka jestem dobra pani...

:lol: Mój tata też jest taki wyrozumiały dla Guci, że nawet brudne prześcieradło mu nie przeszkadza :wink: .

Link to comment
Share on other sites

Moje dziewczyny biegają "na golasa" :o :oops: , a ja biegam za nimi z mopem. Najgorzej bywa, jak któraś zaczyna "helikopterek" czyli najzwyczajniejsze otrzepywanie - włącza te swoją maszynkę napędzającą, najpierw uszy, potem barki, na końcu kuperek - no i to jest właśnie rozpacz, bo pojawiły się malownicze kropki na tapecie... :evil: Na szczęście - zmywalnej... 8)

Link to comment
Share on other sites

Z moją sunią też tak jest.

Jak jesteśmy w domu, to majtek nie zdejmuje i podpasek nie zjada, natomiast jak zostawała sama to majtki były pogryzione a podpaska zjedzona. W związku z powyższym, gdy sunia zostaje sama majtek jej nie zakładamy.

Pozdrawiam

Beata, Leia i Max (królik baranek)

Link to comment
Share on other sites

A ja może trochę z innej beczki, ale moja pisnka ma ponad 9,5 miesiąca (i jest rasy małej) i NIE WIEMC ZY MIAŁA CIECZKĘ!!! Wogóle to trudno to stwierdzić... kiedyś jak leżała na kolanach (nie pamietam u kogo) to zostawiła czerwoną plamke ale na tym się skończyło... (miała wtedy chyba 6,5 miecha) nie wiem czy to była cieczka, bo wiecej nic nie widziałam, ale PSY NON STOP SIĘ NIĄ INTERESUJĄ... to jest wneriające jak każde napotkane psisko od razu chce sie na niej dopuścić gwałtu !!! (bo ona nie jarzy o co chodzi...) JA juz się załamuję... szczególnie jak słucham o czerwonych podłagoach, czerwonych ścianach i czerwonych mebalach... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

Just@ & GALA

Link to comment
Share on other sites

nie no czy maly czy duzy psy sie zawsze beda interesowac, suniami taki juz ten swiat moja jak nie miala cieczki i psy ja lizaly to ludzie sie pytali czy ma cieczke a nie miala...........wszyscy mowia taka ladna dziewczyna ze ma takie zainteresowanie, choc zdarzaja sie psy agresory ale te w wiekszosci przypadkow sa na smyczach, i cale szczescie

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

ja mam problem z tego tytulu że moja sunia chyba dostała cieki ale chyba bo to cos jest brązowe i nie ma zapachu, takie mega brązowe jak kupa i nie wiem czy coś jest nie tak. Ostatnia cieke miała na początek jesieni także mozliwe że to cieka, ale nie zdarzyło mi się jeszcze żyby to cos było TAKIE.... brązowoe, bez zapachu, zero, przemylam jeje pitke i po kilkunastu kinutach znowu bylo, zastanawiam się czy czasem cos jest nie tak

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...