Jump to content
Dogomania

Bull Reaktywacja


Obama

Recommended Posts

Serio ? Nie wiedziałam,że mój śmierdziel jest ulubionym bulkiem dla kogokolwiek (sama mam wątpliwości czy i dla mnie jest :eviltong:). No raczej,że zaglądajcie :razz: Za tydzień pewnie oleję tenże przybytek, ale...kto wie, kto wie :evil_lol:

Różowy nos jest wadą, ale nie jest wadą dyskwalifikującą. Możesz wystawiać, ale Twoje losy zależą od preferencji sędziego( i konkurencji). Czasem lepiej postawić na pierwszej lokacie pięknego psa z niedopigmentowanym nosem, niż psa z węgielkiem, ale ciałem bez ładu i składu;) Teraz bule są na tyle ładne, że takich dylematów chyba coraz mniej. Choć nie wiem, od około 2 lat nie śledzę zupełnie poczynań hodowlanych hodowców bulterierów. Niegdyś byłam na bieżąco, znałam wszystkie hodowle, wiedziałam jaki pies co sobą reprezentuje, śledziłam wyniki wystaw (także prestiżowych i zagranicznych) i znałam topowe psy. Teraz? Tyle się hodowli narobiło,że połowy przydomków nie kojarzę.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 516
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

tak obroże sa piękne ale za grosz nie zaufałabym w okucia i różne kółka czy klamry... ja mam psa z mega problemem i nie chciałam aby w chwili świra się zerwała ;)

temat hodowli to temat rzeka... w tych czasach bardzo łatwo o hodowlankę mimo że pies czasem wyglada jak pokraka dostaje wspaniałe noty.
Widziałam jak laski podhalan przegrał z suka o połowę mniejsza i podobna do goldena.

Link to comment
Share on other sites

Ach, byłam w "rozjazdach".

Ania, mężczyzna Twego życia ma bulla czy nie zakumałam? ;) Jeśli bierzesz z nim ślub( tak przeczytałam) to będziesz też miała bulla?:)

Agutka,

ciiiii....nie strofować nas bo zamkniemy się w sobie:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Też bym chyba sobie z nią poradziła jako niania:mad::lol:

A poniżej pies mój w pracy...co tam agility, frisbee,dogtrecing,posłuszeństwo i inne takie. Oto prawdziwy pies w pracy, na polowaniu
[img]http://images64.fotosik.pl/720/4e8cb57e898b3945med.jpg[/img]

Edited by Obama
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Obama']btw sorrki za nienajlepsza jakość fot,ale nie chce mi się na spacery zwyczajowo nosić lustrzanki więc cykam telefonikiem.[/QUOTE]


nie chce ci się nosić??? :mad: to dam mi ją ... ja już będę wiedzieć co z nią zrobić ;) Chciałąbym zobaczyć Obamę w locie więc czekam:evil_lol:

a co on chciał z tym dinozaurem zrobić? zeżreć go ;)

Link to comment
Share on other sites

Jak się ten jaszczur odwróci..... :lol:


Ha, mnie z moim pieskiem też się boją ! Szczególnie wszelkie strasze babcie które po galopie w stronę mojego psa z bananem na twarzy zostają obwarczane tudzież obszczekane :evil_lol:
Ba, nawet ostatnio przegoniliśmy kolesi z astką/stafficzką(?) - podeszło do mnie dwóch, jeden coś pytał o monpolowy a drugi radośnie wypuścił pieska na całą długość smyczy jarając się jak kłapie na mojego ząbkami i kiedy piesek był już pod moim i prawie go złapał ( a ja się cały czas odsuwałam.... :roll:)to Wald skoczył na sukę i ... plasnął nią o ziemię tak że tamta plackiem strzeliła kręgosłupem o chodnik. Suka w momencie zmiękła, gościowi opadła szczęka, a Wald patrzał rozżalony " ojejku ja chciałem się tylko pobawić" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...