Jump to content
Dogomania

Głuchy TRUFEL w DS, trzymamy kciuki za nowy domek!


gluchypies

Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Malgoska']zapiszę sobie wątek
mam parę pytań:
- ile przebywał w schronie?
- jak długo u tej Pani, która go oddaje i dlaczego go oddaje? tak po prostu...
- czas do końca lutego?[/QUOTE]

Nie wiem, czy w ogóle przebywał w schronie. Zadałam te same pytania Pani, u której jest (mailowo) i czekam na odpowiedź. Jak się nie odezwie wkrótce, to będę do niej dzwonić.

Tak, czas ponoć jest do końca lutego. Wiem, że jego opiekunka też mu szuka domu lub DT chociaż, więc muszę poczekać na informacje od niej, jak wygląda sytucja w tym momencie.

Link to comment
Share on other sites

Z okolic Krakowa i z Krakowa są:

- zozola77, paula_t, ania68, 2411magdalenka, Aga-ta, AgaG, agamika, Agata Balu, Agatka,
alexandra, AM, AMIGA, an3czka, aneta, Anetka83, AniaB, Ank@, [EMAIL="Ank@2"]Ank@2[/EMAIL], .............

zaczęłam wypisywać nicki osób, kóre mają sporo postów, ale widzę, ze osób z Krakowa jest 19 stron..., tu link:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/memberlist.php?page=3&order=asc&sort=username&&field2=Krak%C3%B3w"]http://www.dogomania.pl/forum/memberlist.php?page=3&order=asc&sort=username&&field2=Krak%C3%B3w[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Z okolic Krakowa i z Krakowa są:

- zozola77, paula_t, ania68, 2411magdalenka, Aga-ta, AgaG, agamika, Agata Balu, Agatka,
alexandra, AM, AMIGA, an3czka, aneta, Anetka83, AniaB, Ank@, [EMAIL="Ank@2"]Ank@2[/EMAIL], .............

zaczęłam wypisywać nicki osób, kóre mają sporo postów, ale widzę, ze osób z Krakowa jest 19 stron..., tu link:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/memberlist.php?page=3&order=asc&sort=username&&field2=Kraków[/URL][/QUOTE]

Dziękuję, spróbuję choć do części wysłać zaproszenie na wątek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Dziękuję, spróbuję choć do części wysłać zaproszenie na wątek.[/QUOTE]

To moze podzielmy się pracą, i TY wyślij do części osób, a ja do reszty. Napisz mi proszę, do której strony wysyłasz, a ja zacznę od następnej.

Prześlij mi proszę na pw tekst, który wysyłasz, bo dostałam zaproszenie, ale skasowałam, bo byłam tu juz przed zaproszeniem.........

Wracam tu za godzinę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']To moze podzielmy się pracą, i TY wyślij do części osób, a ja do reszty. Napisz mi proszę, do której strony wysyłasz, a ja zacznę od następnej.

Prześlij mi proszę na pw tekst, który wysyłasz, bo dostałam zaproszenie, ale skasowałam, bo byłam tu juz przed zaproszeniem.........

Wracam tu za godzinę...[/QUOTE]

Wysyłam Ci pw za moment, dziękuję za pomoc!

Link to comment
Share on other sites

kurcze ciezko
z znajomych co sa zoolubne istoty to juz i tak maja zapchane od stworow i brak miejsca na kolejnego psiaka czy innego stwora
na wypadek hoteliku moge zaoferowac 10 zl stalej as jak inne z moich deklarowiczow znalazxlo by domek i jakas deklaracja sie zwolni to naprewno podwyzsze
i moge tez na ewentualnie potecjalny bazarek na psiaka zaoferowac fanty
podesle tez linka do postu po znajomych z tamtych stron

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milagros19853201']kurcze ciezko
z znajomych co sa zoolubne istoty to juz i tak maja zapchane od stworow i brak miejsca na kolejnego psiaka czy innego stwora
na wypadek hoteliku moge zaoferowac 10 zl stalej as jak inne z moich deklarowiczow znalazxlo by domek i jakas deklaracja sie zwolni to naprewno podwyzsze
i moge tez na ewentualnie potecjalny bazarek na psiaka zaoferowac fanty
podesle tez linka do postu po znajomych z tamtych stron[/QUOTE]

Dziękuję za pomoc w rozsyłaniu wątku i za deklarację! Wiem, że kiepsko z DT, bo albo ludzie mają już full psów/kotów albo nie mają możliwości wziąć następnego.

Jak tylko będę mieć nowe informacje, to uzupełnię na wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jola+Rani+Sari']Zapisuję wątek, będę szukać DT. Moja Tina w wieku 9 lat ogłuchła, ale bardzo dobrze reagowała na sygnały migowe, więc wiem, że głuchota psa nie jest problemem...[/QUOTE]

Pewnie, że nie jest. Najpierw jest dziwnie, ale teraz uważam, że żadnej różnicy nie widzę pomiędzy głuchym psem a słyszącym :) Na dodatek są plusy tego, że pies nie słyszy np. podczas remontu ;)

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie. Niestety nie mogę zaoferować dt/bdt bo mamy psiaka, który nie toleruje innych psów :( ale mogę zadeklarować skromne 10 zł stałej deklaracji gdyby psiak pojechał do hoteliku.
Może to jest jakieś wyjście, uzbieranie na prędce deklaracji stałych - i umieszczenie Trufelka w w hoteliku.

Ciocie zapłacę też trufelkowi za pakiet 50 ogłoszeń.
Czy teraz już jest dobry moment na ruszenie z ogłoszeniami? Będzie kto miał jechać na ewentualnie wizytę przedadopcyjną?

Edited by Julia84
Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie. Niestety, mimo,że jestem z Krakowa to pomóc nijak nie dam rady. Sama mam od lipca tymczasowiczkę, ktora wymaga stałej rehabilitacji, jest po operacji ortopedycznej i jeszcze ją takowa czeka. A co za tym idzie i finansowo (mam też deklaracje ) tez pomóc nie mogę :-(
Mogę tylko wspierać duchowo i propagować historię Trufelka. Nota bene cudowny on jest i taki radosny :-)

Link to comment
Share on other sites

Też się pojawiam na zaproszenie, ale też mocy żadnej nie przyniosę :(

Jeśli będę miała jakiś grosik to wesprę, póki co bardzo kiepsko :(
Wykupiłam pakiety ogłoszeń, mam jeszcze wolne , mogę jeden oddać psinie.

No i też interesuje mnie jakie są wobec niego plany co do tego co się ma z nim stać po opuszczeniu tymczasu...

Co do niesłyszącego psa to mogę napisać tylko tyle że głuchota u psa nie jest aż takim problemem. Przynajmniej nie takim jak mi się wydawało - widziałąm Czarkę Głuchypies i niesamowite jest to jak one potrafią współpracować, można ją puścić, ona pilnuje się. Głuchych psów spotkałam też kilka i radziły sobie świetnie. I szczerze mówiąc to więcej psów normalnie słyszących zachowuje się jakby były całkiem nieme niż psy które naprawdę niesłyszą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julia84']Jestem na zaproszenie. Niestety nie mogę zaoferować dt/bdt bo mamy psiaka, który nie toleruje innych psów :( ale mogę zadeklarować skromne 10 zł stałej deklaracji gdyby psiak pojechał do hoteliku.
Może to jest jakieś wyjście, uzbieranie na prędce deklaracji stałych - i umieszczenie Trufelka w w hoteliku.

Ciocie zapłacę też trufelkowi za pakiet 50 ogłoszeń.
Czy teraz już jest dobry moment na ruszenie z ogłoszeniami? Będzie kto miał jechać na ewentualnie wizytę przedadopcyjną?[/QUOTE]


[quote name='MALWA']Wreszcie dotarłam, rozpoczynam wysyłanie zaproszeń od 11 strony.[/QUOTE]

[quote name='Majkowska']Też się pojawiam na zaproszenie, ale też mocy żadnej nie przyniosę :(

Jeśli będę miała jakiś grosik to wesprę, póki co bardzo kiepsko :(
Wykupiłam pakiety ogłoszeń, mam jeszcze wolne , mogę jeden oddać psinie.

No i też interesuje mnie jakie są wobec niego plany co do tego co się ma z nim stać po opuszczeniu tymczasu...

Co do niesłyszącego psa to mogę napisać tylko tyle że głuchota u psa nie jest aż takim problemem. Przynajmniej nie takim jak mi się wydawało - widziałąm Czarkę Głuchypies i niesamowite jest to jak one potrafią współpracować, można ją puścić, ona pilnuje się. Głuchych psów spotkałam też kilka i radziły sobie świetnie. I szczerze mówiąc to więcej psów normalnie słyszących zachowuje się jakby były całkiem nieme niż psy które naprawdę niesłyszą...[/QUOTE]

[quote name='Felka z Bagien']Jestem na zaproszenie, ale niestety też nie dam rady pomóc.Trzymam mocno kciuki za Trufelka.[/QUOTE]

Dziękuję Wam za przybycie i wsparcie! Odpowiadam na pytania, bo mam info od opiekunki Trufla:

HISTORIA TRUFLA:
Został znaleziony w okolicach Kielc - pogryziony i z zapaleniem oskrzeli, miał tam dt, ale był bity przez kota i nie mógł zostać. Wtedy przyjechał do obecnej opiekunki - w zeszłym roku. Został wykastrowany itd. Opiekunka szukała mu domu, ale bezskutecznie. Był pomysł, by zostal u niej, ale ma już jednego psa, a warunki mieszkaniowe za kiepskie na dwa psy i dużo pracy i nie jest w stanie poświęcić mu tyle czasu, ile potrzebuje. Dodatkowo, w jej mieszkaniu nie ma zgody na więcej niż jednego psa :(

OPCJE CO DALEJ:
W tym momencie jest sprawdzany jeden potencjalny DS :) Rodzinie podoba się Trufel, poznali go, a w weekend Trufel ma do nich trafić - zatem jest szansa, że znajdzie dom!

Jeśli jednak się coś nie powiedzie, opiekunka Trufla nie chce, by trafił do schronu - jest opcja, by poszedł do płatnego DT. Czyli nasze deklaracje bardzo by się przydały, za wszystkie bardzo dziękuję!

Na pierwszej stronie uzupełnię informacje o Truflu (m.in. że jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony).

Edited by gluchypies
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...