Jump to content
Dogomania

Monte


Klingos

Recommended Posts

[IMG]http://i60.tinypic.com/hrmuky.jpg[/IMG]

Dziś młody miał drugie szczepienie i mikrochipowanie. Nawet nie zauważył, bo dostał od weterynarza ciasteczka. 10 tygodni, 5 kilogramów. Przybiera sobie ciągle. Reaguje już na siad, podaj łapę, zostań i na miejsce, ale pojawiły się znowu biegunki no i nieszczęsnej eukanaby nie chce jeść. :P

Link to comment
Share on other sites

jaki on slodziutki :loveu:
niestety jak juz p[isalam tez dlugo szukalam odpowiedniej karmy, dopiero brit ja wystopowal i rozwolnienie minelo byla zdrowa ladna kupa, pozniej jej kupilam royala i tez ladnie go trawila bez zadnych chistorii rozwolnieniowych i po nim tez poprawila jej sie ladnie siersc :) moze sproboj a nuz widelec i u was sie wszystko wystopuje, tylko to tez po jednym karmieniu zarza roznicy nie bedzie widac, ale po dwoch trzech dniach od zmiany karmy juz u nas bylo normalnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='qmu']wiekszosc psow po puszkach nie ma ochoty na suche chrupki, zglodnieje to zje nic mu nie bedzie :) wychodzicie juz na dwor czy twardo trzymacie kwarantanne ?[/QUOTE]

Wychodzę z nim nieopodal na kanały, ale nie ma tam psów, dodatkowo Monte nie je/nie liże niczego po drodze, więc jest to taki mały plus.

Link to comment
Share on other sites

hehehe wszystko do czasu, moja tez nie zbierala, pozniej zaczela i teraz znow nie zbiera. No chyba ze ludzka kupa sie trafi to wtedy jest o o hiuston we have a problem. Jesli stoje blisko to nie ruszy ale jesli jestem z 10 m dalej juz jest jej, oczywiscie jak wrzasne to z bolem serca wypluje. Znajoma ma z kolei 14 miesieczna blabladorke i ta wszystkie papiury po drodze do ryja bierze.

A jakies plany treningowe z mlodym macie ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...