Jump to content
Dogomania

Czy jest jeszcze szansa na ciąże?


Meniska

Recommended Posts

Witam,

Od razu przepraszam, jeżeli założyłam wątek nie w tym dziale co trzeba. Piszę, żeby uzyskać Waszej porady.
Byłam wczoraj z moją sunią na potwierdzenie ciąży, jednak pani wet. niczego się nie dopatrzyła :-( Odesłała mnie do domu, i kazała przyjść jeszcze raz za tydzień dla upewnienia. Jak myślicie, są szanse, że byłam na USG za wcześnie?
Badałam suni progesteron dwa razy:
24.01 – 1.79 (9 dzień cieczki)
29.01 – 34.14 μg/ml (14 dzień cieczki)

Krycie było 27.01 i 29.01 (czyli drugie krycie było w dniu, gdy progesteron był na poziomie 34.14). Później już niestety nie miałam możliwości jej pokryć. Usg było robione 24 dni po ostatnim kryciu (i tym samym 24 dni po osiągnięciu prog. 34.14).

Dodam może jeszcze, że to byłaby druga ciąża suczki. W pierwszej nie badałam progesteronu.

Z góry dziękuję za opinie :Help_2:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

No i jak? Będą szczeniusie? przy tak wysokim progesteronie sunia ładnie się kryła? Stała bez problemu? Jestem bardzo ciekawa Twojej odpowiedzi bo ja też kryłam przy wysokim progesteronie - dzień przed kryciem progesteron 14.00. Nadmienię tylko, że wynik progesteronu był z soboty rana, a na krycie pojechaliśmy w niedzielę rano. W czasie krycia moja sunia stała ładnie, ale na drugi dzień po południu nie było mowy po kryciu. Ani pies, ani suka nie byli już sobą zainteresowani. Czekamy na potwierdzenie i boję się, że mogło być za póżno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...