Jump to content
Dogomania

Huzio już w swoim domku!


Ayame Nishijima

Recommended Posts

Przed chwilą, Zagrodowy pies polski napisał:

Ja wyróżniłam na 31 dni na gratce i olyx. Wydaje mi się, że podbicie może zwiększyć szanse Huzara, że ktoś się nim zainteresuje.

Właśnie podbiłam i pytam czy może coś jeszcze :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Ja wyróżniłam na 31 dni na gratce i olyx. Wydaje mi się, że podbicie może zwiększyć szanse Huzara, że ktoś się nim zainteresuje.

 

1 godzinę temu, elik napisał:

Właśnie podbiłam i pytam czy może coś jeszcze :)

Dziewczyny, serdecznie dziękuję, przed chwilą udostępniłam na FB ogłoszenie Huzia zamieszczone na olx'e, trzymamy kciuki i zapraszamy do dalszych udostępnień przez Przyjaciół Huzara, mających konto na Facebooku :) jesteśmy wdzięczni w imieniu Huzarka :)

https://web.facebook.com/profile.php?id=100010286016533

Przyjacielu, podaj ten link dalej, zyskasz dozgonną wdzięczność Huzarka :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎23‎.‎03‎.‎2017 o 17:03, Zagrodowy pies polski napisał:

Ja wyróżniłam na 31 dni na gratce i olyx. Wydaje mi się, że podbicie może zwiększyć szanse Huzara, że ktoś się nim zainteresuje.

Czy napisałaś/łeś w ogłoszeniu, że Huzar ma wyłysienia na ogonie ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Topi napisał:

Co z tymi wyłysieniami na ogonie Huzara ? Z jakiego powodu powstały ?

Topi, z racji doświadczenia które posiadałaś w sprawie suczki Maszy, proponuję abyś złożyła dobniesienie do prokuratury w sprawie znęcania się nad chudym zaniedbanym  psem z łysym ogonem

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.03.2017 o 18:52, Usiata napisał:

 

Dziewczyny, serdecznie dziękuję, przed chwilą udostępniłam na FB ogłoszenie Huzia zamieszczone na olx'e, trzymamy kciuki i zapraszamy do dalszych udostępnień przez Przyjaciół Huzara, mających konto na Facebooku :) jesteśmy wdzięczni w imieniu Huzarka :)

https://web.facebook.com/profile.php?id=100010286016533

Przyjacielu, podaj ten link dalej, zyskasz dozgonną wdzięczność Huzarka :)

Udostępniłam:) Dziękuję Usiata, że tak dobrze zajmujesz się Huzarkiem, zapadł mi ten piesek w serce i mam nadzieję, że znajdzie domek

kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0142.gif

 

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wiesz Mika, ja również bardzo polubiłam Huzarka. I nie tylko ja. Jego nie da się nie lubić, gdyż z Huzia jest wielka przylepa - gdy tylko widzi człowieka to od razu biegnie i domaga się głasków, miziania.

Bardzo bym chciała, żeby wreszcie znalazł dobry domek, ale póki co nie było telefonów więc cierpliwie czekamy... 

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Nadziejka napisał:

Pozdrowionka sercem pisane

wiosenne

dla Cioci Usiatej

  dla Huzia i braciszkowa calunkiego

 slemy z Nadziejutkowa

roliczam kramik maluczki

 dla Huzia i Mamunki dzielnej dzidziuniowej

Skarbeńku Ty Mój, ja Ciebie bardzo proszę prześlij mi swój numer konta na priwa, kochana :)

Aaaa, i jeszcze dopisz w tym priwie do mnie (najlepiej skopiuj ten poniższy tekst kochana), bo wiesz, jak jest, trzeba czujność zachować :D

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zakupowego (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).” 

Link to comment
Share on other sites

Dobrze ciociun

dobrze

 wsycko spisze i napisze

 a scisgac mnie benda chyba jak nic ...

 boc to co wyprawia moja skarbunia ...przechodzi wszelkie pojecia .....

jam juz lysa

 i bezzembna prawie ... i czesto leze w trawie ... z ...kupami ...

boc jak bieguniamy polankami

 to moja alalunia

 takoz wywija

 ze nie przemknie zadna zmija!

 a ja ... londujje sobie

a to w krzaczkach

 a to w rowie ...

 i nic sie nie wzrusi

 boc tak juz byc musi

...szkoda jeno szkoda

 ze juz nie taka moja uroda

 i juz sily nie te

 ech ech ....

Link to comment
Share on other sites

Huzar ma wyłysienia na ogonie, a osoby szukające mu domu nie są w stanie udzielić informacji jaki jest powód tych wyłysień.

Kolejny pies w rękach nieodpowiedzialnych ludzi, którzy na dogomanii lansują siebie zamiast pomagać psu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Topi napisał:

Huzar ma wyłysienia na ogonie, a osoby szukające mu domu nie są w stanie udzielić informacji jaki jest powód tych wyłysień.

Kolejny pies w rękach nieodpowiedzialnych ludzi, którzy na dogomanii lansują siebie zamiast pomagać psu.

no już nie wiem jak cię zmobilizować do działania. Czyżbyś miała przesilenie wiosenne i lenistwo tobą zawładnęło?

Dnia 25.03.2017 o 18:06, ludwa napisał:

Topi, z racji doświadczenia które posiadałaś w sprawie suczki Maszy, proponuję abyś złożyła dobniesienie do prokuratury w sprawie znęcania się nad chudym zaniedbanym  psem z łysym ogonem

 

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Topi napisał:

Huzar ma wyłysienia na ogonie, a osoby szukające mu domu nie są w stanie udzielić informacji jaki jest powód tych wyłysień.

Kolejny pies w rękach nieodpowiedzialnych ludzi, którzy na dogomanii lansują siebie zamiast pomagać psu.

Oni się nie lansują - oni sie ratują ha ha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...