Jump to content
Dogomania

CZARNA OWCA - Duszka z Kozienic - 8m-cy w Radysach - 4m-ce jako JAGA w bdt mestudio, po 11m-cach jako BOMBA u inki33 - ZOSTAJE! - ma dom


inka33

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Dnia 12.06.2017 o 10:29, Mattilu napisał:

My tu gadu gadu, a zdjęć ogolonej Bomby jak nie było, tak nie ma!

a) Cicho, cicho, bo się wyda! ;)
b) Nie ma, bo nikt nie odgadywał zagadki! :/

Proszę wybrać właściwą odpowiedź. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Dnia 7.07.2017 o 20:22, mdk8 napisał:

ciotki poszukuję osoby do wizyty pa na Białołęce dla Korniczka. 

Przepraszam, nie mam jak pomóc... :(

 

Dnia 13.07.2017 o 16:32, Mattilu napisał:

Inka, nie podpuszczaj tylko pisz, co za numer!

Już nie pamiętam... ;)

Wszystko jedno... :(
 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Dnia 12.06.2017 o 10:29, Mattilu napisał:

My tu gadu gadu, a zdjęć ogolonej Bomby jak nie było, tak nie ma!

Właśnie!

Tym bardziej, że czekam żeby zobaczyć modę na lato 2017 bo już siostrze doradziłem na początku lata by (idąc do fryzjera ze swoim [psem] Bogusiem) skopiowała Owczego irokeza (sprzed roku) i wyglądał w nim świetnie:) Jeszcze jedno strzyżenie przed nim, a tu aktualnego wzoru brak:)

Dnia 20.07.2017 o 16:38, inka33 napisał:

Już nie pamiętam... ;)

Wszystko jedno... :(
 

Znowu podpuszcza:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.08.2017 o 16:38, Maciek777 napisał:

Właśnie!

Tym bardziej, że czekam żeby zobaczyć modę na lato 2017 bo już siostrze doradziłem na początku lata by (idąc do fryzjera ze swoim [psem] Bogusiem) skopiowała Owczego irokeza (sprzed roku) i wyglądał w nim świetnie:) Jeszcze jedno strzyżenie przed nim, a tu aktualnego wzoru brak:)

Znowu podpuszcza:(

W roku była moda na strzyżenie niedorobione - wyszłaby antyreklama... :(
Owca jest wzruszona proBogusiowym uznaniem dla irokeza. ;)

To akurat nie były podpuchy, tylko skleroza okraszona kiepskim humorem... :/
 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jak to u Owcy - żre trawę, póki jest, wcina jarzębinkę, póki pozwalają (na czeremszynki do Otwocka chyba tej jesieni nie uda nam się pojechać); trzyma linię, choć nie chce; żebrze o banany i składniki przed- i po-rosołowe; omija/przeskakuje kałuże albo chodzi w deszczu pół godziny zanim się wysika - oczywiście akurat w trakcie mojej gorączki; gania za piłką zazwyczaj raz dziennie, a jak się nie uda z powodu pogody, to wieczorem ludziom pod oknami robi raban o jakiegoś kasztana; próbuje wychowywać wszystkie czworołapy, włącznie z ukochanym amstafem, nową sąsiadką 7-miesięczną i nie zwracającym na nią uwagi wyżłopodobnym niuchaczem podżywopłotowym; i takie tam...

Z nieciekawych nowości, to niestety od paru tygodni, w zasadzie nie z własnej winy, może poza brakiem (domowego) instynktu samozachowawczego, musi mieć przez większą część dnia "karcer" w naszym pokoju i sądzę, że nie zmieni się to szybko albo wcale...

Za to z ciekawszych nowości - sąsiad długołapny wielorasowy Zeus jest drugim obiektem po Borysie, do którego przeokropnie niepowstrzymywalnie się ciągnie w celach zabawowych; niedawno przymierzała się do zabawy z drugim amstafem (ale pan amstafa nie pozwalał, bo był na szybkim spacerze, a ja nie pozwalałam, bo nie znam ani psa, ani pana); jakiś czas temu wprawiłam właścicielkę (rozzsmyczowanej!) amstafki w osłupienie, gdy na jej z daleka "Pani się nie boi, ona jest łagodna." odpowiedziałam "Ale moja nie!". Kurtyna.

Edited by inka33
literówki
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
13 minut temu, mestudio napisał:

Owca nie jest łagodna, no kto to słyszał............coś tu się kręci.............owce są łagodne i to jak baranki.

Oj, tam, oj, tam! ;)

Po pierwsze: tamtej pani odpowiedziałam chyba: "Ale moja nie zawsze!" :)

Po drugie:
ostatnio napadła bez ostrzeżenia(!) na starszą spanielkę, z którą moment wcześniej przez dłuższą chwilę wzajemnie się uspokajały i z którą już kilka tygodni wcześniej zapoznała się w sposób cywilizowany oraz w atmosferze wzajemnego tolerującego ignora parę minut spacerowały razem... :(

Po trzecie:
stara panna - ciotka Owca coraz lepiej się dogaduje z małolatą (niecałoroczną) Sonią, tzn. raczej powinnam powiedzieć: Sonia coraz lepiej się Owcy słucha. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...