Jump to content
Dogomania

Co los złączył, człowiek niech nie rozdziela.


longue

Recommended Posts

[quote name='longue']Nie suka nie jest w ciąży, była w ciąży ale urodziła i został tylko jeden szczeniak ( dla którego jest już dom z tego co mi Sylwia czyli osoba u której są psy powiedziała) a reszta nie przeżyła tylko takie mam informacje.

Ostatni wpis jest z 23 godzin temu od osoby u której są psy.

"[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Kochani juz nie duzo brakuje na sterylke dla suni bardzo prosze o pomoc"

Są też wpisy z marca w komentarzach pod moim wpisem.

[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]"Sylwio napisz co u Nako i Deysi słychać. Jak się miewają."[/FONT][/COLOR][/QUOTE]
Przykro,ale to wszystko nie fajnie wygląda...Nie rozumiem dlaczego nie podana była cała prawda i utajona ciąża Deysi?Pieniążki na Fb są zbierane,ale oprócz ceny za zabiegi,nie ma żadnych info.gdzie i kiedy....Konto podane na Fundację MONDO CANE,czy oni tez o niczym nie wiedzą? Eh....Mam tylko nadzieję,że to wszystko się jakoś wyjaśni....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też nie rozumiem dlaczego mi od początku nie została przedstawiona sytuacja tak jak to na prawdę było tylko od innych osób się dowiedziałam.

Ze względu na to że nie wiedziałam całej prawdy od początku, ja nie będę angażować się dalej w tą sprawę.
Nie jestem w stanie odpowiadać na wasze pytania. Co do Fundacji Mondo Cane nie mam pojęcia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...