Jump to content
Dogomania

reproduktor ZKwP używany w hodowli zarejestrowanej Kennel Club


mozarcik

Recommended Posts

[quote name='magdabroy']O tym kolejnym planowanym kryciu napisałam temu Panu z ZK, jak mu dziś podziękowałam za interwencję :)
Tak więc, trzeba monitorować nadal tego typu stronki i jak coś, to od razu do ZK :)[/QUOTE]

bardzo się ciesze że chociaż zadziałali :) raczej na nieświadomą to ona nie "wyglądała" w sensie, że bardzo dużo gadała o hodowli itd. No raczej robiła to świadomie :angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szkoda tylko, że nie wszystkie oddziały ZKwP tak szybko reagują, jeśli w ogóle reagują. Pseudohodowcy rozbestwili się do tego stopnia, że ogłaszają się nazwę czyjejś hodowli, a i te zarejestrowane w ZKwP często sprzedają szczeniaki, bez metryk, bo to za dużo kosztuje.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dziś dostałam email z Zarządu Głównego ZK z Głównej Komisji Hodowlanej. Niezłe tempo mają, prawie miesiąc po tym jak do nich pisałam :mad::shake: A jakby jeszcze tego było mało, to zamiast podjąć jakieś kroki, to pytają, w którym oddziale zarejestrowana jest hodowla?! I nic poza tym :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś facet zarejestrowany w białostockim oddziale handlował szczeniakami bez rodowodu, po dwóch miesiącach od wysłania do nich emaila, odpowiedzieli zapytaniem czy mogę przedstawić dowody, "hodowca" już się zdążył przerejestrować do jakiegoś pseudostowarzyszenia. Dlatego napisałam, że lubelski oddział, to jeden z niewielu, które interesują się, co się dzieje na ich podwórku.;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...