Jump to content
Dogomania

Huzio już w swoim domku!


Ayame Nishijima

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Z przyjemnością i wdzięcznością informuję, że w związku z tym, że Grafiś, który miał wiernych deklarowiczów, a którego byłam skarbnikiem, znalazł po czterech blisko latach swój DS, kilku z Nich zgodziło się przenieść swoje deklaracje na Huzara, za co Im bardzo serdecznie dziękuję

kwiatki 11.GIF

Dzięki temu, deklaracje Huzara wzrosły o 65 zł/m-c.

Stan deklaracji po zaktualizowaniu przedstawia się następująco:

Deklaracje stałe od stycznia 2017 r.:

..... ..50,00 zł  -  ania68  -  do końca roku 2016   wpłacone:  VI-XII.2016 r.  I,  
. .... .50,00 zł  -  Usiata  wpłacone:  VI-XII.2016 r.   I, II, 
..... ..20,00 zł  -  ania75   wpłacone :  VII-XII.2016 r. l
  .... .20,00 zł  -  nuncek  -  od III.2017 r.   wpłacone:  
..... ..25,00 zł  -  Anna Gr  -  od III.2017 r.   wpłacone:  

  .... .30,00 zł  -  rudakacha  -  od III.2017 r.   wpłacone:  

  .... .20,00 zł  -  Dulska  -  od III.2017 r.   wpłacone: 
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
....215,00 zł

Mam nadzieję, że i do Huzara uśmiechnie się szczęście i w tym roku też będziemy oglądać jego zdjęcia z super DS.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ania68 napisał:

Doprawdy piękne ma oczy Huzar. Czy ktoś się w nich kiedyś zakocha?

Huzar jest chyba ostatnim psem z Olkusza bez domu na dogo?

edit:

Aha, zapomniałam dodać, że moja deklaracja 50 zł. miesięcznie nadal aktualna bezterminowo.

To prawda, Huzar ma piękne oczy, ale  hmmmm ma takie dziwne spojrzenie i to na każdym zdjęciu  :(

1.jpg   3.jpg   2.jpg

Jakby był zdziwiony, czymś zaniepokojony  ???

Też wydaje mi się, że to ostatni psiak od pały, który jeszcze kibluje na dogo :(  Może to ten jego wzrok tak działa   ?

Link to comment
Share on other sites

Taka to uroda Huzia :)

Ja, gdy go ujrzałam po raz pierwszy to pomyślałam, że może Huzar ma jakiś problem z tarczycą i dlatego poprosiłam o badania.

Ale okazało się, że badania są ok, oczyska Huzia są takiej urody, i już :)

Odzewu na ogłoszenia nie ma, póki co, ale jesteśmy cierpliwi...zrobię mu kolejne ogłoszenia w przyszłym tygodniu, zobaczymy...

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Usiata napisał:

Taka to uroda Huzia :)

Ja, gdy go ujrzałam po raz pierwszy to pomyślałam, że może Huzar ma jakiś problem z tarczycą i dlatego poprosiłam o badania.

Ale okazało się, że badania są ok, oczyska Huzia są takiej urody, i już :)

Odzewu na ogłoszenia nie ma, póki co, ale jesteśmy cierpliwi...zrobię mu kolejne ogłoszenia w przyszłym tygodniu, zobaczymy...

 

No tak, oczu to my mu nie zmienimy.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Nadziejka napisał:

Ciociun serce  wyslalam  i maluczka cegielenke 4 zlociszki chociaz  serdecznie sciskam pozdrawiam te oczeta przecudne te pycholinki przecudne Huzarkowe      Podobny obraz

Nadziejko właśnie wracam z banku i przynoszę wiadomość, że Twoja wpłata z bazareczku w kwocie 68,10 zł już zameldowała się na koncie Huzara.

Nadziejko, bardzo serdecznie dziękujemy

58af75c471194_buziaczki2.jpg.f60ee1e8abbf0168eed8ea04b172830d.jpg       58af75d82b192_kwiatki6.gif.123d4fddcb8e5efb7603546daa1a7835.gif

Chciałabym potwierdzić na wątku, że Huzar otrzymał tę kwotę, ale bardzo proszę o link do właściwego bazarku, bo wiem, że robisz aktualnie kilka i nie wiem, z którego to bazarku :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, helli napisał:

Dabrowka w Radysach ma jeszcze dziwniejsze oczy; sorry ze pisze tu o innej bidulce, ale mi sie skojarzyly te slepka

16649558_638209416366277_6447989835187891239_n.thumb.jpg.de89564a25503e00b9d681811ed1d43c.jpg

https://www.facebook.com/pg/psyzradys/photos/?tab=album&album_id=638209353032950

Nic nie szkodzi Huzar to gentelman i nie będzie miał za złe informację, zwłaszcza, że to o kobitce :)

Faktycznie dziwne oczyma. Czy to przypadkiem nie tzw. wytrzeszcz oczu ? :( Ona w sumie jest nieco podobna do naszego Huzara, pomijając klapnięte uszka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...