Jump to content
Dogomania

Problem ze złapaniem 3 szczeniaków


Justyna Osman

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po poście o nagłym przekonaniu rodziców miałam wrażenie, że dziewczyna boi się ew. kontroli. Teraz myślę, że albo jest trollem, któremu nudzi się na feriach, albo rodzice wcale się nie zgodzili, by psiak mieszkał w domu, więc nie ma jak zrobić tego radosnego zdjęcia...

Jedyne, które by mnie przekonało to zdjęcie psa w domu, gdzie autorka trzyma/położy gdzieś kartkę z napisem "dogomania". Może być poruszone, to nie konkurs fotograficzny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='4Łapki']Po poście o nagłym przekonaniu rodziców miałam wrażenie, że dziewczyna boi się ew. kontroli. Teraz myślę, że albo jest trollem, któremu nudzi się na feriach, albo rodzice wcale się nie zgodzili, by psiak mieszkał w domu, więc nie ma jak zrobić tego radosnego zdjęcia...

Jedyne, które by mnie przekonało to zdjęcie psa w domu, gdzie autorka trzyma/położy gdzieś kartkę z napisem "dogomania". Może być poruszone, to nie konkurs fotograficzny.[/QUOTE]

exactly :evil_lol:

[quote name='Beatrx']zbieram ekipę i jadę. Mazowsze ma ferie to dziewczyna będzie w domu:cool3:[/QUOTE]

no i super :)

jak bym mogła klikneła bym pod twoim postem [B]lubie to! [/B]:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Osman']Dziękuję za forum o czystości :)
na pewno mi pomoże, a teraz idę z nią na spacer, bo mam przeczucie, że chce się załatwić :)[/QUOTE]
zawsze po spaniu po jedzeniu i po zabawie powinnas z nia wychodzic na poczatek

Link to comment
Share on other sites

Justyna, po pierwsze, to że edytowałaś wczoraj swój post z nazwą wioski gdzie mieszkasz nic Ci nie da. Tę nazwę mamy w innych postach ;)
Po drugie, psa ponoć złapałaś 22 lutego, czyli 3 dni temu. Więc nie pisz, że kilka dni temu zrobiłaś ogłoszenia i że zgłosił się po nią właściciel.
Ściemniasz kiepsko!
A teraz inna sprawa. Jeśli masz tego psa, to spodziewaj się u siebie wizyty TOZu. Wczoraj ja i kilka innych osób też, napisało do TOZu w Twojej i psa sprawie. Mają podaną nazwę Twojej wsi, Twoje nazwisko. Więc pewnie dość szybko zapukają do Waszych drzwi ;)

Link to comment
Share on other sites

Mam nadmiar czasu, więc się trochę zabawię ;)
Pewnie Justyna będzie chciała edytować większość swoich postów ;) Nie chce mi się robić screen'ów, więc wszystkie jej posty cytuję ;) Jak kiedyś znikną, a ktoś będzie chciał poczytać, to będzie mógł ;)
Oczywiście brakuje postu z jej nazwą wsi, bo go wczoraj edytowała. Ale mamy ją w innym poście, więc nic nie straciliśmy :D

Post nr.1
[quote name='Justyna Osman'][FONT=comic sans ms]Witam. Około dwa kilometry od domu znalazłam 2 szczeniaczki (yorki) przy drodze w lesie i postanowiłam się nimi zająć. Jednak gdy się do nich zbliżam, one uciekają, podejrzewam, że boją się ludzi. Próbowałam "przekupić" je smakołykiem, lecz to nie dało rezultatów.[/FONT] [FONT=comic sans ms]Podeszłam do nich na odległość 2 - 3 m, lecz gdy niedaleko przejechał samochód[/FONT], [FONT=comic sans ms]znow[/FONT]u [FONT=comic sans ms]uciekły. Zależy mi na tym aby oswoić je do 2 marca (wedle możliwości), ponieważ do tego dnia mam ferie, a po nich chodzę do szkoły, a w weekendy nie mam zbyt wiele czasu. [/FONT][FONT=comic sans ms]Bardzo proszę o szybką pomoc.[/FONT][/QUOTE]

Post nr.2
[quote name='Justyna Osman']Czy ktoś mógłby mi pomóc?[/QUOTE]

Post nr.5
[quote name='Justyna Osman']A jaki ma to związek z moim problemem?[/QUOTE]

Post nr.7
[quote name='Justyna Osman']Nie sądzę. Byli ze mną braciaki, i chcieli mi pomóc ale uciekały, a nikt inny z mojej okolicy nie wie, że tam są. Oprócz rodziców, bo to oni pierwsi je widzieli.[/QUOTE]

Post nr.8
[quote name='Justyna Osman']Myślałam nad tym, żeby wykopać dół, położyć najcieńsze patyki a na nie coś do żarcia, ale przyjacióła sądzi że to niebezpieczne.[/QUOTE]

Post nr.11
[quote name='Justyna Osman']Ale w okolicy nie ma nikogo takiego.[/QUOTE]

Post nr.14
[quote name='Justyna Osman']Już nie potrzeba, dała się jeden złapać. Ale jest drugi problem, mianowicie, to jest suczka, i w boksie mamy psa i jak się ją wpuściło do niego to on ja zaczął gryźć. I żeby ją złapać to czekałam aż się położy gdzieś w rogu przy płocie i tam ją głaskałam, a po tym jak się ją tam do Reksia wpuściło, to ona teraz się mnie boi. Co zrobić aby mój pies jej nie gryzł?[/QUOTE]

Post nr.17
[quote name='Justyna Osman']Tamtych już dwóch nie ma. Zapewne ktos je złapał, bo i ta co ją złapali moi rodzice to sama przyszła, była głodna więc sie nie bała. Była sama...[/QUOTE]

Post nr.18
[quote name='Justyna Osman']A poza tym to zainteresowałabym sie nimi, każdym znalezionym bym sie zainteresowała. Mój tata szuka psa od gwiazdki, więc każdy znaleziony piesek znalazłby u nas dom...:multi:[/QUOTE]

Post nr.20
[quote name='Justyna Osman']Bo nie mam jej gdzie zatrzymać, a poza tym ona ma przystrzyżoną sierść, nie jest długa tylko taka mniej więcej do połowy jej nóg.[/QUOTE]

Post nr.25
[quote name='Justyna Osman']Przecież ma budę, a poza tym trzymanie jej w mieszkaniu to niezbyt dobry pomysł. Nasze mieszkanie jest za małe by trzymać ją w nim trzymać. A co do Reksia i jego "terytorium", to przyzwyczaił się do niej i nawet ja po pyszczku liże, więc problem z "przestrzenią prywatną" Reksia jest rozwiązany.[/QUOTE]

Post nr.30
[quote name='Justyna Osman']Ona wcale nie jest zabawką dla mojego psa ani dla mnie ![/QUOTE]

Post nr.31
[quote name='Justyna Osman']A poza tym na łańcuchu to krowy w oborze stoją.[/QUOTE]

Post nr.34
[quote name='Justyna Osman']To mam ją wypuścić ? żeby żyła w tych samych warunkach ( na dworze ), ale bez żadnego pożywienia??? Przecież wypuszczona na wolność zbyt wiele do jedzenia nie znajdzie, a w mojej okolicy nie ma nikogo takiego, kto by wziął psa DO DOMU. Tak, mieszkam na wsi, i każdy kto ma psa trzyma go w budzie...[/QUOTE]

Post nr.42
[quote name='Justyna Osman']Po pierwsze rozmawiałam z rodzicami o tym żeby wziąć ja do domu, to sie nie zgodzili:-(, a po drugie to nie muszę zaprzęgać araba do wozu, bo mam własnego konia.:angryy:[/QUOTE]

Post nr.54
[quote name='Justyna Osman']Pragnę dodać, że Reksio jest jej wzrostu i wagi, a poza tym odwal się od moich rodziców :angryy:, oni nie wiedzą jaka to rasa psa, a jak powiem, żeby trzymać ją w domu to się nie zgodzą, nawet z nimi o tym rozmawiałam, nie zgodzili się.[/QUOTE]

Post nr.69
[quote name='Justyna Osman']Po długich rozmowie z rodzicami piesek jest w domu, pozwolili mu :multi:[/QUOTE]

Post nr.70
[quote name='Justyna Osman']Mieliście rację. Uświadomiłam moim rodzicom, że to piesek domowy i że mu zimno na dworze. A teraz biega wesoło po domu :)
Wszyscy są zadowoleni z tego, że jest w domu :D[/QUOTE]

Post nr.72
[quote name='Justyna Osman']Próbuję, ale ciągle ucieka, bo bawi się z braćmi i wychodzi rozmazane :(
Rzucają im piłeczkę. Są tacy podekscytowani psem w domu :)[/QUOTE]

Post nr.73
[quote name='Justyna Osman']POMOCY ! Zsikała się na podłogę![/QUOTE]

Post nr.86
[quote name='Justyna Osman']Dziękuję za forum o czystości :)
na pewno mi pomoże, a teraz idę z nią na spacer, bo mam przeczucie, że chce się załatwić :)[/QUOTE]

Post nr.87
[quote name='Justyna Osman']Okazało się że to nie york, pisałam do koleżanki, która zna sie na psach i powiedziała mi, że jest bardzo podobny do yorka, ale to kundelek.[IMG]P250214_0836[/IMG][/QUOTE]

Post nr. 88 i 89 nic nie wnosi do wątku, więc nie cytowałam ;)

Post nr.95
[quote name='Justyna Osman']Kilka dni temu,zgodnie z waszą radą, zrobiłam ogłoszenia. Właściciele się po nią zgłosili.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jedna mała sprawa Justyna. Żeby nie było, że żartuję, to właśnie dostałam email z odpowiedzią z TOZu ;)
Skopiuję Ci jego treść:

[I]Dziękujemy za informację. Zgłosiliśmy wniosek na piśmie, o kontrolę warunków
bytowych wskazanego psa do Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie. Dalsze
ewentualne dodatkowe czynności podejmie Inspekcja Weterynaryjna.
Piotr Jaworski
Krajowy Inspektorat TOZ
Warszawa
[/I]
Więc jeśli miałaś miłą zabawę, to w tej chwili ona się skończyła!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...