Jump to content
Dogomania

Huzio już w swoim domku!


Ayame Nishijima

Recommended Posts

[quote name='agnilas']alez ja sie stresuję. im bliżej soboty tym bardziej sie denerwuję. czekam na wieści od was. jak tam jest w tym hotelu. jacy to ludzie?
tak sie czuję jak bym powierzyła wam swojego psa. wierzę ze podejmiecie dobra decyzję, ze ise uda wszystko od początku do konca. żaluje ze samam nie moge wźąć tego psa ale nie dala bym rady. bede tez szukała mu domu.
no spadam mam duzo pracy a siedzę na dogo i myślę. wolałbym działać to bym się tak nie stresowała[/QUOTE]

Najwyraźniej jesteś kobietą czynu :)
Przypilnuj spokojnie remontu domu, a my postaramy się załatwić wszystko jak najlepiej się da i zdamy relację możliwie jak najszybciej. Zdajemy sobie sprawę, że będziecie czekały na wiadomości z placu boju ;)

Zaglądnij do skrzyneczki, odpisałam na PW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']A ja własnie pomyślałam, ze jutro już nie będzie Bezimiennym :)
I to też jakis taki fajny, optymistyczny akcent w całej tej sprawie.
Chyba dziś nei zasnę...[/QUOTE]
Tak, psiaczek już dzisiaj dostanie swoje własne imię na dobry początek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']Psiak zakwaterowany, faktycznie kochany jest. Musimy kompanko zrobić bo jeszcze dzisiaj weterynarz u niego będzie.[/QUOTE]
Wiemy, że nie masz teraz czasu na pisaninę, te pierwsze chwile są bardzo ważne ale...zlituj się i napisz coś obszerniej plizz :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...