Jump to content
Dogomania

Huzio już w swoim domku!


Ayame Nishijima

Recommended Posts


 

18 godzin temu, Nadziejka napisał:

Bedzie bedzie kramik maly

ciocia shoto i Nadziejkowe serducka

dla Huzia i mamunki z dzidziuniami

 ale dopiero za dni kilka

poooozdrawunkamy

Już to pisałam, ale jeszcze raz powtórzę, gdyż na tle niektórych nicków nie da się tego nie docenić - Nadziejko, wg mnie, jesteś najbardziej pozytywną osobą na Dogo  Kwiatek pięknie dziękuję za Twoją nieocenioną pomoc dla bezdomnego Huzia Buziak   

9 godzin temu, helli napisał:

Dabrowka w Radysach ma jeszcze dziwniejsze oczy; sorry ze pisze tu o innej bidulce, ale mi sie skojarzyly te slepka

16649558_638209416366277_6447989835187891239_n.thumb.jpg.de89564a25503e00b9d681811ed1d43c.jpg

https://www.facebook.com/pg/psyzradys/photos/?tab=album&album_id=638209353032950

Helli, cały czas mnie te oczka u psiaków zastanawiają...za tydzień będę u mojego weta to podpytam o oczyska (nurtuje mnie to i jakoś spokoju nie daje), zobaczymy, co wet powie :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Usiata napisał:

Już to pisałam, ale jeszcze raz powtórzę, gdyż na tle niektórych nicków nie da się tego nie docenić - Nadziejko, wg mnie, jesteś najbardziej pozytywną osobą na Dogo  Kwiatek pięknie dziękuję za Twoją nieocenioną pomoc dla bezdomnego Huzia Buziak   

Helli, cały czas mnie te oczka u psiaków zastanawiają...za tydzień będę u mojego weta to podpytam o oczyska (nurtuje mnie to i jakoś spokoju nie daje), zobaczymy, co wet powie :)

To teraz w hotelu u Kwiecień psy leczy się zaocznie ??????????

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

elik, czy moja lutowa wpłata dotarła?  Czy wysłałam ją w kosmos?

A moje zdanie o oczach Huzara jest takie, że on wypatruje piłeczki, którą wprost uwielbia.  Chyba, że się mylę?

Aaaa i Huzar miał niedawno robione badania, które sponsorowała Usiata (love you). Tak dla przypomnienia.

Link to comment
Share on other sites

W związku z pojawieniem się na wątku bezdomnego psiaka Huzara prób insynuacji, jakoby Huzar nie był należycie zaopiekowany w hotelu uprzejmie wyjaśniam darczyńcom Huzara, iż jesteśmy w stałym kontakcie z B. Kwiecień.

Huzarowi były robione wszelkie konieczne badania lekarskie,  zlecone przez nas, jako odpowiedzialnych za Huzia. Huzar jest pod stałą kontrolą weterynaryjną.

Huzio, wbrew insynuacjom i "pobożnym" życzeniom niektórych "Dogomaniaków" jest w dobrej formie, wziąwszy pod uwagę, że obecnie linieje, jak większość psów.

Gdyby ktoś był bardziej zainteresowany informacjami o Huzarze zapraszamy do kontaktu.

Jeżeli ktoś byłby chętny do ogłaszania psiaka albo innej konstruktywnej pomocy to także chętnie zapraszamy do kontaktu :)

 

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.02.2017 o 13:37, Usiata napisał:

Taka to uroda Huzia :)

Ja, gdy go ujrzałam po raz pierwszy to pomyślałam, że może Huzar ma jakiś problem z tarczycą i dlatego poprosiłam o badania.

Ale okazało się, że badania są ok, oczyska Huzia są takiej urody, i już :)

Odzewu na ogłoszenia nie ma, póki co, ale jesteśmy cierpliwi...zrobię mu kolejne ogłoszenia w przyszłym tygodniu, zobaczymy...

 

Huzar jest prawdopodobnie mixem dobermana z owczarkiem. Oczy i spojrzenie ma takie jak dobermann, a ciało owczarka. Nie wiem, jak z charakterem, ale mam nadzieję, że nie dobermana.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Perełka1 napisał:

Huzar jest prawdopodobnie mixem dobermana z owczarkiem. Oczy i spojrzenie ma takie jak dobermann, a ciało owczarka. Nie wiem, jak z charakterem, ale mam nadzieję, że nie dobermana.

Jak Huzar zachowuje się w hoteliku? Mogę umieścić go na forach w mazowieckim, jeżeli dostanę ładne zdjęcia i opis, żeby wiedzieć do jakiej grupy ludzi się zwrocić. Jeżeli można zrobić mu profesjonalne zdjęcia to chętnie pokryję koszty fotografa. Wszyscy piszą, że dobre zdjęcia to podstawa, żeby piesek znalazł DS.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Jak Huzar zachowuje się w hoteliku? Mogę umieścić go na forach w mazowieckim, jeżeli dostanę ładne zdjęcia i opis, żeby wiedzieć do jakiej grupy ludzi się zwrocić. Jeżeli można zrobić mu profesjonalne zdjęcia to chętnie pokryję koszty fotografa. Wszyscy piszą, że dobre zdjęcia to podstawa, żeby piesek znalazł DS.

Nie wiem, musisz zwrócić się do opiekunów Huzara:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Perełka1 napisał:

Huzar jest prawdopodobnie mixem dobermana z owczarkiem. Oczy i spojrzenie ma takie jak dobermann, a ciało owczarka. Nie wiem, jak z charakterem, ale mam nadzieję, że nie dobermana.

Perełko, dziękuję za próbę klasyfikacji mixa Huzara :) podziwiam, bo ja nigdy nie jestem w stanie okreslic nawet na 25% mixów w kundelku :) być może masz rację w jakims stopniu, ale nie jestem w stanie w żaden sposób się do tego odnieśc :)

35 minut temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Jak Huzar zachowuje się w hoteliku? Mogę umieścić go na forach w mazowieckim, jeżeli dostanę ładne zdjęcia i opis, żeby wiedzieć do jakiej grupy ludzi się zwrocić. Jeżeli można zrobić mu profesjonalne zdjęcia to chętnie pokryję koszty fotografa. Wszyscy piszą, że dobre zdjęcia to podstawa, żeby piesek znalazł DS.

Huzar w hoteliku jest przytulaśnym psiakiem, który tylko marzy, by mieć swojego człowieka; nie zapomnę tych chwil, gdy się zwyczajnie kleił do mojej dłoni, a rzadko się rozczulam aż tak.

Co do zdjęć - uważam, że profesjonalne zdjęcia mogą rodzić pewne przekłamianie odbioru psiaka przez potencjalny Domek Stały. Dlatego chyba lepiej byłoby poczekać chwilę na lepszą pogode i zrobić zdjęcia naturalne :)

Za dwa tygodnie będę w Krakowie, i nie omieszkam odwiedzić Huzara. Być może wówczas będę miała sposobność zrobienia Mu kilku fajnych fotek. Chyba, że miałabyś okazję być w okolicach Krakowa wcześniej to wówczas nie będzie problemu, by Huzarowi zrobić naturalne zdjęcia.

Dziękuję pięknie za Twoją chęć pomocy bezdomnemu Huziowi :) jak coś, to jestem dostępna na priwa :) 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nadziejko, jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję. Potwierdziłam otrzymanie tej kwoty na wątku :)

 

21 godzin temu, ania68 napisał:

elik, czy moja lutowa wpłata dotarła?  Czy wysłałam ją w kosmos?

A moje zdanie o oczach Huzara jest takie, że on wypatruje piłeczki, którą wprost uwielbia.  Chyba, że się mylę?

Aaaa i Huzar miał niedawno robione badania, które sponsorowała Usiata (love you). Tak dla przypomnienia.

Aniu wpłynęła na odpowiednie miejsce, czyli na konto Huzia.  Rozliczenie jest zaktualizowane.

...........50,00 zł  -  ania68  -  20.02.

...........68,10 zł  -  Nadziejka  bazarek  -  23.02.

Bardzo serdecznie dziękujemy

58b0a25989a81_kwiatki4.jpg.dc29c71403d6a00e71ae097909ce9ad5.jpg

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

Nadziejko, jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję. Potwierdziłam otrzymanie tej kwoty na wątku :)

 

Aniu wpłynęła na odpowiednie miejsce, czyli na konto Huzia.  Rozliczenie jesr zaktualizowane.

...........50,00 zł  -  ania68  -  20.02.

...........68,10 zł  -  Nadziejka  bazarek  -  23.02.

Bardzo serdecznie dziękujemy

58b0a25989a81_kwiatki4.jpg.dc29c71403d6a00e71ae097909ce9ad5.jpg

Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Usiata napisał:

Co do zdjęć - uważam, że profesjonalne zdjęcia mogą rodzić pewne przekłamianie odbioru psiaka przez potencjalny Domek Stały. Dlatego chyba lepiej byłoby poczekać chwilę na lepszą pogode i zrobić zdjęcia naturalne :)

Jeżeli Huzar nie sprawia kłopotów w hotelu, to dziwne, że był takim niszczycielem w domu. Niestety mieszkam daleko od Krakowa i nie odwiedzę Huzara.

Co do zdjęć, oczywiście masz doświadczenie i wiesz lepiej, co jest dobre dla Huzara, chociaż "ludzie kupują oczami". Skoro nie wydaję na fotografa napisz mi na priv nr konta to wpłacę pieniążki w marcu po wypłacie na Huzara.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Jeżeli Huzar nie sprawia kłopotów w hotelu, to dziwne, że był takim niszczycielem w domu. Niestety mieszkam daleko od Krakowa i nie odwiedzę Huzara.

Co do zdjęć, oczywiście masz doświadczenie i wiesz lepiej, co jest dobre dla Huzara, chociaż "ludzie kupują oczami". Skoro nie wydaję na fotografa napisz mi na priv nr konta to wpłacę pieniążki w marcu po wypłacie na Huzara.

Nie wiemy do końca, jak to było w domu, kóry go zaadoptował więc nie będę się wypowiadać gdyż, po prostu, nie wiem. Państwo tak mówili, a jak było naprawdę to wiedzą tylko Oni i Huzio.

Postaram się zrobić fajne fotki Huzarowi, jak pisałam, za dwa tygodnie.

Pięknie dziękujemy za Twoje wsparcie dla Huzia pies.gif  Bardzo.

Będziemy cieszyć się, jeśli pozostaniesz z nami lub odwiedzisz wątek Huzara od czasu do czasu.

Skarbnikiem Huzia jest Elik i od NIej otrzymasz numer konta na priwa.

Miłego popołudnia :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Anula napisał:

Mam nadzieję,że zdjęcia będą bez ozdoby na szyi w postaci krawata,ponieważ w moim przekonaniu ten krawat psa ośmiesza.

Masz prawo do swojego zdania, Anulko, jak każdy :)

Postaramy się zrobić Huzarowi różnorodne fotki, także bez krawata, cierpliwości... :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Zagladam pooozdrawiam lapenki

wszystkie lapenki

 Huziu

 oby wiosna ktora tuz tuz

  przyniosla Tobie  przecudowne serca

 ktore porwa odrazu Ciebie do domciu

  po milsoc po szalenstwa

 po opieke

 po wszystkie czasy

 po wszystko najpiekniejsze

 Cudnys cuudnys  czy z krawaciem czy bez

 Ciociu Usiata

 pozdrawiam sercem i Twoje domkowe lapenki

Znalezione obrazy dla zapytania gify wiosna

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, mar.gajko napisał:

Lipiec 2016

 

Sierpień 2016

 

Wrzesień 2016

 

Grudzień 2016

 

TERAZ - luty 2017

 

 

Teaz to jest MARZEC (czas szybko leci, wiem;)). Uzupełnię twoją chronologię w związku z tym, bo jeśli ktoś się pokusił o przedstawienie sprawy w jakiejś rozpiętości czasowej, to powinien przedstawić od początku do końca a nie wyrywkowo co tam komu do jego polityki pasuje. W każdym razie chronologii pisać nie powinnaś, bo iskry bożej w tym temacie nie przejawiasz. Ale za to masz cały wachlarz innych darów przecież, więc to drobiazg.

MARZEC

7.jpg.44113b63cda2c6bd79913460c98f2b4e.jpg

6.jpg.938b84416dc95a5a4cfefae973e34f4d.jpg

A mogę wiedzieć dlaczego nie podobają ci się zdjęcia które wstawiła Usiata powyżej (kurcze, może masz uczulenie na kafelki albo co?)? Huzar bardzo ładnie na nich wygląda. Ani chudo ani grubo ani smutno, więc nie rozumiem skąd danie upustu takiemu niezadowoleniu z ładnych zdjęć i dobrego wyglądu psiaka?

Swoją drogą na początkowych zdjęciach, to Huzar był za gruby jak na mój gust. No ale ja się ni znam, bo posiadając psy w typie owczara, to nawet wet mnie opierniczył jak wg mnie sucz była ok. a wg weta upasiona. A wyglądała szczuplej niż Huzar na pierwszych zdjęciach. No, może powinnam pomyśleć o zmianie wetaJ

Link to comment
Share on other sites

Ludwa nie przejmuj się, szkoda czasu na takie pier...   Występować w roli adwokata diabła, to widocznie jej życiowa rola. Skoro tak lubi, to niech tak ma, co będziemy jej żałować.  Boi się występować tam, gdzie faktycznie dzieje się zwierzakom źle, to daje upust frustracji tam, gdzie się jej wydaje, że bezpiecznie może sobie pozwalać.

Czysty żywy szkodnik, który mianuje się obrońcą zwierząt.  Znamy takich więcej.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...