Jump to content
Dogomania

Pamięta mnie ktoś jeszcze ? Powracam teraz z Lisiem ! :))


BlackSheWolf

Recommended Posts

Kurczę! Weszłam na dogomanię i niechcący myszką mi się gdzieś kliknęło. Jakie było moje zdziwienie, gdy trafiłam do Ciebie!
Musisz być przeszczęśliwa, że masz psa. Mama jakoś to przeżyła ;)?

Co do problemów zdrowotnych Lisia, to polecam ci jechać do Szulca do Zgierza. Tam na pewno nie zostawią go bez diagnozy i pomocy.
W ogóle to w czerwcu będą mieli konsultacje okulistyczne: [URL]https://www.facebook.com/events/688556141205204/?ref=22[/URL]
Tak w razie gdyby Lisia problem był okulistyczny. Przyjeżdża wtedy dobry specjalista w Warszawy, może warto skorzystać z takiej okazji.

Lisio lubi inne psy? Może kiedyś umówimy się na spacer w Ozw? :)

Link to comment
Share on other sites

ojaa kogo ja tu widzę! :) ostatnio myślałam co u Ciebie.

hehe to długa historia w jaki sposób Lisiak trafił do mnie. Na razie jakoś wychodzi na prostą z jedzeniem, juz 2 tygodnie jak nie wymiotował. Także jestem dobrej myśli.
dzięki z tym linkiem, bo te jego oczy łzawią i łzawią.

A inne psy uwielbia. I małe i duże :D jak będziesz kiedyś w Ozo to daj znać, może uda się spotkać

Link to comment
Share on other sites

Santa na widok Lisiaka może umrzeć ze strachu (ona boi się takich dużych i groźnych psów)! ;)
Wyślij mi na PW swój numer telefonu. Nieprędko pewnie będę w Ozorkowie, może dopiero w lipcu (nie licząc bardzo krótkich Świąt). Ale jak już będę, to na pewno się odezwę.

PS. Gdybyś się wybierała do Szulca, nawet na te konsultacje okulistyczne z dr Garncarzem, to weź wszystkie winiki badań, jakie miał mały robione do tej pory.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aleola']Santa na widok Lisiaka może umrzeć ze strachu (ona boi się takich dużych i groźnych psów)! ;)
Wyślij mi na PW swój numer telefonu. Nieprędko pewnie będę w Ozorkowie, może dopiero w lipcu (nie licząc bardzo krótkich Świąt). Ale jak już będę, to na pewno się odezwę.

PS. Gdybyś się wybierała do Szulca, nawet na te konsultacje okulistyczne z dr Garncarzem, to weź wszystkie winiki badań, jakie miał mały robione do tej pory.[/QUOTE]

że niby tego dużego psa ? :D a Santa jest w Ozorkowie czy z Toba?
[URL="http://s307.photobucket.com/user/blackshewolf_album/media/Lisiak/Zdj1190cie0108.jpg.html"][IMG]http://i307.photobucket.com/albums/nn320/blackshewolf_album/Lisiak/Zdj1190cie0108.jpg[/IMG][/URL]

To taki Lisio w pełnej okazałości :) bo go jeszcze nie prezentowałam... cięzko go uchwycić, bo on ciągle się rusza :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Hej

Ja nie mogę Cię pamietac,bo na dogo jestem od nie dawna ale zaglądnęłam.

Śliczny Lisek.Dobrze,ze na Ciebie trafił aż nie chce myslęć co z resztą takich chorych szczeniaków.

Dużo zdrówka i co jakiś czas będę zaglądać.Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...