Jump to content
Dogomania

Huzio już w swoim domku!


Ayame Nishijima

Recommended Posts

Dnia ‎05‎.‎03‎.‎2017 o 12:25, Usiata napisał:

Topi reaktywacja...

Nie wystarczyło 12 psich wątków zniszczonych w poprzednich latach, trzeba jeszcze jeden, jesz-cze jeden, jesz-cze jeden.

Topi, piszę do Ciebie OSTATNI raz bo jesteś obrzydliwą babą niszczącą wątki pomocowe psów bezdomnych.

Nie wezmę Ciebie NIGDZIE, musiałabym upaść na głowę, by komukolwiek robić kłopoty. Doskonale wiem, do czego jesteście zdolne i co potraficie.  Mam zabrać Cię gdziekolwiek, żeby potem ktoś otrzymał bezpodstawne zawiadomienie do prokuratury? ty i twoja mentorka, we dwie już takie coś mi zafundowałyście. I nie tylko mnie.
I co? PUDŁO... Proponuję leczyć się na nogi bo na głowę, to już tulejt...

Takich osobników, jak ty i twoje koleżanki nie wpuszcza się NIGDZIE. I co raz więcej Dogomaniaków o tym wie, a niektórzy ludzie już zastosowali to w praktyce - zapytaj mentorki, jak odmówiono jej wizyty...

O wiarygodności twojej i koleżanek mieliśmy okazję przekonać się, m. in. w wyroku WSA krążącym już wszędzie.

Nie pisz więcej, bo nie odpowiem.

Do darczyńców Huzara - macie oczy - widzicie, jeśli chcecie więcej informacji to zapraszam na priwa. Jedna osoba już skorzystała z tej drogi tydzień temu i nie zrezygnowała z deklaracji.

Przyjaciołom Huzara - miłego popołudnia życzę bo piękna pogoda i aż chce się żyć :)

------------------------------------

2017-03-07 - Wobec kolejnych insynuacji i pomawiania przez użytkownika Topi o rzekomej złej, jak to sugeruje "opiece" nad psem Huzarem informuję, iż ww. informacje udzielane przez nas na priwa są to skany dokumentów oraz zdjęcia, które będą niebawem stanowić dowody w postępowaniu sądowym. I jako takie nie będą upubliczniane.

Na wątku Huzara, jak pisałam wcześniej, zamieścimy w ciągu tygodnia, jedynie najnowsze zdjęcia Huzia.

Miesiąc marzec br. jest szczególnie ciężkim czasem, nie tylko z uwagi na pogodę, i nie tylko dla tzw. "sercowców", co nie oznacza, aby można było nas sprowokować.  Nic z tego, Topi. EOT.

 

Usiata, Twoje fantazmaty przekraczają już wszelkie dopuszczalne granice normalności.

Opanuj się Usiata i przestań łgać na mój temat bo wydajesz sobie świadectwo osoby zaślepionej obsesją i nienawiścią.

W dodatku przysporzy Ci to dodatkowych kłopotów niż te, które masz obecnie z wymiarem sprawiedliwości,

bo ja jak już wiesz jestem osobą konsekwentną i wytrwałą dla której „zasady są ważniejsze niż fundusze”.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

Usiata, nie daj się sprowokować. Kto ma kłopoty z wymiarem sprawiedliwości, to się  okaże. Oby jak najszybciej :)

Elusia, spoko, mnie nie jest łatwo sprowokować :D zwłaszcza TERAZ :D

byliśmy dziś u Huzia, chłopak jest super, a przy okazji poszczęściło się jednej maliźnie i znalazła najlepszy domek u naszych przyjaciół :D fotki będą jutro bo dopiero wracamy do domu...

Miłego wieczoru przyjaciołom Huzia życzymy :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Usiata napisał:

Elusia, spoko, mnie nie jest łatwo sprowokować :D zwłaszcza TERAZ :D

byliśmy dziś u Huzia, chłopak jest super, a przy okazji poszczęściło się jednej maliźnie i znalazła najlepszy domek u naszych przyjaciół :D fotki będą jutro bo dopiero wracamy do domu...

Miłego wieczoru przyjaciołom Huzia życzymy :)

Usiata, Twoje fantazmaty przekraczają już wszelkie dopuszczalne granice normalności.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Usiata napisał:

Elusia, spoko, mnie nie jest łatwo sprowokować :D zwłaszcza TERAZ :D

byliśmy dziś u Huzia, chłopak jest super, a przy okazji poszczęściło się jednej maliźnie i znalazła najlepszy domek u naszych przyjaciół :D fotki będą jutro bo dopiero wracamy do domu...

Miłego wieczoru przyjaciołom Huzia życzymy :)

I tak trzymać :)

Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej :)

Huziowi też się poszczęści !

Ps.

Wysłałam Ci dzisiaj kolejną porcję do uporządkowania wg. alfabetu z prośbą o powtórkę z rozrywki :)

Ale z tym się nie pali. Zrobisz, o co  bardzo proszę, jak będziesz miała czas  58c466ee9d342_gifniewinny.gif.46762277790eef74e5e18e5def8f164e.gif

Link to comment
Share on other sites

Huzarek serdecznie pozdrawia swoich Darczyńców oraz Przyjaciół :)

Wczorajszą sobotę spędziliśmy z wielkim przytulasem i jego ulubioną koleżanką Shivą. Ogromną radość sprawiło mi wyściskanie i wymizianie naszego chłopaka i calego psiego towarzystwa, ho, ho, ho :)

1.thumb.JPG.c6d07760a0e4a62ae3d650c7654104ad.JPG

2.JPG.a159a23a3deb73334b077365484f1d9a.JPG

 

DSC_0017.thumb.JPG.7cb5b4cbacc2026fa75d288a7045a657.JPG

DSC_0016.JPG

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Tutaj maleńki of-topic, ale, po prostu, muszę :D gdyż dzięki Huziowi domek znalazła Kropka :)

W pewnym momencie, gdy Huzar się wylatał i wyszalał to nas, po prostu, zignorował i poleciał sobie do swojego boksu, a my udaliśmy się przywitać z pozostałymi psiakami.

I stało się :D była to miłość od pierwszego wejrzenia :D nasi przyjaciele zaadoptowali maleńką Kropkę (umowa adopcyjna podpisana), która od razu otrzymała ksywkę "Palufka". Oczywiście, że nie odmówiliśmy sobie przyjemności obserwowania aklimatyzacji Palufki w nowym domku (z ogródkiem), z ośmioma kotami i i sunią rezydentką.

A oto i Palufka w nowym domku:

Palowka.jpg.4a1c2fbf60aa2f78d68ae823b1a03b9f.jpg

Przepraszam za jakość zdjęcia, ale robiłam je komórką :)

 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

A jak Palufkę przyjęły kociowate ?

Imię ma baaaardzo adekwatne do postury :)

Kociowate zaakceptowały Kropkę od razu, bo są przyzwyczajone do psiaków - zawsze był jakiś tymczasik, albo i dwa :)

Za to Palufka wczoraj broniła łóżka przed kotkami :D bo to jest jej łóżko przecież i jakoś tak z lekka rzęziło jej w gardziołku gdy kotek podchodził, dzisiaj już spokojnie. Uczy się żyć w swoim nowym stadzie i zaczęła kumać, że łóżkiem i Pańcia trzeba sie dzielić z resztą zwierzyńca :)

A oto fotka z sunią - rezydentką i Kropeczka pilnująca łózka :D

A.JPG.ce11ed0cb44f62d25c53261ab950b9e8.JPG

B.JPG.14c0199da88be2eb89158a92e916ccba.JPG

Ale żeby nie zdominować wątku Huzia maleńką Palufką to jeszcze foteczka naszego fruwającego Huzarka - na miły wieczór :)

1.JPG.d6285d6efe1a63a55ee1dccec18a1899.JPG

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy Usiata za odwiedziny i zdjęcia pięknego Huzia ...... wygląda świetnie i "uśmiecha się" słodko ..... eh, przydałby się domek, taki fajny psiak

dobrze, że Kulce się udało (zdjęcie drapaka robi wrażenie )   

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3/12/2017 o 10:16, Usiata napisał:

Huzarek serdecznie pozdrawia swoich Darczyńców oraz Przyjaciół :)

Wczorajszą sobotę spędziliśmy z wielkim przytulasem i jego ulubioną koleżanką Shivą. Ogromną radość sprawiło mi wyściskanie i wymizianie naszego chłopaka i calego psiego towarzystwa, ho, ho, ho :)

Dzień dobry :)

Noo, przyznać muszę, że jestem pod wrażeniem, taka miła niespodzianka :)

Huzar, piękny, radosny i zadowolony pies. Aż ciepełko w serduchu, kiedy patrzy sie na niego. Kurcze, na zdjęciach normalnie jak jakiś celebryta :D

Tak, do szczęścia brakuje mu tylko jednego - własnych ludziów i własnego domku na zawsze !

Ślicznota z niego i gwiazdor :) Życzę mu jak najlepszego stałego domku, tak, tak...

Miły dzień, naprawdę...

PS. A Kropka/Palufka/Kluska superaśna, i jak zajefajnie trafiła, no...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, ania75 napisał:

Dziękujemy Usiata za odwiedziny i zdjęcia pięknego Huzia ...... wygląda świetnie i "uśmiecha się" słodko ..... eh, przydałby się domek, taki fajny psiak

dobrze, że Kulce się udało (zdjęcie drapaka robi wrażenie )   

 

5 godzin temu, TaTina napisał:

Dzień dobry :)

Noo, przyznać muszę, że jestem pod wrażeniem, taka miła niespodzianka :)

Huzar, piękny, radosny i zadowolony pies. Aż ciepełko w serduchu, kiedy patrzy sie na niego. Kurcze, na zdjęciach normalnie jak jakiś celebryta :D

Tak, do szczęścia brakuje mu tylko jednego - własnych ludziów i własnego domku na zawsze !

Ślicznota z niego i gwiazdor :) Życzę mu jak najlepszego stałego domku, tak, tak...

Miły dzień, naprawdę...

PS. A Kropka/Palufka/Kluska superaśna, i jak zajefajnie trafiła, no...

 

4 godziny temu, ludwa napisał:

Nooo, widać, że chłopak ma masę energii. I masę też ma. Prawidłową

 

4 godziny temu, ania68 napisał:

Usiata love you :)

Piękny, zadbany Huzar z ulubioną piłeczką i w nowej obroży :)

 

Cała przyjemność po mojej stronie, możecie mi wierzyć, że dawno nie  miałam tak fajnego dnia :)

I jeszcze dla fanów - Huzio baletmistrz :D

1.thumb.JPG.5900c0fea7bb787cb115a22c7661097c.JPG

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Świetne zdjęcie Huzara baletmistrza. Usiata, dziękujemy za Huzara. Mogę go ogłosić w mazowieckim? Może znajdzie domek....

A pewnie, serdecznie dziękuję bom troszkę zaganiana ostatnio - tekst ogłoszenia zaraz wyślę Ci na priwa;

W imieniu Huzia - dzięki, dzięki, dzięki po stokroć *)

Link to comment
Share on other sites

Huzio Huzinek przeprzecudniasty 

 ciesze raduje  Ciociu

 ogromnie

 i z malenkiej palutenki klusenki stokroc

 zachwycam

 przesylam  serduchem pozdrowienia

Podobny obraz

 wiosenka tuz tuz 

Ciociu Usiata pozdrawiam stokroc i Twoje lapenki

pisze duzymi

 kochana

 boc duzymi

 nie pelnie takich ,,byczkow ,,

 boc wtedy widze co pisze ..

 sciskam

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Usiata, może ktoś odezwie się z ogłoszeń jak zobaczy pięknego Huzarka:

http://alegratka.pl/ogloszenie/huzar-wspanialy-pies-do-pokochania-od-28496897.html?utm_source=inf-ogl-ale&utm_campaign=sys-email&utm_medium=email&utm_content=link-ogloszenie   - wyróżnione na 31 dni

https://www.olx.pl/oferta/huzar-wspanialy-pies-do-pokochania-CID103-IDkWSlY.html - wyróżnione na 30 dni,

Jeszcze zamieściłam na Lento, ale gdzieś mi znikło chociaż zapłaciłam, poszukam jutro, nie mam doświadczenia w dodawaniu tych ogłoszeń, więc jak masz uwagi, to mi powiedz, to następne poprawię.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Usiata, może ktoś odezwie się z ogłoszeń jak zobaczy pięknego Huzarka:

http://alegratka.pl/ogloszenie/huzar-wspanialy-pies-do-pokochania-od-28496897.html?utm_source=inf-ogl-ale&utm_campaign=sys-email&utm_medium=email&utm_content=link-ogloszenie   - wyróżnione na 31 dni

https://www.olx.pl/oferta/huzar-wspanialy-pies-do-pokochania-CID103-IDkWSlY.html - wyróżnione na 30 dni,

Jeszcze zamieściłam na Lento, ale gdzieś mi znikło chociaż zapłaciłam, poszukam jutro, nie mam doświadczenia w dodawaniu tych ogłoszeń, więc jak masz uwagi, to mi powiedz, to następne poprawię.

Wielgachne dzięki :)   58c8080a63e45_kwiatki7.gif.55db1cf982c1e7f18ce81721cbad20ff.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.03.2017 o 17:28, Usiata napisał:

 

 

 

 

Cała przyjemność po mojej stronie, możecie mi wierzyć, że dawno nie  miałam tak fajnego dnia :)

I jeszcze dla fanów - Huzio baletmistrz :D

1.thumb.JPG.5900c0fea7bb787cb115a22c7661097c.JPG

Bardzo napęczniały ten pies. Musial ostatni tydzień nadrabiać zaległości i jesć za pięciu :) coby zdjęcia zrobić.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...