Jump to content
Dogomania

Głuchy TRUFEL w DS, trzymamy kciuki za nowy domek!


gluchypies

Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trufelek się aklimatyzuje w nowym domku :multi: Podobno podobają mu się dzieci, jest wesoły i bardzo za nimi przepada.

Rodzinka się w Trufelku zakochała!!! :)

Jak tylko dostanę do nich kontakt, to umówię się na spotkanie, może np. na wybiegu i zobaczę sama, jak to jest z Trufelkiem :) no i mam nadzieję na duuuużo duuuużo zdjęć słodziaka!

Kochane, dziękuję za wszelkie rodzaje zaoferowanej przez Was pomocy - w szczególności deklaracje stałe/ DT oraz pomoc przy bazarkach itp.

Oby ostatecznie wyszło na to, że nie będzie żadna pomoc mu potrzebna! Trzymajmy jeszcze kciuki! :kciuki::kciuki::kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim, którzy odwiedzają wątek i trzymają kciuki za Trufelka :loveu:

Jak tylko dostanę kontakt do jego obecnych właścicieli i uda mi się z nimi umówić, to dam znać :) Oby jak najszybciej, bo jestem bardzo go ciekawa i chciałabym zobaczyć, jak się zachowuje :) czy jest choć trochę podobny do mojej Czary czy też nie. No i oczywiście porobić mu fotki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...