Jump to content
Dogomania

BEZA/JADZIA adoptowana :D


Hope2

Recommended Posts

  • Replies 391
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='szyszunia557']Cieszę się, że czasem mogę pomóc :multi:[/QUOTE]
nie czasem, tylko często :)
mi już na oczy pada...dobrze chociaż,że Zośka sie naśpiewała jak mnie nie było i teraz odsypia :D a to,że TZ był po nocce...jakoś jej nie przeszkadzało ;)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli mogę pomóc to trochę rozbudowałabym tekst ogłoszeń:) Oczywiście to tylko propozycja:)


[B]Pięć cudnych, łaciatych szczeniaczków szuka domów.[/B]
Szukamy domów dla pięciu uroczych łaciatych szczeniaków. Maluszki wraz z mamą zostały porzucone w szczerym polu i tam znalezione przez wolontariuszy. Trafiły do domu tymczasowego gdzie czekają na kochające domy. Szczeniaczki to cztery pieski i jedna sunia. Mają skończone 7 tygodni, jedzą już samodzielnie i są gotowe na przeprowadzkę do nowych domów. Maluszki są zdrowe, zaszczepione i odrobaczone. Szukamy dla tych radosnych, łaciatych kuleczek najlepszych domów. Kontakt: ...


[B]Niezwykłej urody, młoda, łagodna sunia czeka na kochający dom.[/B]
Piękna dorosła sunia o niebagatelnej urodzie poszukuje domu, który ją pokocha na zawsze! Suczka została znaleziona wraz z piątką swoich dzieci w szczerym polu gdzie prawdopodobnie została porzucona. Sunia jest młodziutka - ma 1,5 roku. Ma śliczne, dropiate, trójkolorowe futerko i duże orzechowe oczy. Jest bardzo grzeczna i łagodna. Suczka jest wysterylizowana i zaszczepiona. Czeka na ludzi, którzy pokochają ją i przyjmą do swojej rodziny. Kontakt: ...

Link to comment
Share on other sites

Zostawiam do wykorzystania pakiet ogłoszeń , mam nadzieję że się przyda:lol:

Do ogłoszeń potrzeba
- 5-6 zdjęć z zaznaczeniem, które ma być miniaturką
-imię psa/kota
-wiek psa/kota
-miejscowość + województwo w którym psiak przebywa lub na które ma być ogłaszany
- czy ma szczepienia , odrobaczenie i kastrację / sterylizację
- dane kontaktowe (imię,mail i telefon)
- tytuł i tekst ogłoszenia

Informacje te proszę wklejać tutaj, bądź przesyłać na maila: [email][email protected][/email] , koniecznie w tytule wpisując: ogłoszenia + nick z dogo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorcia2']Zostawiam do wykorzystania pakiet ogłoszeń , mam nadzieję że się przyda:lol:

Do ogłoszeń potrzeba
- 5-6 zdjęć z zaznaczeniem, które ma być miniaturką
-imię psa/kota
-wiek psa/kota
-miejscowość + województwo w którym psiak przebywa lub na które ma być ogłaszany
- czy ma szczepienia , odrobaczenie i kastrację / sterylizację
- dane kontaktowe (imię,mail i telefon)
- tytuł i tekst ogłoszenia

Informacje te proszę wklejać tutaj, bądź przesyłać na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , koniecznie w tytule wpisując: ogłoszenia + nick z dogo.[/QUOTE]
Już sie robi ! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']niebagatelnej łącznie ;)[/QUOTE]
yyy....masz rację :D a ja nawet nie zauważyłam,że mi się na czerwono zaznaczyło :( po 8 godzinach przekonywania,że religijnośc nie jest wyznacznikiem tego, czy ktoś się dobrze opiekuje dzieckiem, że tzw karny jeż nie jest zły itp-głowa pęka...a jutro mam za zadanie przekonać,że z dzieckiem do roku czasu można sie bawić-i że ta zabawa nie musi polegac na machaniu dziecku grzechotka przed nosem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia O.']Jeśli mogę pomóc to trochę rozbudowałabym tekst ogłoszeń:) Oczywiście to tylko propozycja:)


[B]Pięć cudnych, łaciatych szczeniaczków szuka domów.[/B]
Szukamy domów dla pięciu uroczych łaciatych szczeniaków. Maluszki wraz z mamą zostały porzucone w szczerym polu i tam znalezione przez wolontariuszy. Trafiły do domu tymczasowego gdzie czekają na kochające domy. Szczeniaczki to cztery pieski i jedna sunia. Mają skończone 7 tygodni, jedzą już samodzielnie i są gotowe na przeprowadzkę do nowych domów. Maluszki są zdrowe, zaszczepione i odrobaczone. Szukamy dla tych radosnych, łaciatych kuleczek najlepszych domów. Kontakt: ...


[B]Niezwykłej urody, młoda, łagodna sunia czeka na kochający dom.[/B]
Piękna dorosła sunia o niebagatelnej urodzie poszukuje domu, który ją pokocha na zawsze! Suczka została znaleziona wraz z piątką swoich dzieci w szczerym polu gdzie prawdopodobnie została porzucona. Sunia jest młodziutka - ma 1,5 roku. Ma śliczne, dropiate, trójkolorowe futerko i duże orzechowe oczy. Jest bardzo grzeczna i łagodna. Suczka jest wysterylizowana i zaszczepiona. Czeka na ludzi, którzy pokochają ją i przyjmą do swojej rodziny. Kontakt: ...[/QUOTE]

Bardzo dziękuję! Genialne teksty-moje były...okropne ;) Jeśli moge, to za jakiś czas poproszę o tekst dla Soyera :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szyszunia557'][B]dorcia2 [/B]poszło na Twoją pocztę, nawet 2 razy :oops: Coś z moją pocztą nie tak, albo ze mną :oops:[/QUOTE]
suuuper! bo już sie zastanawiałam jak zdjęcia z wątku ściągnąć i które ....i zajęłoby mi to sporo czasu-dziękuje szyszuniu <3

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szyszunia557']Ja też jeszcze o niczym nie wiem, ale wiesz, nigdy nie wiadomo :biggrina:[/QUOTE]
no, to polecam sie na przyszłość ;) (o mamuniu-jakie błędy robię...chciałam napisać pszyszłość i się dziwię, czego komp chce,że na czerwono kreśli :crazyeye:)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie przeczytałam na wątku bazarkowym, że malutka sunia już w swoim domku!:multi: Bardzo się cieszę, oby tak dalej:)

Wczoraj zrobiłam szczylkom i mamusi wspólne ogłoszenie na Tablicy.pl na Wrocław i od wczoraj maja ponad 200 wejść i 5 pobrań telefonu. Trzymam kciuki:)

A i w odpowiedzi na to ogłoszenie napisała jedna Pani, że mamusię może warto pokazać fundacji dr. Lucy bo ona jest podobna do shelti. Ja tam nie jestem przekonana co do podobieństwa (no może trochę to umaszczenie) ale przekazuje sugestię:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...