Jump to content
Dogomania

Animonda GranCarno Junior dla szczeniaka


Klingos

Recommended Posts

Cześć wam. Mam pytanie - z racji tego, że szczeniak ma dopiero 7 tygodni i sucha karma średnio mu wchodzi, zajada się za to mokrą pedigree ale chcę ją zmienić na animonde grancarno junior, będzie okej? Jest nawet tańsza aniżeli to pedigree, a z tego co widzę skład lepszy. No i czy dodawać mu kawałki suchej, czy jak?

Edited by Klingos
Link to comment
Share on other sites

Wypowiem się na pierwszą część postu- animonda gran carno to dobry wybór, jeśli chodzi o puszki. Sama podaje ją moim psiakom. Ja podaje samą puszkę, bez mieszania z suchym, ale to dlatego, że moim suche nie służy i nie chcą tego jeść. Może wypowiedzą się inni, którzy mieszają.

Link to comment
Share on other sites

z doświadczenia:
Podawaj lepsze puszki, jeśli to są 'krokiety' całkiem sporych rozmiarów to rozdepcz je widelcem.
Ja osobiście podawałam suni moczone rosołem suche, przechodziłam na coraz twardsze. Zwyczajnie chciałam żeby w przyszłości za dorosłego życia pies jadł suchą karmę - no i je.
Po około 6m-c dostawała również surowe skrzydełka, prędzej żeby psa do surowego przyzwyczaić to jakieś skrawki surowizny itp.
Ogólnie jeśli chcesz żeby pies coś chciał jeść za dorosłego, musisz go przyzwyczaić do tego za młodu. Później nie są takie skore do zmiany diety.

Link to comment
Share on other sites

Podawałbym mu i suchą już teraz, gdyby nie fakt, że słabo radzi sobie z gryzieniem czegokolwiek twardego. Ceny karm w stosunku do zarobków są okej, więc nie mam zamiaru na nim oszczędzać, chcę po prostu wiedzieć co będzie dla niego najlepsze, dodatkowo dodając, że weterynarz badając go, powiedział, że ma lekką niedowagę, bo przy 6 tygodniach miał 2,5kg tylko. No ale to nie moja wina.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klingos']Cześć wam. Mam pytanie - z racji tego, że szczeniak ma dopiero 7 tygodni i sucha karma średnio mu wchodzi, zajada się za to mokrą pedigree ale chcę ją zmienić na animonde grancarno junior, będzie okej? Jest nawet tańsza aniżeli to pedigree, a z tego co widzę skład lepszy. No i czy dodawać mu kawałki suchej, czy jak?[/QUOTE]

Animonda GranCarno to bardzo dobra karma z duża ilością mięsa,z tego co się orientuję w zooplusie mają ja w promocji i można też kupić Animonde GrandCarno Junior dla szczeniąt. Z Pedegree zrezygnuj od razu,bo szkoda pieska!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...