Jump to content
Dogomania

CZARNA OWCA - Duszka z Kozienic - 8m-cy w Radysach - 4m-ce jako JAGA w bdt mestudio, po 11m-cach jako BOMBA u inki33 - ZOSTAJE! - ma dom


inka33

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...

Owca (już otwocka) żyje, choć z ograniczonym brykaniem, to smutnawo i nudnawo...
Plecki i łapki, a zwł. prawe tylne kolanko bolą. Wet w lipcu ok. 770zł... :/
Trochę podstrzyżona, ale bez (nowo)modnej fryzurki for M777. ;)
Pozdrawiamy brzucholowo-kłębuszkowo, jak kto woli. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dnia 21.07.2019 o 23:05, inka33 napisał:

Owca (już otwocka) żyje, choć z ograniczonym brykaniem, to smutnawo i nudnawo...
Plecki i łapki, a zwł. prawe tylne kolanko bolą. Wet w lipcu ok. 770zł... :/
Trochę podstrzyżona, ale bez (nowo)modnej fryzurki for M777. ;)
Pozdrawiamy brzucholowo-kłębuszkowo, jak kto woli. :)

Niech się Owca trzyma dzielnie!

Niedobrze, że bez nowej fryzury bo co ja teraz dla (psiego) siostrzeńca wymyślę...:/ :)

Również pozdrawiamy i na zdjęcia czekamy bo inaczej się obrażamy i wątek z listy usuwamy:P

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcie  jest w odmętach komputera nie-zupełnie-mojego - jak mi się ujawni, to się Wam pokaże... ;)

Łapkom lepiej, ale zapomniałam napisać, że ten wet to był za tyle, zwłaszcza z powodu zrobienia miejsca na cygaro. ;)

Na-ten-tomiast, aktualnie podleczamy skórę "się" drapiącą nie wiadomo dlaczemu... :(

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Dnia 3.09.2019 o 00:07, inka33 napisał:

Łapkom lepiej, ale zapomniałam napisać, że ten wet to był za tyle, zwłaszcza z powodu zrobienia miejsca na cygaro. ;)

Na-ten-tomiast, aktualnie podleczamy skórę "się" drapiącą nie wiadomo dlaczemu... :(

Chyba nie zrozumiałem:( Owca pali cygara? Gdzie jest prokurator?!:'( Najważniejsze, że lżej jej się chodzi:)

I jak ta skóra? Wiem, szybko odpisuję:P Pies mojej siostry też w tym czasie zaczął się drapać i wylizywać łapy. Już wyleczony. Może to przez jakieś pylenie...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Dzięki za życzenia! :)

Pozdrawiamy w Nowym, jąkającym się roku! ;)

Łapy przesadzają z brykaniem od czasu do czasu, wry wry wry, choć im nie wolno i po schodach się pieseczkę nosi, bo wet samopsielnie nie pozwala schodów pokonywać! Aż się trochę zakolegowywać zaczyna z dwoma "nowymi" piesami, tzn. zaczepia i bryka ze 2 minuty, a potem przegania i idzie w swoich sprawach prywatnych. ;)

Drapanie się było prawdopodobnie spowodowane nadmiernym rozwojem nużeńca, ale aż nużycy nie było (w zeskrobinie nie wylazł), bo w porę był szampon dwa razy i obroża Preventic. Już zapomnieliśmy na szczęście. :)

Pa pa pa,
Owce dwa
razy jedna druga...

;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Lekko ponad tydzień temu Bombka zrobiła sobie krzywdkę w paszczę, a dokładnie w dziąsło.
P/zapalne i p/bólowe plus psiukacz do paszczy. Już jest ok.

Ponieważ była na czczo, to przed zastrzykami poprosiłam o pobranie krwi na profilaktyczne badanie "wszystkomające".
Pani doktor zaproponowała profil geriatryczny.

Wyszła jej niedoczynność tarczycy... :(
Od 26.05 wieczorem bierze hormony, kontrola po 21 dniach.

W nast. sobotę badanie cukru i insuliny (wyniki po weekendzie), bo cukier niski i przed, i po jedzeniu.
Podejrzenie insulinomy... :(((

Prosimy o kciuki.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Raczej nie insulinoma, ale diagnozy jeszcze nie ma. Jest parę możliwości. Czekamy, aż hormony tarczycowe całkiem się ustabilizują, teraz już wskoczyły w normę i wynik jest 1,8. Podobno one też trochę "psują" cukier. Objawowo nic się nie dzieje.

Mam prośbę - czy ktoś mógłby mi pomóc zredagować i przetłumaczyć na angielski maila do producenta karmy z zapytaniem o węglowodany/cukry/indeks glikemiczny...?

Link to comment
Share on other sites

Inka, trzymam kciuki :). My z Bliss też na hormonach tarczycy ( 2x 300), ale sprawdzać poziom hormonów, będziemy przy operacja wyłuszczenia oka, tj 15 lipca. I prosimy o kciuki, żeby wszystko poszło ok

Ja angielski znam "od pieca", tj przetłumaczę z ichniego na nasze, ale w drugą stronę, to już gorzej. 

Zadzwonię później do Irenas, która teraz nie zagląda na dogo, bo pożarł Ją fejsbuk, czy może to zrobić i jak się zgodzi, podam Ci jej nr telefonu, to będziecie tłumaczyć :) 

Buziaki dla Ciebie, mizianko dla Owcy i zadzwonię po rozmowie z Irenką :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...