Jump to content
Dogomania

CZARNA OWCA - Duszka z Kozienic - 8m-cy w Radysach - 4m-ce jako JAGA w bdt mestudio, po 11m-cach jako BOMBA u inki33 - ZOSTAJE! - ma dom


inka33

Recommended Posts

Co do szczekania:

- są psy, które wydają z siebie coś na kształt "ciaf, ciaf, ciaf" lub "ciuf, ciuf, ciuf" , np. yorki, pinczerki, cziłki itp.;
- są psy, które najzwyczajniej "hau"kają, różne średniaki, spaniele, labki czy rozmaite kundelki itp.;
- są psy, które dostojnie rzeczą "łuf, łuf", z angielska "woow, woow", jak dogi czy jamniki itp.;
- no i jeszcze różne wersje pośrednie i oboczne , "nia, nia, nia", "hauuu, hauuu", "raf".

A teraz zagadka:

Jaka rasa szczeka "abah, abah, abah" i to tak ze sto razy ciurkiem, miarowo, bezustannie "abah, abah, abah"...? cool_grin.gif

Dodam, że - dla zmyłki - nie jest to rasa owcza. :)
Na szczęście! :D

Link to comment
Share on other sites

Owcę każdy lubi, ale .... :D
O, przeoczyłam, że i Jagą była to tu uzupełnie portret numerologiczny 
JAGA = 6

Liczba SZEŚĆ symbolizuje harmonię, równowagę, stabilizację. Jest kojarzona z przyrodą i następującymi po sobie cyklami życia – nowiem i pełnią, przemianami nocy i dnia itd.

Numerologiczna SZÓSTKA docenia uporządkowane, spokojne życie, które przebiega zgodnie z rytmem przemian. Nawet w najbardziej chaotycznych sytuacjach są w stanie odnaleźć ład i harmonię Numerologiczne szóstki są z natury spokojne. Doceniają wszystko, co trwałe i stabilne, dlatego też są raczej domatorami, znajdującymi spokój w zaciszu swojego mieszkania. W miłości przywiązują wagę do wierności. Szukają partnerów na całe życie. Z uwagi na swoją osobowość, wiodą raczej osiadłe życie.SZÓSTKA to z całą pewnością doskonały przyjaciel w każdych okolicznościach. To również wielki miłośnik przyrody, dlatego też z całą pewnością może realizować swoje pasje, pracując w pszczelarstwie, ogrodnictwie, leczeniu bądź nawet uzdrawianiu. Niestety SZÓSTKA ma jedną wadę – zbyt często zdaje się na los szczęścia.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Owcę każdy lubi, ale .... :D
O, przeoczyłam, że i Jagą była to tu uzupełnie portret numerologiczny 
JAGA = 6

Liczba SZEŚĆ symbolizuje harmonię, równowagę, stabilizację. Jest kojarzona z przyrodą i następującymi po sobie cyklami życia – nowiem i pełnią, przemianami nocy i dnia itd.

Numerologiczna SZÓSTKA docenia uporządkowane, spokojne życie, które przebiega zgodnie z rytmem przemian. Nawet w najbardziej chaotycznych sytuacjach są w stanie odnaleźć ład i harmonię Numerologiczne szóstki są z natury spokojne. Doceniają wszystko, co trwałe i stabilne, dlatego też są raczej domatorami, znajdującymi spokój w zaciszu swojego mieszkania. W miłości przywiązują wagę do wierności. Szukają partnerów na całe życie. Z uwagi na swoją osobowość, wiodą raczej osiadłe życie.SZÓSTKA to z całą pewnością doskonały przyjaciel w każdych okolicznościach. To również wielki miłośnik przyrody, dlatego też z całą pewnością może realizować swoje pasje, pracując w pszczelarstwie, ogrodnictwie, leczeniu bądź nawet uzdrawianiu. Niestety SZÓSTKA ma jedną wadę – zbyt często zdaje się na los szczęścia.

O matulu! Toż to cała Owca jeszcze jako Jaga u Mestudiów...!!!
Tylko ten spokój.. hmmm... jak nie było (koty), to niespokojnie go sobie robiła... cool_grin.gif

Miłośniczką przyrody - w postaci np. trawy ;) - jest nadal. :)

Ukradłam jeszcze z bazarku Ovo pozostałe opisy:

6 hours ago, Gusiaczek said:

Nie bez znaczenia jest to, że miała w sumie trzy imiona

1. DUSZKA = 5
2. OWCA = 8
3. BOMBA = 5
zobacz - ma dwie piątki (Guś jest numerologiczną piątką, ale nie tylko z imienia ;) 


OSIEM to liczba związana z władzą, potęgą, mocą, a także silną potrzebą dążenia do tych wartości. Numerologiczna ÓSEMKA zazwyczaj więc pragnie zdobyć władzę, pieniądze i osiągać życiowe sukcesy. ÓSEMKI z natury bardzo lubią osiągać sukcesy życiowe. W najbardziej skrajnych przypadkach są gotowe na najbardziej zaciętą walkę, aby w końcu osiągnąć swój cel. Numerologiczna ÓSEMKA jest uparta, doskonale wie, czego chce i jest bardzo wymagająca wobec siebie. Jeśli pragnie coś osiągnąć, jest w stanie bardzo się poświęcać. Potrafi ciężko pracować. Wieloletnia ciężka praca ÓSEMEK zazwyczaj przynosi im upragnione sukcesy. Kiedy w życiu ÓSEMEK pojawia się porażka, bardzo szybko potrafią się „otrząsnąć” i zacząć wszystko od początku.

Liczba PIĘĆ symbolizuje namiętność, zmysłowe rozkosze, szaleństwo oraz skrajności. Numerologiczna PIĄTKA jest więc zazwyczaj osobą, która może niejeden raz zaskoczyć – zarówno w pozytywnym, jak i negatywnym sensie. 

Jakie są PIĄTKI? Zazwyczaj bardzo energiczne, niekiedy nadmiernie pobudzone i nerwowe. To osoby wiecznie zabiegane i nienasycone, a równocześnie najwięksi przeciwnicy rutyny i stabilizacji. Wiodą życie wypełnione licznymi, mniejszymi i większymi przygodami. Lubią niecodzienne i zaskakujące wydarzenia, oczekują mocnych wrażeń. Niestety przez to właśnie bardzo często ocierają się o różne niebezpieczeństwa, a jednocześnie bardzo trudno im osiągnąć szczęście, do którego usilnie dążą.

Numerologiczna PIĄTKA bardzo chętnie będzie próbować w życiu różnych nowych rzeczy. Niestety mają też swoje wady. Przede wszystkim są bardzo porywcze, kapryśne i zmienne. To bardzo trudni życiowi partnerzy, którzy niekiedy mogą być przez swoją zmienność niestali w uczuciach.

cool_grin.gifcool_grin.gifcool_grin.gifcool_grin.gifcool_grin.gifcool_grin.gif
 

Poczytam za dnia. :)

Dzięki! <3

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.04.2017 o 07:21, konfirm31 napisał:

O, rany! Ale ta Owca jest bombowa!! Wiedziałam, że coś musiało  być na rzeczy, że skradła Ince serce :). 

Pies-ideał z wadami! :)

Może nie do końca z tych opisów... ;)

Dnia 25.04.2017 o 11:07, Mattilu napisał:

Z tych wszystkich opisów wynika, że Owca/Bomba/Jaga skupia w sobie wiele przeciwieństw.

 

A jak wołasz na nią Inko najczęściej?

Bomba, Bombka, Bombula, Bombonia... :)
No i jeszcze: Osioł, Oślica, Kretynka, Terrorystka... itd. cool_grin.gif

19 godzin temu, 3 x napisał:

znaczy, że co?

po weekendzie majowym jesteście w Wawie?

Co znaczy, że co?

My som, ale dat jeszcze nie znajom. :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Mattilu napisał:

Pokaż te posiwiałe uszy!!!

 

Jak Bombunia znosi psie towarzystwo? nie jest zazdrosna?

Uszu nie pokażę, bo się wstydzę! :p

Tak średnio znosiła, raz lepiej, raz gorzej. Oczywiście, że zazdrosna! W sumie nie było tak źle, tylko moja uwaga musiała być napięta. :)

Link to comment
Share on other sites

Melduję, że w miniony łykend Owcy został okazany Macioł i przez nią nie został zeżarty. :)

Za to wczoraj Owcy zafundowałam urażoną dumę, bo nie dość, że sobie gdzieś bez niej wybyłam, to po powrocie woniałam obcymi psami... :/

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Mattilu napisał:

Znaczy oskubałaś pieseczka?!!! proszę się nad pieseczkiem nie znęcać! i zdjęcia wkleić proszę :)

Tylko troszkę dopiero i jeszcze nie fociłam - zwłaszcza, że jakoś tak ją obrzympoliłam, bo mi maszynki przestają współpracować...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.05.2017 o 14:23, Mattilu napisał:

Biedna Bomba!!! nie focą pieseczka bo im WSTYD...A przecież wstyd to kraść i coś jeszcze, ale zapomniałam co :)

Po trochu koszę Owcę dalej. :)

Dnia 26.05.2017 o 11:44, Kejciu napisał:

i z czegoś tam spaść :D

Z byka...? ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...