Jump to content
Dogomania

Co los złączył, człowiek niech nie rozdziela.


longue

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='teresaa118']Po moich wyliczeniach mamy juz na sterylizacje (ciociu umawiac termin) trzeba jeszcze na kastracje, chyba tylko 180 zl. Po socjalistycznemu- wezmy sie do roboty i....zrobcie.Nie ...zarty. Ale juz blizej niz dalej do wyliczonej kwoty.[/QUOTE]

Kochana jak ty to obliczyłaś ? Jeżeli tak jest to naprawdę będę skakać do samej góry.

Link to comment
Share on other sites

Cytuję z FB:

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]"Bardzo prosimy osoby, które dzwonią w sprawie adopcji, żeby uważnie czytali historie zycia Daysi i Nako....[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]- psy do adopcji tylko we dwójkę ! [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]- Nako ma wybite oko, jest wyraźnie napisane w opisie..."Bezdomność sprawiła, że Nako stracił oczko…[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]- psy są jeszcze lekko wycofane, ale już ufne i chętne do zabawy, potrzebują odpowiedzialnego właściciela, który poświęci im swój czas."

Niestety ludzie zamiast czytać później zadają nie odpowiednie pytania.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie będzie łatwo ale staramy się jak możemy.

Na wydarzeniu jest 200 osób mam nadzieję że udostępniają jeżeli możecie zaprosić znajomych na wątek będę bardzo wdzięczna.

Cytuję z FB:

"[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Drodzy Państwo jest nas na wydarzeniu 198 osób. Mam ogromną nadzieję że udostępniacie Nako i Deysi i wysyłacie ich historię w świat. [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Gdzieś na tym naszym małym świecie na pewno czeka na nie wspaniały dom, który pokocha je całym sercem, da im poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Będzie to dom który w Nako będzie widział wspaniałego psa i nie będzie przeszkadzać mu to że nie ma oka. [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Drogi człowieku ta para może całkowicie odmienić Twoje życie. Pomyśl o wspólnych ekscytuj[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]ących wędrówkach, o zdobytych górskich szczytach, o uśmiechu który widzisz jak biegniecie przez dziki las, o oczach które spoglądają na Ciebie pełne zaufania i bezgranicznej miłości, o codziennych spacerach które zamieniają się w niesamowitą życiową przygodę.

Więc jeżeli gdzieś jesteś i jeszcze się wahasz nie czekaj więc i skontaktuj się z nami lub po porostu napisz na wydarzeniu. Wiele osób, które Tutaj są na pewno pomogą rozwiać Twoje wątpliwości."

Czekam na aktualizację wpłat dla psiaków wtedy będziemy dokładnie wiedzieć na czym stoimy.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresaa118']Moj przelew troche trwa, w piatek bedzie wiecej wiadomo. Cierpliwosci. Wyglada na to, ze dalej zbieramy na kastracje. Kto sie jeszcze dolozy do dobrej sprawy, pies moze wiele suk pokryc, a suka......[/QUOTE]


Ja się dołożyłam ile mogłam więcej nie jestem w stanie, chociaż po 5 zł lub 1 zł grosz do grosza a się uzbiera. W piątek też będzie kolejna aktualizacja wpłat przez fundację więc tak jak piszesz będzie wiadomo więcej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...