Jump to content
Dogomania

Huzio już w swoim domku!


Ayame Nishijima

Recommended Posts

Dzisiaj na konto Huzara przelałam kwotę 192,37 zł z bazarku dla Huzara, Aschity i Halinki, który skończył się 31 sierpnia.

Dwie osoby dotychczas nie wpłaciły za otrzymane fanty, a ponieważ nie wiem czy w ogóle wpłacą, nie czekam dłużej. Jeśli wpłacą, to uzyskaną kwotę podzielę na 3 i wpłacę na konto każdego psiaczka.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Usiata napisał:

U Huzara wszystko w porządeczku, żyje sobie spokojnie wśród psich kolegów i koleżanek.

Na FB oglądałam jego uśmiechniętego pychola w otoczeniu innych psiaków, na dniach mam nadzieję wkleić na nasz wątek fotki ze ślicznymi bursztynowymi oczyskami Huzia :)

Wieści dobre, dzięki Usiata :)  Dobrze byłoby, żeby jeszcze ktoś się o niego zapytał, a tu nic, ani jednego telefonu   gif zmartwiony.gif

Link to comment
Share on other sites

O 19.09.2016 o 19:17, elik napisał:

Wieści dobre, dzięki Usiata :)  Dobrze byłoby, żeby jeszcze ktoś się o niego zapytał, a tu nic, ani jednego telefonu   gif zmartwiony.gif

Cierpliwości trzeba, u mnie w kalendarzu wychodzi, że jakie dwa tygodnie w październiku będę miała luźniejsze to spróbuję Huzia poogłaszać trochę, może coś zaskoczy? zobaczymy...

Link to comment
Share on other sites

O 16.09.2016 o 12:29, elik napisał:

Dzisiaj na konto Huzara przelałam kwotę 192,37 zł z bazarku dla Huzara, Aschity i Halinki, który skończył się 31 sierpnia.

Dwie osoby dotychczas nie wpłaciły za otrzymane fanty, a ponieważ nie wiem czy w ogóle wpłacą, nie czekam dłużej. Jeśli wpłacą, to uzyskaną kwotę podzielę na 3 i wpłacę na konto każdego psiaczka.

Brakujące kwoty wpłynęły na konto bazarkowe w związku z czym konto Huzara zwiększyło się o 9,67 zł.

W sumie z mojego bazarku Huzarowi przypadło 202,03 zł

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ayame Nishijima napisał:

Hej Dziewczyny, 

Nie było mnie przez jakiś czas i nie miałam jak zrobić przelewu. Cieszę się, że nasz chłopak ma się dobrze. Dziś wieczorem wpłacę swoją deklarację dla Huzara. 

 

 

Witaj, dobrze, że znów jesteś :)

Link to comment
Share on other sites

11.10. uregulowałam należność za hotel Huzara za październik - 220,00 zł - kwota pomniejszona o pozostałość z 300,00 zł przekazanych przez Usiata na konto hotelu na badanie Huzara. 

Badanie odbyło się wczoraj, czekamy na wyniki.

 Huzar X..png

Link to comment
Share on other sites

Huzio jest megaprzylepą *) wystarczy tylko rękę wyciągnąć i już leci; w człowieka wpatrzony jak w obrazek :)

Trzeba nam intensywniej szukać Mu domku, jutro popracuję nad tekstem do ogłoszeń.

Wyniki badań Huzia będą w czwartek, a tutaj ostatnie fotki Huzarka *)

1.jpg

1.jpg

5.jpg6.jpg 

 

3.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Ayame Nishijima napisał:

Elik, daj znać czy przelew poszedł. Ponowiłam dziś, bo poprzednio pomyliłam konta. 

Jak na razie nie mam nowego kontraktu więc wstrzymuję wpłaty na konto Huzara. 

A fotki faktycznie super. 

Oczywiście dam znać, jak zawsze, gdy wpłata pojawi się na koncie Huzara.

Współczuję z powodu kontraktu :( Trzymaj się.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

I ja zaglądam do Huzara. Kciuki zaciśnięte, aby mądry domek adoptował super psiaka  Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony kciuki Już elik o to zadba, aby domek był odpowiedni  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,009_aO_orig

Witaj na wątku Huzara :)  Dzięki, ale przyprawiasz mnie o zakłopotanie :)  My tu wszyscy dbamy o to, aby Huzar znalazł kochających go opiekunów :) Wiem, że to może potrwać, ale ostatecznie dopniemy swego :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Ayame Nishijima napisał:

Elik, daj znać czy przelew poszedł. Ponowiłam dziś, bo poprzednio pomyliłam konta. 

Jak na razie nie mam nowego kontraktu więc wstrzymuję wpłaty na konto Huzara. 

A fotki faktycznie super. 

I dzisiaj 100,00 zł od Ciebie zameldowało się na koncie Huzara :)

Także dzisiaj na konto Huzara wpłynęło 50,00 zł od ania68

Bardzo serdecznie dziękujemy

ca%25C5%2582uski%2Bserca.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...