Jump to content
Dogomania

Sterylizacja suczki - poszukuję dobrego veta w Warszawie


shopenka

Recommended Posts

Witajcie,
Przeszukałam kilka for łącznie z tym, ale ciężko znaleźć namiary na dobrego weterynarza z Warszawy który specjalizuje się w tego typu zabiegach. Będę wdzięczna za podanie namiarów na dobrych i sprawdzonych weterynarzy których możecie z czystym sumieniem polecić.
Moja suczka to 30 kg mieszany labek, zależy mi na tym aby nie miała rozciętej połowy brzucha bo taka rana będzie się goić i goić. Mieszkam na Woli ale miejsce lecznicy/gabinetu nie gra roli.
Z góry dziękuję za rekomendacje!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jeśli chodzi o sterylizację to byłam w dwóch klinikach: na Białobrzeskiej i w Multivecie.

Zaczęłam od Białobrzeskiej, wszystko było w porządku, ceny przystępne. Co prawda nie podobało mi się, że zostawiłam zwierzaka samego przed uśpieniem, ale tak kazali. Przy odbiorze dostałam wybudzonego zwierzaka, listę leków, kołnierz etc. Bez komplikacji.

Potem postanowiłam za radą siostry spróbować w Multivecie. Tam bywa skandalicznie drogo, ale w przypadku sterylizacji starszej suki bardzo mi się opłaciło. Na początku zrobili jej badania krwi kompleksowe, porozmawiano ze mną o zabiegu. Następna wizyta to była już operacja. Pies został w pomieszczeniu, trzymany u mnie na kolanach uśpiony, dopiero jak zasnął doktor poprosił mnie o wyjście i podał dokładną godzinę kiedy powinnam się pojawić, żeby " piesek się niepotrzebnie nie denerwował".

Tak kazał tak zrobiłam. Poczekałam sobie pół godzinki aż się sucz wybudzi do końca, dostałam wypis, leki ( kupiłam kaftanik). Wszystko było bardzo schludne, szybkie, profesjonalne.

Podsumowując: oba psy zniosły dobrze zabiegi. Wydaje mi się, że po Multivecie skóra była mnie zaczerwieniona, swędząca i mniej kłopotów ze zwierzem było, ale tak naprawdę może to zależeć od wrażliwości zwierzaka.

Cenowo o wiele bardziej opłaca się iść na Białobrzeską i jest dobrze. Natomiast mimo, że tam leczę zwierzaki zazwyczaj i że naprawdę ufam tej lecznicy, jak będę sterylizować teraz swoje dwie duże suczki, wybiorę dopłacenie i multivet.

Nie pamiętam nazwiska lekarza na Białobrzeskiej, ale w Multivecie zabieg wykonywał dr Marek Turos.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madie']



Nie pamiętam nazwiska lekarza na Białobrzeskiej,[/QUOTE]
A przypadkowo nie Agnieszka Karewicz?? ;)
Ja sterylizowałam na Ursynowie w Boliłapce - nie tylko ze względu na rekomendacje doktora Czajki, ale przyznaję też, że z powodu sporej zniżki, bo doktor udziela bonifikaty dla psiaków schroniskowych. Frotka rewelacyjnie zniosła zabieg, pojechałam po nią kiedy była już w pełni wybudzona i świadoma. Po zabiegu absolutnie nic się nie paprało, szef był mały, dostałam wszelkie instrukcje co do obchodzenia się z suczką bezpośrednio po zabiegu, od doktora dostałam też leki przeciwbólowe. Byłam bardzo zadowolona. Jeśli zaś chodzi o Białobrzeską to leczyłam tam przez 3 lata moją pierwszą psinę, mam zaufanie do (niemal) całego personelu. W roku ubiegłym z kolei Frotka miała własnie na Białobrzeskiej operację wycięcia listwy mlecznej. Też wszystko odbyło się bez komplikacji.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Najlepszy jest weterynarz na Gojawiczyńskiej 16. Sterylizował 4 moje sunie i dzień po zabiegu dziewczyny szalały jakby nic sie nie stało. Cierpliwy i serdeczny doktor choć gabinecik mało okazały ale nie to jest najważniejsze. POLECAM go na 100%.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...