Jump to content
Dogomania

Zwichnięcie soczewki.


skupa53

Recommended Posts

Witam,
jestem posiadaczką 14-letniej pinczerki miniaturowej. Tydzień temu schodząc ze schodów nie zauważyła, że został jej jeszcze ostatni schodek i upadła uderzając pyszczkiem o posadzkę. Na drugi dzień spuchło oko - może trafniejsze byłoby określenie wyszło jakby do przodu. Wczoraj udałam się z nią do okulisty i okazało się, że ma zwichnięcie soczewki, która wpadła jej do przedniej komory oka. Lekarz zaordynował Atropinę i jeszcze jakieś krople do oczu, mówiąc, że może soczewka sama wejdzie na miejsce. W sobotę rano mamy pokazać się na kontrolę i wtedy lekarz zobaczy czy coś się poprawiło, czy jednak oko trzeba będzie usunąć.W drugim oku lekarz stwierdził zaćmę. Ciśnienie w gałkach ma wysokości 10 i 18.
Czy ktoś z Państwa był w podobnej sytuacji i jak to wyglądało u Was?
Chciałabym się upewnić czy faktycznie oko trzeba usunąć.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie w poszukiwaniu informacji na ten temat znalazłam informacje na temat Pana doktora Garncarz i napisałam do niego mail - mam nadzieję, że odpowie.
Jestem z Gdańska więc do Warszawki to dla mnie cała wyprawa, zwłaszcza z psem. :) Dziękuję za zainteresowanie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='skupa53']Właśnie w poszukiwaniu informacji na ten temat znalazłam informacje na temat Pana doktora Garncarz i napisałam do niego mail - mam nadzieję, że odpowie.
Jestem z Gdańska więc do Warszawki to dla mnie cała wyprawa, zwłaszcza z psem. :) Dziękuję za zainteresowanie.[/QUOTE]

Jak jesteś z gdańska to bliżej masz do Olsztyna do najlepszego psiego okulisty w Polsce dr Marcina Lwa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...