Jump to content
Dogomania

Bull Reaktywacja


Obama

Recommended Posts

Mój poprzedni adopciak wymagał sporo pracy, bronił miski, siebie przed zabiegami etc. Dlatego przy Obku od samego początku dbalam żeby wszelkie zabiegi i grzebanie w misce były normalne. Jak kiedyś angazowalam sie w adopcje to widziałam bule gryzace i atakujace...nie, dziekuje.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 516
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sagat bardzo pilnuje zasobów , on jest w ogóle brdzo przyjaznym ale i nieufnym psem. Kiedyś jak pytałam o pracę nad tym dostałam bardzo sprzeczne info dlatego olałam naukę . Teraz każdy wie że nie grzebie się w misce Sagata gorzej jest jak mam uszy wyczyścić czy pazura uciąć 9(kaganiec i szapranina)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nowe zdjęcie spacerowe
[img]http://images67.fotosik.pl/71/d8487cec453a3430med.jpg[/img]
W domu, większość mieszkania jest "otwarta", ale niektóre pomieszczenia zabezpieczamy przed psem :)Oto jego reakcja na bramkę.
[img]http://images69.fotosik.pl/70/adc9a0ddf6b11c29med.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

te bramki są fajne, jeśli ma się jakiekolwiek zwężenia w mieszkaniu :diabloti: u mnie salon z kuchnią to stodoła bez możliwości odgrodzenia czegokolwiek, w innym wypadku byłaby brameczka do kuchni na 100%, można by było spokojnie zostawiać żarcie na wierzchu, choć bramka musiałaby być mojego wzrostu, żeby Pat jej nie przeskoczył :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

My zabezpieczamy pokój, w którym jest nisko cały sprzęt audio etc. Mamy tam tez książki, gry planszowe na wysokości podłogi;). Nic tam nie nabroil, ale lepiej nie kusić :) W zasadzie, on nie niszczy nałogowo, ale miewal czasem jakiś odpal ;) to już nawet nie chodzi o gryzienie, ale uszkodzenia podczas brykania ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...