Jump to content
Dogomania

Bull Reaktywacja


Obama

Recommended Posts

  • Replies 516
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

My ostatnio mieliśmy sporo kłopotów skórnych u Obamy. Były i chore uszyska.
Teraz jest bielutki, żadnych niepokojących objawów a i figurka dobra :D


tu bylo foto,ale juz nie ma:)

Edited by Obama
Link to comment
Share on other sites

no ja miałam 8 długich miechów później wyluzowało , niedawno ta dziwna kontaktówka teraz tylko lekkie bbrązy dziś ją wykąpię i będzie prawie bielutka jak na wystawę:evil_lol: Ledzin ma takie problemy z tyciem jak ja .... wszystko idzie strasznie w brzuch:D

Link to comment
Share on other sites

A czy ja kiedyś twierdziłam że jest brzydki?:diabloti:
Nawet jak byłby cały w strupach i tak będzie dla mnie pięknym potężnym psem:loveu:
W szczególności chciałabym mieć psa z tak pełnym pyskiem ;)
a on ma repa wyrobionego?

Link to comment
Share on other sites

Coś Ty!
Po pierwsze byliśmy na 3 wystawach (w tym jedna w Austrii a druga w Holandii).
Po drugie, ma wielkie, ciężkie ucho
Po trzecie, ma słaby pigment i karpi grzbiet
Po czwarte, jest półgłuchy, a ja go świadomie takim wzięłam bo nie zależy mi na pracy hodowlanej.

To pet, kanapowiec :)
Choć na wystawach był, bo byliśmy ciekawi jak mu pójdzie.A poszło świetnie.

Link to comment
Share on other sites

to aż tyle wad ma?:crazyeye:
a to że słaby pigment to w tych czasach jakoś większego wrażenia nie robi ;) gorzej jakby miał niebieskie oko ;)
a to że półgłuchy to nie wiedziałam .... ale chyba problemu niema z nim większego co? z resztą czy słyszy czy nie to bulek zawsze głuchy jest ;)

Link to comment
Share on other sites

No kundel mój ma wad, a wad :)
Jeśli chodzi o rower czy rolki, ja się nie czuję stabilnie, żeby z nim pomykać. Szczególnie, że ogr ten nie lubi innych psów, więc łatwo by było go sprowokować do zmiany trasy :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Heheh, to nie tak. Po prostu, robimy takie foty na fanpage. Magia marketingu i internetu. :) Nudne zdjęcia ze spaceru na nic by się zdały:lol:
Czy lubi? Chyba jest mu to obojętne, ale skoro musi to musi. W jednym z tematów toczy się dyskusja o różnych czynnościach, które się przeprowadza na swoim psie.
Ja mojemu ufam w 100%, że nie dziabnie przy żadnym zabiegu, a kilka bolesnych mamy za sobą (łącznie z grzebaniem w tyłku kiedy się masa kałowa przyblokowała).
Jemu ciężko opanować temperament, ponieważ często niechcący czymś trzęsie, rusza, obraca, kręci się...no, ale kiedy pani chce i musi coś zrobić, to kundel bury musi na to pozwolić :loveu:

Link to comment
Share on other sites

biała też kochany pies, mogę wieszać ,szarpać ,grzebać a ona uszka tylko położy wielkie oczy zrobi i grzecznie czeka aż skończę ;) Sagat już nie taki prosty w obsłudze, on jest delikatny za mocno pociągnę zaraz pisk i lament

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...