Jump to content
Dogomania

CEJLON - nic nie ma, psi staruszek ledwo chodzący...pomóż !!!


Doda_

Recommended Posts

bazarek dla bidulcia
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251569-Expressowy-Bazzaro-ciuszkowy-na-Ceylona-tylko-do-poniedz-10-03-20-00?p=21948793#post21948793[/url]

czy moglaby ktoras ciocia wrzucic na reklamy bazarkow? Ja link sam moge wrzucic ,ale nie moge fotki skopiowac :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figbast']jestem z zaproszenia, nie zadeklaruję nic na stałe ale poproszę o dane do przelewu to jednorazowo parę groszy prześlę na dziadzia :)[/QUOTE]

[quote name='edek']Mogę dać 10 zł stałej. Wpłacać będę po 10 -tym.[/QUOTE]

Bardzo dziękuję w imieniu Cejlonka! już przesłałam wam nr konta :) :multi:

[quote name='monika083']Zrobie dla niego dzisiaj bazarek .Bidulek kochany,[/QUOTE]

[quote name='monika083']super, to juz 130 zl stalej.A ile potrzeba ,zeby jechal do kikou?[/QUOTE]

[quote name='monika083']bazarek dla bidulcia
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251569-Expressowy-Bazzaro-ciuszkowy-na-Ceylona-tylko-do-poniedz-10-03-20-00?p=21948793#post21948793[/URL]

czy moglaby ktoras ciocia wrzucic na reklamy bazarkow? Ja link sam moge wrzucic ,ale nie moge fotki skopiowac :([/QUOTE]

Super, zaraz wejdę na bazarek , dziękuje bardzo !!:multi:
Na reklamowy jeśli nikt inny nie wrzuci ze zdjeciami to ja to zrobię wieczorem.
U kikou 200 zł miesięcznie, Cejlonek może już jechać, sunia2000 go zabierze. Nie wiem kiedy dokładnie.


[quote name='cancer43']Zostało przyznane 120 zł na diagnozowanie i ewentualne leczenie Cejlona.
Doda_,podaj,proszę do [COLOR=#0000cd]agusiazet[/COLOR] numer konta[/QUOTE]

Już wysłałam nr konta , dziękuje bardzo w imieniu staruszka :multi:
na leczenie i diagnozowanie czyli musi być faktura z lecznicy, tak ?


Doszlo 10,00 zł od bela51 stała za III i IV, dziekujemy :)

Link to comment
Share on other sites

Co do transportu Cejlonka to w grę wchodzą tylko weekendy, najbardziej odpowiadałby mi ostatni weekend marca - cały mam wolny i bedę po wypłacie:)
Ale jak już wszystko będzie dograne, kaska na 1 mc uzbierana to mogę oczywiście bez problemu zawieźć go za tydzień czy też za 2.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']Co do transportu Cejlonka to w grę wchodzą tylko weekendy, najbardziej odpowiadałby mi ostatni weekend marca - cały mam wolny i bedę po wypłacie:)
Ale jak już wszystko będzie dograne, kaska na 1 mc uzbierana to mogę oczywiście bez problemu zawieźć go za tydzień czy też za 2.[/QUOTE]

Kochana, a jak Cejlon sobie radzi teraz w schronie? Jeszcze jest w izolatce ?
Dziękuje Ci bardzo!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Kochana, a jak Cejlon sobie radzi teraz w schronie? Jeszcze jest w izolatce ?
Dziękuje Ci bardzo![/QUOTE]

Tak, ciągle jest w izolatce. W sumie to bez zmian, na szczęście żadnych oznak choroby nie ma. Na spacer to wyjdzie tylko kawalek i za chwilę chce wracac. Dziś nie było osoby decyzyjnej w biurze, ale w tyg dam znać że go zabieramy i poproszę żeby został w izolatce do tego czasu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']Tak, ciągle jest w izolatce. W sumie to bez zmian, na szczęście żadnych oznak choroby nie ma. Na spacer to wyjdzie tylko kawalek i za chwilę chce wracac. Dziś nie było osoby decyzyjnej w biurze, ale w tyg dam znać że go zabieramy i poproszę żeby został w izolatce do tego czasu.[/QUOTE]

Super :) kochana, napisz ile za transport.
Czekamy niecierpliwie .... i trzymamy kciuki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Super :) kochana, napisz ile za transport.
Czekamy niecierpliwie .... i trzymamy kciuki...[/QUOTE]
Ja mysle, ze byloby dobrze, gdyby mógł wyjechac wczesniej, niz pod koniec marca.
Dla takiego staruszka kazdy dzien jest na wage zlota ( a wlasciwie zycia).

Link to comment
Share on other sites

też tak pomyślałam.Koniec marca to strasznie długo w jego sytuacji.I skoro już zapadla decyzja o wyciągnięciu go ze schronu, to najszybciej.Ile razy było już tak,że nie zdążyło się z pomocą.To nie jest tak,że ja poganiam,ale skoro ma wyjść pod koniec marca,to dla jego dobra byłoby lepiej jak najwcześniej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Ja mysle, ze byloby dobrze, gdyby mógł wyjechac wczesniej, niz pod koniec marca.
Dla takiego staruszka kazdy dzien jest na wage zlota ( a wlasciwie zycia).[/QUOTE]

Dokladnie - do końca marca to aż 3 tygodnie,kto wie co się może wydarzyć

Link to comment
Share on other sites

poproszę na PW opis Cejlonka i gdzie przebywa:) zdjecia podkradne stad i wrzuce go na naszą stronkę adopcyjną, może ktoś akurat pokocha staruszeczka i konto do wpłat to też podam może ktoś się i od nas dorzuci;) ja niestety finansowo nie dam rady;(

Link to comment
Share on other sites

Zawitałam do starowinki z zaproszenia:-( , deklaruję 20zł stałej do odwołania (gdybym sama znalazła się w trudnej sytuacji) , mam już wprawdzie kilka stałych deklaracji, ciągłe bazarkowe wydatki i nie tylko , no i mój własny " inwentarz" .Serce się kraje na myśl ,że Cejlonik może nie zaznać szczęśliwego życia , chociaż na koniec swojej drogi:-(

W którym schronisku przebywa misiaczek:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Ja mysle, ze byloby dobrze, gdyby mógł wyjechac wczesniej, niz pod koniec marca.
Dla takiego staruszka kazdy dzien jest na wage zlota ( a wlasciwie zycia).[/QUOTE]

Masz rację, dlatego prosiłam Suni2000 by podala koszt transportu i niech jedzie najwcześniej kiedy tylko będzie mogła...

[quote name='Javena']wpłaciłam za marzec.[/QUOTE]

[quote name='agusiazet']W dniu dzisiejszy przelałam 100 zł dla Cejlona od Skarpety im. Talcott. Proszę o potwierdzenie jak pieniążki dojdą:)[/QUOTE]

BARDZO dziękuję !!!!!!!!!!! :) dzis niedziela, żadne wplaty nie wpływają, jutro sprawdzę i wszystko odnotuję.

[quote name='Norkowa']poproszę na PW opis Cejlonka i gdzie przebywa:) zdjecia podkradne stad i wrzuce go na naszą stronkę adopcyjną, może ktoś akurat pokocha staruszeczka i konto do wpłat to też podam może ktoś się i od nas dorzuci;) ja niestety finansowo nie dam rady;([/QUOTE]

Ok podeślę Ci na pw , a przebywa we Wrocławskim schronie. Dziekuje :)

[quote name='dorcia2']Zawitałam do starowinki z zaproszenia:-( , deklaruję 20zł stałej do odwołania (gdybym sama znalazła się w trudnej sytuacji) , mam już wprawdzie kilka stałych deklaracji, ciągłe bazarkowe wydatki i nie tylko , no i mój własny " inwentarz" .Serce się kraje na myśl ,że Cejlonik może nie zaznać szczęśliwego życia , chociaż na koniec swojej drogi:-(

W którym schronisku przebywa misiaczek:roll:[/QUOTE]

Dziękuje bardzo !!! Ok, jak bedzie jakiś problem-pisz na pw.
tyle bid na świecie, a nas mało . . . :placz:

[quote name='monika083']dorcia, we wrockawskim schronisku. Tez mysle, zeby go na juz zabierac,bidulek .Doda, podeslij mi nr konta.[/QUOTE]

Chyba już Ci wysłałam...ok wyśle drugi raz:)

Link to comment
Share on other sites

pieniążki dla misiaczka poleciały, przesyłam dla niego buziaczki:calus:

[QUOTE]tyle bid na świecie, a nas mało . . .[/QUOTE]
tak, niestety to prawda i to jest bardzo smutne:shake: pracuję w dużej korporacji i jak była zorganizowana zbiórka na rzecz zwierząt ze schroniska to zapełnione zostały tylko dwa małe pudełeczka, taka to znieczulica i tacy to niby dobrzy ludzie a większość tylko gadać potrafi a szkoda im nawet 5zł na puszkę dla bezdomnego zwierzaczka :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']dorcia, we wrockawskim schronisku. Tez mysle, zeby go na juz zabierac,bidulek .Doda, podeslij mi nr konta.[/QUOTE]

Dziewczyny, najpierw musi być komplet deklaracji, bo biedna kikou i tak już ma pod swoimi (anielskimi) skrzydłami cały komplet dziadków. Przepraszam, że tak się tu wtrącam, ale miewałam i nadal miewam psy w hotelikach na ogromnym minusie i wiem, co to znaczy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...