Jump to content
Dogomania

CEJLON - nic nie ma, psi staruszek ledwo chodzący...pomóż !!!


Doda_

Recommended Posts

A zostały Cejlonkowi jeszcze jakieś pieniążki? Doda może wypadałoby coś więcej w sprawie rozliczeń napisać.

 

tak ocywiscie ze zostaly,

ciesze sie ze znalazl sie nowy skarbnik, bo juz sie martwilam ze nikt sie nie znajdzie a ja nie jestem juz naprawde dluzej sie tym zajmowac, mam teraz ciezki czas.

Dorcia, dziękuję, i podaj mi na pw nr kont, ja p powrocie przeleję prosto na konto kikou  za 2 mcy, czyli Ty bedziesz przelewac za hotel od sierpnia. a nadwyzkę na twoje konto przeleję ( hotel za 2 mcy 400 zl, a cejlonek ma ponad)

 

rozliczenie zaktualizuje w wolnej chwili i dodam te nowe wplaty co kolejna kobietka wkleila  , za co dziekuje bardz :)

Link to comment
Share on other sites

tak ocywiscie ze zostaly,

ciesze sie ze znalazl sie nowy skarbnik, bo juz sie martwilam ze nikt sie nie znajdzie a ja nie jestem juz naprawde dluzej sie tym zajmowac, mam teraz ciezki czas.

Dorcia, dziękuję, i podaj mi na pw nr kont, ja p powrocie przeleję prosto na konto kikou  za 2 mcy, czyli Ty bedziesz przelewac za hotel od sierpnia. a nadwyzkę na twoje konto przeleję ( hotel za 2 mcy 400 zl, a cejlonek ma ponad)

 

rozliczenie zaktualizuje w wolnej chwili i dodam te nowe wplaty co kolejna kobietka wkleila  , za co dziekuje bardz :)

Doda_, Twoja propozycja jest po prostu super!  z jedną maleńką poprawką - pieniądze Cejlonka  w kwocie 417 zł przelejesz na konto Dorci2 lub też konto Kikou do Twojego wyjazdu czyli do końca tego tygodnia, chyba że termin Twojego wyjazdu uległ opóźnieniu.

 

Cejlon jest u Kikou, gdzie jest codziennie karmniony, doglądany i opiekowany; u Kikou jest też Mufka, której jestem deklarowiczką i absolutnie  nie wyobrażam sobie sytuacji, żeby Mufka miała być sponsorem Cejlona przez dwa miesiące...  

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Już pisałam to u Filona.


Doda rozlicz wpłaty,pieniądze Cejlona wpłać nowemu skarbnikowi i jedź sobie spokojnie.My nic więcej nie chcemy.
Nie rozumię też,dlaczego pieniądze chcesz przelać dopiero po powrocie, a nie teraz.To nie są Twoje pieniądze,tylko Cejlonka,rezygnujesz-więc rozlicz się,nawet jakby to miała być 1 złotówka.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Też tego nie rozumiem: dlaczego pieniądze mają być przelane dopiero po powrocie? Jest nowy skarbnik (na obu wątkach), pieniądze psów powinny być już na nowym koncie. Doda nie może decydować co z kasą, która nie należy do niej

 

 

no jak to ................. 

Link to comment
Share on other sites

Kochani

dziękuję za wpłaty dla Cejlonka od :

 

Alli Chrzanowskiej 20zł - 02/06

Mudiczki  10zł - 09/06

 

Skontaktowałam się Dodą, ma przelać saldo Cejlonka na jego nowe konto

 

z powodu zapchanych skrzynek nie udało mi się wysłać nowego konta do Cioteczek : Agat21, Szira ,Koelka, Tofikowa

 

jutro zamówię Cejlonkowi pakiet ogłoszeń

Link to comment
Share on other sites

Chcialam bezposrednio na konto kikou bo maj Cejlonek ma juz oplacony, wiec oplacilabym w lipcu za 2 mcy

ale jednak z terminem mojego powrotu moze byc roznie i planuję zmienić pracę po powrocie, wiec znowu moze byc zamieszanie i w zwiazku z tym teraz przelewam calosc na konto dorci , zaraz zrobie rozliczenie

 

Bardzo prosze juz nic na moje konto nie przelewac, bo ja zamykam rozliczenie i raczej juz nie bede sprawdzać historie rpzelewów często

jesli ktos zapomni i przeleje na moje konto, to proszę zeby mnie o tym poinformowal SMSem lub pw na dogo, wtedy odeślę

Link to comment
Share on other sites

saldo cejlonka bylo 417 zl + nowe wplaty 175 zl = 592,00 zl przed chwila przelalam na konto Dorci i zamknelam rozliczenie

 

daj znac prosze jak dojdzie i dziekuje Ci bardzo za przejecie roli skarbnika

 

Wszystkich przepraszam za takie zamieszanie, nie dosc ze nie mialam komputera to jeszc nie mialam glowy do tego wszystkiego, tak jak domyslila caryca na innym watku.

 

Pozdrawiam i cejlonka proszę ucałować

Link to comment
Share on other sites

wpłynęło saldo Cejlonka od Dody

 

592 zł - 12/06/15

i od Cioteczek :

Arim- 20zł za 05,06 - 11/06/15

Bela51-15zł za 04,05,06 - 11/06/15

 

-dziękuję bardzo w imieniu naszego kłapouszka k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,052_kD_orig

 

obecny stan finansów Cejlonka to : 657 zł,

 

Ciociu Kikou , Cejlonek nie ma zaległości finansowych u Ciebie ? prześlij mi proszę nr rachunku , na który mam przelewać pieniążki , dziękuję

 

Zarezerwuję sobie 2-3 postów do prowadzenia w 1 miejscu rozliczenia finansowego Cejlonka i do umieszczenia informacji o jego stanie zdrowia i badaniach , z początkowych postów nie mogę niestety  skorzystać , poproszę Dodę aby wpisała na pierwszej stronie numery pod którymi będą te informacje.

 

zakupiłam Cejlonkowi pakiet 30 ogłoszeń

 

Jak Cejlonek się miewa ?k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,20_WD_orig.

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie dorcia2:

 

Saldo po przejęciu wątku od Dody

592,00-Doda wpłata 12/06/2015

 

Deklaracje stałe:

20,00 –Alla Chrzanowska 

20,00-Nuncek

25,00-Bakusiowa

20,00-Dorcia2

10,00-Arim

10,00-Mudiczka

 5,00-Mdk8

10,00-Agat21

10,00-Szira

10,00-Koelka

10,00-Tofikowa

 5,00-Bela51

Razem: do weryfikacji

 

 

 

Wpłaty deklaracji stałych:

Za  04,05,06/2015

Alla Chrzanowska 20,00-02/06 (20,00) VI/15

Mudiczka 10,00-09/06 (10,00) VI/15

Arim 20,00-11/06 (20,00) V,VI/15

Bela51 15,00-11/06 (15,00) IV,V,VI/15

Mdk8  5,00-26/06 (5,00) VI/15

Bakusiowa 30,00-30/06 (30,00) VI/15

Suma: 100,00

Razem wpłaty: 592,00+100,00=692,00k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,034_qW_orig

 

WYPŁATY:

200,00 -hotelik 06/15 29/06

 70,00- badania 29/06

 75,60 - 03/07

Razem wypłaty : 345,60

 

SALDO:
 692,00zł

-345,60zł
=======
 
346,40z
ł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...