Jump to content
Dogomania

Bull Reaktywacja


Obama

Recommended Posts

  • Replies 516
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Właśnie byłam w dwóch i nic. No trudno. A poza tym, KOLEJNY raz rozczarował mnie Krakvet.
Zamówiliśmy karmę, która wg strony jest w magazynie. Oczywiście, zadzwoniła pani, że jednak jej nie ma i czy nie chcę innej.
To pytanie było zgoła nie na miejscu, skoro to karma weterynaryjna, a karmy o podobnych właściwościach nie było. To co? Chcialam karmę do walki z kryształami w sikach, a mam kupić na przykład na odchudzanie?;)Więc teraz mamy czekać 7 dni. Jeśli nadal nie będzie to się wkurzę.

Wczoraj byliśmy na długim spacerze i komary obsiadały nas chmarami! Jestem zszokowana ile ich było.

Link to comment
Share on other sites

w tym roku to będzie niemiłosierna tragedia z robactwem :placz:
w domu mam miliony much które ciągle wlatują przez otwarte okna i drzwi, moskitiery nie wchodzą w grę bo już przerabiałam je w zeszłym roku i co chwila była jakaś podarta...

Link to comment
Share on other sites

Nie żartuj że jeszcze zamawiasz w Krakwecie ..


Mój dostawca z allegro ma różne karmy ( kupuję u niego witaminki , kupowałam karme RC obesity i takie tam )

[url]http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=13094194[/url]

a tu drugi
[url]http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4122586[/url]

oba sprawdzone

Link to comment
Share on other sites

na komary olejek z kocimiętki!!
trudno dorwać, ale 10x lepiej odgania niż DEET (silna substancja realnie odstraszająca te potwory, w sklepach dostępna w stężeniu max 15% w różnych OFFach, ale w sklepach wędkarskich można kupić taką z 90%, choć polecam bezpieczne 40-50% - nic nie siada, godzinami w krzakach można sterczeć).

olejek z kocimiętki działa jeszcze lepiej :) i jest bezpieczny, ale trudno dorwać niestety.
taka "kocia" wersja też coś daje, a najlepiej kocimiętkę zasadzić w ogródku/na balkonie (chyba że ma się kota ;) )

Link to comment
Share on other sites

Ala,

Jak wspomniałam, w Krakvecie zamówiłam teraz, ponieważ tej weterynaryjnej nie ma niemalże nigdzie indziej (jak zamawiałam to nie bylo jej na allegro, teraz tez nie widzę). W normalnych okolicznościach zamawiam z allegro albo zooplus. Weterynaryjna karma jest u nas stosowana raz na sześć miesięcy.

PP
A to ma jakiś zapach czy można z tym do ludzi? :)

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki, by u Ciebie przyszła karma bez rewelacji, ja niestety na tym sklepie się porządnie przejechałam...
Olejek z kocimiętki? Pierwszy raz słyszę. Jak to się stosuje? Na psa chyba nie można, nie? :p i gdzie to można dorwać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Obama']Ala,

Jak wspomniałam, w Krakvecie zamówiłam teraz, ponieważ tej weterynaryjnej nie ma niemalże nigdzie indziej (jak zamawiałam to nie bylo jej na allegro, teraz tez nie widzę). W normalnych okolicznościach zamawiam z allegro albo zooplus. Weterynaryjna karma jest u nas stosowana raz na sześć miesięcy.

PP
A to ma jakiś zapach czy można z tym do ludzi? :)[/QUOTE]

po tym oleku to wszystkie koty będą popylać za tobą ;)

teraz już wiesz że na Krakwet nie można liczyć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']po tym oleku to wszystkie koty będą popylać za tobą ;)

teraz już wiesz że na Krakwet nie można liczyć ;)[/QUOTE]

Dziś napisali, że karmy nadal nie ma na stanie. Odpisałam, że chcę zwrotu pieniędzy. Ciekawe co dalej.

Link to comment
Share on other sites

najgorsze są takie zamrożone pieniądze, bo worek już kupiłaś, a przecież pies coś musi żreć... ja np. nie mogłam sobie pozwolić na zamawianie drugiego wora na zapas,bo nie miałabym gdzie go schować przed psem, więc zamawiałam dopiero jak się kończył, zostawało na 4-5 dni i musiała dojść, nie ma przeproś ;)
na BARFie jest mimo wszystko łatwiej pod tym względem

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hellou.
Ciężko ze zdjęciami, ponieważ większość długich spacerów uprawiamy już gdy jest ciemno za oknem.Chodzi głównie o komfort Obamka, który średnio czuje się w upałach.;) W ciemności zdjęcia są mało wyraźne, niestety.

Byliśmy na szczepieniu i pan weterynarz powiedział, że skóra Obka, pysk, oczy, uszy i pazury są w rewelacyjnym stanie.
Rzeczywiście, sama jestem zachwycona, bo dawno już nie był w takiej kondycji :) Bielutki jak śnieżynka ;)

Link to comment
Share on other sites

Całkiem dobrze :) Przedwczoraj jeździłam na rowerze pierwszy raz od 10 lat :) Omijałam ten środek transportu przez problemy z kolanami, a tymczasem po kilku godzinach śmigania na jednośladzie kolana się spisały dobrze. Tylko pupa boli od siodełka, ale nie oczekuję od ogólnodostępnych rowerów Venturilo, że będą na pełnym wypasie :) Kolejny raz uświadomiłam też sobie, że kocham prędkość i rywalizacje. Czym bym nie jeździła to gubię zahamowania: rower, auto, gokart. Zawsze muszę szybciej i lepiej:diabloti:

Ps.
Świetne jako motywator dla kobiet:
[url]https://www.facebook.com/photo.php?v=10152468207534020&set=vb.641179019&type=2&theater[/url]

Edited by Obama
Link to comment
Share on other sites

jak ja bym chciała usłyszeć od weta, że pies jest w doskonałym stanie :D
baaa, jakbym usłyszała "nie wygląda tragicznie" to bym skakała z radości :diabloti:

a z rowerem też jestem na bakier, nie mam swojego i raz na sto lat się przejadę na pożyczonym, ale nie jestem maniaczką poruszania się rowerem po mieście, nie przepadam :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Ja sie na rowerze "gibam i chwieje" jak niezdolna manualnie, więc na ulice nawet nie staram się wjechać :)

W każdym razie, nadal jestem niepocieszona, że tak wiele z tu obecnych osób nadal nie polubiło fanpage Obamki :P
[url]https://www.facebook.com/bullonboard[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Obama']Ja sie na rowerze "gibam i chwieje" jak niezdolna manualnie, więc na ulice nawet nie staram się wjechać :)

W każdym razie, nadal jestem niepocieszona, że tak wiele z tu obecnych osób nadal nie polubiło fanpage Obamki :P
[URL]https://www.facebook.com/bullonboard[/URL][/QUOTE]

no ja po ulicy ni chu chu , bo każde auto to potwór ;)

Edited by Alicja
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...