Jump to content
Dogomania

Huzio już w swoim domku!


Ayame Nishijima

Recommended Posts

12 godzin temu, ania75 napisał:

Huzio wygląda ślicznie  :)

 

10 godzin temu, elik napisał:

Tak, też mi się bardzo podoba :) zwłaszcza na tym zdjęciu

Jakby mówił  -  tylko nic złego mi nie róbcie :)

Mnie też podobają się zdjęcia Huzia aczkolwiek do fotek mam sceptyczne podejście, jako że swego czasu, na Dogo, naoglądałam się ich dziesiątki, a po czasie przekonałam się, że jednak przekłamywały fotografowaną rzeczywistość.

Dlatego niebawem przekonamy się naocznie. Jedziemy do Huzara we czwórkę, nikt z nas nie cierpi na jakiekolwiek aberracje umysłowe.

Jedno małżeństwo jest psiolubne, ale spoza Dogo i nic nie wie o Huzarze więc będzie obiektywne w ocenie Jego dobrostanu.

Tyle że, w mojej opinii, NIC nie jest w stanie przemówić do tych, wiedzących wszystko najlepiej, że zacytuję klasyka „nic nas nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne”.

No i, wg mnie, musimy baaardzooo uważać przy robieniu Huziowi zdjęć do ogłoszeń. Żeby w polu widzenia na fotce, nawet przypadkiem, nie pojawiła się brzoza…tak, tak… ani najmniejsza gałązka brzozy w zasięgu wzroku…

Poza tym, pozdrawiam serdecznie przyjaciół Huzara i życzę miłego weekendu, jako że dziś piątek, piąteczek, piątuniooo :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Usiata napisał:

 

No i, wg mnie, musimy baaardzooo uważać przy robieniu Huziowi zdjęć do ogłoszeń. Żeby w polu widzenia na fotce, nawet przypadkiem, nie pojawiła się brzoza…tak, tak… ani najmniejsza gałązka brzozy w zasięgu wzroku

 

Dzień dobry słonecznie :)

Moim zdaniem przy robieniu fotek (nawet suszarką) należy unikać nie tylko brzóz, ale również trawki, zwłaszcza zielonej, stokrotek, płytek, palet, czerwonych stringów na sznurku itp. To bardzo ważne wizerunkowo i medialnie. Tak, tak...

A Huzar wygląda pięknie, widać w nim radość życia i temperament. Widać że piesio w dobrej formie, psychicznie i fizycznie.

Aż sie chce pomiziać od razu, i te oczyska, żywe takie i inteligentne. A śmieje się całym sobą, az miło popatrzeć.

No cóż, jak zwykle "kochające zwierzęta" wiedzą przecież lepiej. Bo tak.

Huziowi tylko życzyć trzeba fajnych ludziów we własnym, stałym, nowym domku :)

Miłego piąteczku :D

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Piękny nasz Huzar jest :)  oczy jakby inne?

 

A teraz z innej beczki. Karolina znana na dogo jako misiaa potrzebuje pomocy dla swojego nienarodzonego dziecka. Na fb  pisze tak:

 

Kochani bardzo Was proszę o pomoc dla mojego synka u którego zdiagnozowano poważną wadę serduszka.
Zbieramy pieniążki, żeby mógł urodzić się w Niemczech i tam mógł trafić od razu w ręce najlepszego kardiochirurga z możliwych. Bez operacji nie ma szans by żyć 1f641.png:-(
Koszty są ogromne, a czasu niewiele ponad miesiąc.
Bez pomocy nie zdobędziemy takiej sumy - ponad 330 000 złotych.

Będę ogromnie wdzięczna za każdą najdrobniejszą wpłatę, przekazanie 1% przy rozliczaniu PITa i za każde udostępnienie.

link:

http://corinfantis.org/podopieczni/56-pilna-pomoc/628-tomus-kubik

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.02.2017 o 17:37, Usiata napisał:

W związku z pojawieniem się na wątku bezdomnego psiaka Huzara prób insynuacji, jakoby Huzar nie był należycie zaopiekowany w hotelu uprzejmie wyjaśniam darczyńcom Huzara, iż jesteśmy w stałym kontakcie z B. Kwiecień.

Huzarowi były robione wszelkie konieczne badania lekarskie,  zlecone przez nas, jako odpowiedzialnych za Huzia. Huzar jest pod stałą kontrolą weterynaryjną.

Huzio, wbrew insynuacjom i "pobożnym" życzeniom niektórych "Dogomaniaków" jest w dobrej formie, wziąwszy pod uwagę, że obecnie linieje, jak większość psów.

Gdyby ktoś był bardziej zainteresowany informacjami o Huzarze zapraszamy do kontaktu.

Jeżeli ktoś byłby chętny do ogłaszania psiaka albo innej konstruktywnej pomocy to także chętnie zapraszamy do kontaktu :)

 

Nie pieprz Usiata tylko zaproś mnie do Hotelu Pani Kwiecień i zagwarantuj, że mnie tam wpuszczą. Jeżeli nie mają nic do ukrycia to nie widzę przeszkód. Wizyta może odbyć się w towarzystwie dowolnej z Was „opiekunki”.  Film nakręcę.

Ty znów swoim zwyczajem próbujesz kręcić, nadrabiać sztuczną elokwencją i podważać opinię o wątpiących. A to takie proste: WPUŚCIĆ, POKAZAĆ WARUNKI i wtedy zamknąć dzioby tym którym zarzucasz insynuacje.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.03.2017 o 11:24, TaTina napisał:

.... Tak, tak...

A Huzar wygląda pięknie, widać w nim radość życia i temperament. Widać że piesio w dobrej formie, psychicznie i fizycznie.

Aż sie chce pomiziać od razu, i te oczyska, żywe takie i inteligentne. A śmieje się całym sobą, az miło popatrzeć...

Taa… szczególnie na zestawieniu zdjęć Huzara, które zrobiła elik ta radość życia i temperament są szczególnie widoczne. No i ten „śmiech całym sobą”…

Ale takie zakłamanie to już standard w wykonaniu pewnej grupy dogomaniaków.

DO UCZCIWYCH PISZĘ: nie dajcie się zwieść pozorom. Żądajcie dowodów. Sprawdzajcie. Jedźcie zobaczyć. Zauważcie co otrzymujecie za swoje pieniądze i co otrzymuje za Wasze pieniądze Huzar  – słowa, słowa, słowa…

huzar.png

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Topi reaktywacja...

Nie wystarczyło 12 psich wątków zniszczonych w poprzednich latach, trzeba jeszcze jeden, jesz-cze jeden, jesz-cze jeden.

Topi, piszę do Ciebie OSTATNI raz bo jesteś obrzydliwą babą niszczącą wątki pomocowe psów bezdomnych.

Nie wezmę Ciebie NIGDZIE, musiałabym upaść na głowę, by komukolwiek robić kłopoty. Doskonale wiem, do czego jesteście zdolne i co potraficie.  Mam zabrać Cię gdziekolwiek, żeby potem ktoś otrzymał bezpodstawne zawiadomienie do prokuratury? ty i twoja mentorka, we dwie już takie coś mi zafundowałyście. I nie tylko mnie.
I co? PUDŁO... Proponuję leczyć się na nogi bo na głowę, to już tulejt...

Takich osobników, jak ty i twoje koleżanki nie wpuszcza się NIGDZIE. I co raz więcej Dogomaniaków o tym wie, a niektórzy ludzie już zastosowali to w praktyce - zapytaj mentorki, jak odmówiono jej wizyty...

O wiarygodności twojej i koleżanek mieliśmy okazję przekonać się, m. in. w wyroku WSA krążącym już wszędzie.

Nie pisz więcej, bo nie odpowiem.

Do darczyńców Huzara - macie oczy - widzicie, jeśli chcecie więcej informacji to zapraszam na priwa. Jedna osoba już skorzystała z tej drogi tydzień temu i nie zrezygnowała z deklaracji.

Przyjaciołom Huzara - miłego popołudnia życzę bo piękna pogoda i aż chce się żyć :)

------------------------------------

2017-03-07 - Wobec kolejnych insynuacji i pomawiania przez użytkownika Topi o rzekomej złej, jak to sugeruje "opiece" nad psem Huzarem informuję, iż ww. informacje udzielane przez nas na priwa są to skany dokumentów oraz zdjęcia, które będą niebawem stanowić dowody w postępowaniu sądowym. I jako takie nie będą upubliczniane.

Na wątku Huzara, jak pisałam wcześniej, zamieścimy w ciągu tygodnia, jedynie najnowsze zdjęcia Huzia.

Miesiąc marzec br. jest szczególnie ciężkim czasem, nie tylko z uwagi na pogodę, i nie tylko dla tzw. "sercowców", co nie oznacza, aby można było nas sprowokować.  Nic z tego, Topi. EOT.

 

Edited by Usiata
Insynuacje użytkownika o nicku Topi
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Nic dodać, nic ująć.

Zdjęcia Huzara są na wątku od dawna, każdy je może widzieć, a te, mają innych za ślepych, albo jak zwykle widzą inaczej, lepiej, bo kolejny raz wklejają te same zdjęcia, jakby zdobyte ukradkiem i miały kogoś olśnić. Żenada. Że też nie wstydzą się tak podłego postępowania.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

z eventu Katarzyny Kleszcz na fb:

"dotyczy watku
OSTRZEZENIE PRZED HOTELIKIEM PSIA PRZYSTAŃ - BEATY KWIECIEŃ
W KAZIMIERZY WIELKIEJ !
PRZYPOMINAM ZE HOTEL JEST JUZ NA TEJ LISCIE WPISANY NA CZARNĄ LISTĘ
częsc 3
W tej czesci ,watku umieszczam psy ,które były zabrane z róznych miejsc i przez rózne osoby i były hotelikowane w Psiej Przystani ,niestety wszytskie te psy sa za TM [*]
Oczywiście takie rzeczy sie zdarzają ,psy choruja ,zdarzaja sie im rózne sytuacje ,ale poczytajcie opisy i ocencie czy tu nie ma zadnej winy Hotelu ,czy aby na pewno opieka byla prawidłowa ,czy mozna było te psy wyleczyć ,czy w ogole podczas leczenia powinny byc nadal hotelikowane ,zamiast byc umieszczone w lecznicy pod opieka weterynarza ?
Przyjrzyjmy sie psu Azanowi ,on ma w tragicznym stanie łape ,widac na fotce jak wygladają rany ,czy psa z taka łapą ,powinno sie puszczac na wybieg bez opatrunku ? bez nawet prowizorycznego zabezpieczenia rany ? ciekawe co na takie postępowanie powiedział by weterynarz..

Bethowen eutanazja w 2015 przywieziony do lecznicy w stania agonalnym

Łuki wzięty w listopadzie z przechowalni w Łukowie
młody około 4, 5 letni pies. Po paru tygodniach zgon. Oczywscie brak dokumentacji na stronie i tejże sekcji.

cyt - fragment (Azan)
W dniu wczorajszym tj. 06.08.2016 pod naszą opiekę trafił przepiękny pies w typie dużego szwajcarskiego psa pasterskiego. Psiak przyjechał ze schroniska w Szczytach. Dziś tj. 07.08 odbył pierwszą wiztę weterynaryjną. Według Pani doktor rokowania są dobre ale przed chłopakiem spory kawałek drogi zanim wróci do zdrowia. Azan musi zmierzyć się z kilkoma problemami: leczenie i odbudowa ziarniny w tylnej łapie, grzyb w uszach, łojotokowe zapalenie skóry, zapalenie mieszków włosowych, niedowaga - psiak waży 36kg. Na dzisiejszej wizycie rana na łapie została oczyszczona i zabezpieczona opatrunkiem z leczniczych plastrów Actilite(wszystko odbyło się w premedykacji), który mamy wymienić po 3 dniach. Azan dostał antybiotyk Amoksiklav oraz maść do uszu, tabletki na odrobaczenie Aniprazol. Koszt dzisiejszych badań i wizyty w tym leków to 128zł. Musimy zakupić dla Azana balsam Avilin na odbudowę ziarniny do kolejnych opatrunków, watę opatrunkową, bandarze, porządne jedzonko na odkarmienie.
Fundacja Corde Canis - Wielkopsy Adopcje Azan w Szczytach był 3 dni, do nas trafił zaszczepiony z opatrunkiem
Lubię to! · Odpowiedz · 22 sierpień 2016

Zdjęcie użytkownika Katarzyna Kleszcz.
Zdjęcie użytkownika Katarzyna Kleszcz.
Zdjęcie użytkownika Katarzyna Kleszcz.
Zdjęcie użytkownika Katarzyna Kleszcz.
Zdjęcie użytkownika Katarzyna Kleszcz.
+4
 
WrrZobacz więcej reakcji
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, zjawiłyście się na wątku Huzara bo co? Uważacie, że dzieje mu się krzywda? Nic mu nie jest!!! Rok temu był kluchą (państwo karmili go kurzymi porcjami rosołowymi)  zalecenie było aby schudnął i tak się stało. I dobrze dla niego.

A skoro tu przybyłyście to odpowiedziałyście na apel missiaa? Ona bardzo potrzebuje pomocy. Jej dziecko może umrzeć jeśli jej nie pomożemy.

To jest ważne!!!! Huzarowi nic nie jest. Brakuje mu domu i dlatego wszyscy postarajmy się aby go znalazł jak najszybciej.

Razem z mamą i siostrą uratowały setki psów z Olkusza.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

ś 

10 godzin temu, Topi napisał:

Nie pieprz Usiata tylko zaproś mnie do Hotelu Pani Kwiecień i zagwarantuj, że mnie tam wpuszczą. Jeżeli nie mają nic do ukrycia to nie widzę przeszkód. Wizyta może odbyć się w towarzystwie dowolnej z Was „opiekunki”.  Film nakręcę.

Ty znów swoim zwyczajem próbujesz kręcić, nadrabiać sztuczną elokwencją i podważać opinię o wątpiących. A to takie proste: WPUŚCIĆ, POKAZAĆ WARUNKI i wtedy zamknąć dzioby tym którym zarzucasz insynuacje.

 

9 godzin temu, Topi napisał:

Taa… szczególnie na zestawieniu zdjęć Huzara, które zrobiła elik ta radość życia i temperament są szczególnie widoczne. No i ten „śmiech całym sobą”…

Ale takie zakłamanie to już standard w wykonaniu pewnej grupy dogomaniaków.

DO UCZCIWYCH PISZĘ: nie dajcie się zwieść pozorom. Żądajcie dowodów. Sprawdzajcie. Jedźcie zobaczyć. Zauważcie co otrzymujecie za swoje pieniądze i co otrzymuje za Wasze pieniądze Huzar  – słowa, słowa, słowa…

Topcia, słońce moje:) a mar,gajko wyjechała? Ale robisz kombek. Damie nie przystają takie brzydkie słowa, wiesz_
Jakaś taka nerwowość z ciebie bije. 
 
A Katarzyna Kleszcz to jakiś guru czy uznany specjalista w dziedzinie hoteli?
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Taaa...popaczałam sobie właśnie na tzw. "event" p.Kleszcz. Najciekawszą informację jaką tam znalazłam, to taka, że Facebook postanowił zablokować K.Kleszcz konto. Ciekawe dlaczego? Hmm, tak się kończą prywatne wojenki i szumnie nazywane "czarne listy" z wydarzeniami "na zamówienie". Kimże one są, by kogokolwiek osądzać, za kogo się uważają, zeby sądy jakieś kapturowe odprawiać?

Przylazły na NIE SWÓJ wątek, żeby personalne animozje załatwiać, podczas gdy pies szuka domu i potrzebuje pomocy.

Jak większość psów na Dogo. To ci "pomagaczki" od niszczenia wątków psom.

Huzar, mam nadzieję na tym nic nie straci, bo gołym okiem widać co robią i z jak niskich pobudek.

Dobrej nocy życzę :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎05‎.‎03‎.‎2017 o 13:03, ania68 napisał:

Dziewczyny, zjawiłyście się na wątku Huzara bo co? Uważacie, że dzieje mu się krzywda? Nic mu nie jest!!! Rok temu był kluchą (państwo karmili go kurzymi porcjami rosołowymi)  zalecenie było aby schudnął i tak się stało. I dobrze dla niego.

A skoro tu przybyłyście to odpowiedziałyście na apel missiaa? Ona bardzo potrzebuje pomocy. Jej dziecko może umrzeć jeśli jej nie pomożemy.

To jest ważne!!!! Huzarowi nic nie jest. Brakuje mu domu i dlatego wszyscy postarajmy się aby go znalazł jak najszybciej.

Razem z mamą i siostrą uratowały setki psów z Olkusza.

Zjawiłam się na wątku Huzara bo widzę tu zaniedbanego psa umieszczonego w miejscu o którym dużo wiem.

No i widzę tu dogomaniaków o których też dużo wiem i którzy optują za tą przechowalnią w której jest Huzar.

I to zestawienie mi się nie podoba.

GDZIE TAJEMNICA - TAM NIE MA PRAWDY, a tu się darczyńców zaprasza "na priwa" żeby uniknąć weryfikacji i konfrontacji.

UCZCIWI NIE MAJĄ NIC DO UKRYCIA  - więc czego się boisz Usiata ?

****************************************************************************************************************

I jeszcze jedno,

od pewnego czasu nie pomagam osobom, których nie znam osobiście bo wielokrotnie tak udzielonej pomocy żałowałam.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Topi napisał:

Zjawiłam się na wątku Huzara bo widzę tu zaniedbanego psa umieszczonego w miejscu o którym dużo wiem.

No i widzę tu dogomaniaków o których też dużo wiem i którzy optują za tą przechowalnią w której jest Huzar.

I to zestawienie mi się nie podoba.

GDZIE TAJEMNICA - TAM NIE MA PRAWDY, a tu się darczyńców zaprasza "na priwa" żeby uniknąć weryfikacji i konfrontacji.

UCZCIWI NIE MAJĄ NIC DO UKRYCIA  - więc czego się boisz Usiata ?

****************************************************************************************************************

I jeszcze jedno,

od pewnego czasu nie pomagam osobom, których nie znam osobiście bo wielokrotnie tak udzielonej pomocy żałowałam.

Topi, czy tobie naprawdę jeszcze mało konfrontacji? Do ciebie i 50 konfrontacji pozytywnych dla oponenta i tak nie trafi, więc nikt tobie już nic udowadniać nie będzie, bo to walka z wiatrakami. Szkoda czasu:)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, ludwa napisał:

Topi, czy tobie naprawdę jeszcze mało konfrontacji? Do ciebie i 50 konfrontacji pozytywnych dla oponenta i tak nie trafi, więc nikt tobie już nic udowadniać nie będzie, bo to walka z wiatrakami. Szkoda czasu:)

W pewnej mierze masz, ludwa, rację. Ale:

Po pierwsze: to jest wątek HUZARA

Po drugie: Topi pisze "dużo wiem", pomimo że nie była w tym "miejscu". Pytanie wiec SKĄD WIE. Od kogo ta wiedza pochodzi i czy źródło owo jest WIARYGODNE. Otóż, jak się okazało, NIE JEST WIARYGODNE.

Natomiast to ja, w przeciwieństwie do Topi mam pełne podstawy powiedzieć że WIEM. Doświadczenie natury empirycznej.

Po trzecie: Topi śmie pisać o uczciwości, i o rzekomym ukrywaniu czegoś przed kimś. Tutaj powiem tylko, iż niedługo będziemy mieli okazję przekonać się o uczciwości i nieukrywaniu niczego przez Topi. Prawda Topi? Boisz się faktów i prawdy? Przekonamy się.

Po czwarte: Topi wcale nie chodzi o Huzara. Taka z niej "samarytanka" jak ze mnie miss polonia. Jest to kolejny z kilkunastu wątków, który swym hejtem chce zniszczyć, nie bacząc na dobro Huzara. Nikomu już nie uda jej się wmówić, że to dla jego dobra. Tulejt.

Więc nie trafi do niej, że jest PERSONA NON GRATA na wątku Huzara.

Dobrej nocy.  A Huzarowi na pewno się poszczęści i znajdzie wymarzony domek :D

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, MALWA napisał:

Witam!

Nie było mnie tu dawno.  Teraz zauważyłam tytuł wątku.  Poproszę o nr konta na emalia: [email protected]

Wespre Huzarka jednorazowo. 

Witaj MALWA, znam Twój e-mail :)  Bardzo dziękuję za wsparcie Huzia :)

Zaraz poślę Ci e-mailem nr konta Huzara.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

A póki co, na konto naszego Huzia wpłynęły poniższe kwoty:

...........50,00 zł  -  ania68  -  7.03.

........ ..20,00 zł  -  Nuncek  -  8.03.

........ ..25,00 zł  -  Anna Gr.  -  8.03.

Bardzo serdecznie dziękujemy

58bffe007119f_buziaczki3.jpg.5d2d55a1da8637e6833c7177337815a9.jpg   58bffe00e6184_kwiatki6.gif.f9878628816e15146849bed42adb33ae.gif

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

A póki co, na konto naszego Huzia wpłynęły poniższe kwoty:

...........50,00 zł  -  ania68  -  7.03.

........ ..20,00 zł  -  Nuncek  -  8.03.

........ ..25,00 zł  -  Anna Gr.  -  8.03.

 

Będzie draka jak u Owsiaka:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.03.2017 o 16:05, MALWA napisał:

Witam!

Nie było mnie tu dawno.  Teraz zauważyłam tytuł wątku.  Poproszę o nr konta na emalia: [email protected]

Wespre Huzarka jednorazowo. 

Malwo, pięknie dziękujemy za pomoc bezdomnemu Huzarowi 0vishenka_33.gif

Serdeczne podziękowania, w imieniu Huzia, przesyłamy również dla stałych Darczyńców Huzia 53kwiatek.gif

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...