Jump to content
Dogomania

Z psem nad wodę - Poznan!


haker11

Recommended Posts

Ja jestem z Wrocławia i mam ten sam problem. Już od jakiegoś czasu szukam miejsca gdzie mogłabym pojechać nad wodę z psem. Mój Bari z zapałem pływa w Odrze na Opatowicach, tylko trzeba się ulokować z dala od wędkarzy bo mogą mieć pretensje że pies ryby płoszy :) . Ale tam raczej człowiek sobie nie popływa. Może odezwaliby się ci którzy mają jakieś swoje "bezpieczne" miejsca gdzie mozna z psem popływać. Temat na czasie bo gorąco strasznie a i weekend się zbliża ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bibs']Ja jestem z Wrocławia i mam ten sam problem. Już od jakiegoś czasu szukam miejsca gdzie mogłabym pojechać nad wodę z psem. Mój Bari z zapałem pływa w Odrze na Opatowicach, tylko trzeba się ulokować z dala od wędkarzy bo mogą mieć pretensje że pies ryby płoszy :) . Ale tam raczej człowiek sobie nie popływa. Może odezwaliby się ci którzy mają jakieś swoje "bezpieczne" miejsca gdzie mozna z psem popływać. Temat na czasie bo gorąco strasznie a i weekend się zbliża ;)[/quote]

Za Muchoborem jest staw-ja tam czasem jezdze z psem ale on sie nie chce kapac:(Fajnie tam jest:)
Dokładnie nie powiem gdzie, bo zawsze jade z mezem autem i nie za bardzo skupiam sie na trasie ale my mieszkamy na Nowym Dworze a to jest niedaleko;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haker11']Czy kto może orientuje się gdzie w okolicy Pozania jest jakieś miesjce, w którym pies może się wykąpać? Chodzi mi o miejsce w którym jest mało ludzi![/quote]
W gminie Kaźmierz ( 20 km. od POznania) jest jezioro Bytyńskie. My czasami jeździmy tam. Dokładnie w miejscowości Witkowice jest dzika plaża , gdzie żadko ktoś przyjeżdża więć psiaki mogąsobie spokojnie
popływać :razz:
W Kaźmierzu jest też zalew i nad nim są miejsca , gdzie żadkoktoś chodzi.. Więc tam tez pieski mają luz ;)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='znikam']to ja poproszę wykaz miejsc do kąpieli w okolicach Warszawy... byle mało udzi tam było :)[/quote]
Ech.... nie ma tekiego miejsca, po prostu :shake:
Rok temu nad Zgrzem miałam scysję z jakąś babą, którą na widok mojego psa, z zapałem pływającego, zawołała do synka: Grzesiu, wychodź, Jakieś BRUDNE psy się tu kąpią! (dodam, że plaza była niestrzeżona i był zakaz kapieli (ludzi). Zaproponowałam wezwanie SM, aby rozstrzygnęła spór, wskazując babie odległą od 400 m plażę strzeżoną.
Niestety ludze są baaardzo niewyrozumiali dla zwierząt - nie-psiarz psiarza nigdy nie zrozumie...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

a prawda, Świder! byliśmy w zeszłym roku, nasz (malutki wtedy) Figo bawił się z dużym czarnym Labkiem. zupełnie zapomniałam o tym miejscu - może dlatego, że od mojego domu to strasznie daleko... :(

właścicielka znanej nam i lubianej suczki Lisy mówiła, że jeździ nad Zalew Zegrzyński. są tam co prawda ludzie, ale zalew na tyle duży że można się podobno przejść spacerkiem dookoła i na koniec wykąpać :)

czyli w okolicach Warszawy mamy już dwa psie miejsca, chyba że coś przeoczyłam...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...