Jump to content
Dogomania

CZARNA OWCA - Duszka z Kozienic - 8m-cy w Radysach - 4m-ce jako JAGA w bdt mestudio, po 11m-cach jako BOMBA u inki33 - ZOSTAJE! - ma dom


inka33

Recommended Posts

[quote name='inka33']Może byśmy wstawiły z córą jakiś filmiczek z prawie-aportowania bombowego, ale skoro i tak nikt tu nie zaglada... :mad:[/QUOTE]
Pewnie że nikt, bo i po co? Ot, zwykły kudłaty kundelek, bez problemów...ja tam wolę rasowe i ładne :p

:diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='konfirm13']Ineczko, zaglądam, ale ostatnio rzadziej, bo mam różne pilne sprawy rodzinne i ostatnio, jestem trochę zniechęcona do dogo(pozostając z atencją i rewerencją) dla bliżej poznanych osób :)[/QUOTE]
Jakieś tu mądrości piszesz :hmmmm: zamiast podziwiać Bombę! ;)

[quote name='malagos']Pewnie że nikt, bo i po co? Ot, zwykły kudłaty kundelek, bez problemów...ja tam wolę rasowe i ładne :p

:diabloti: :diabloti:[/QUOTE]
ŁożeszTymałpiszonico...! :mad:

Mudi tańczy! :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']Do mnie też już nikt nie zagląda i wcale się tym nie chwalę :eviltong:[/QUOTE]
Zaglądam! :(

[quote name='malagos']Tylko podaj adres, to zajrzymy do Ciebie też :cool3: :evil_lol:[/QUOTE]
Do której "Ciebie"...? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']Może nic jeszcze nie wiemy o tym, że założyła [B]sobie[/B] wątek, gdzie oferuje [B]się[/B] do adopcji...? :diabloti:[/QUOTE]

w moim wieku niewiele już mam do zaoferowania, więc i adopcja odpada:evil_lol:

ale.......... osobisty watek - dobry pomysł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Są tacy, co zaglądają i się nie odzywają, bo i po co wątkowy miałby się cieszyć? ;) Niech wątkowy zdjęcia wstawi, to będzie pretekst do odzywki (albo i nie ;)) :) Nie ma demokracji, [B]żeby wszystkim było po równo :)[/B][/QUOTE]

tak było w nieodżałowanym socjalizmie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']się nie przymawiam :evil_lol:[/QUOTE]
Ani, ani... ;)

[quote name='malagos']A ten tekścik do ogloszeń owieczkowych to już powstał? I ogłoszenia się robią?[/QUOTE]
Nie... brak weny... :bigdry:

[quote name='Gusiaczek']w moim wieku niewiele już mam do zaoferowania, więc i adopcja odpada:evil_lol:

ale.......... osobisty watek - dobry pomysł[/QUOTE]
Popatrz na psie staruszki, które czasem jednak znajdują domy - Ty jesteś proporcjonalnie młodsza! :)

[quote name='Nutusia']Są tacy, co zaglądają i się nie odzywają, bo i po co wątkowy miałby się cieszyć? ;) Niech wątkowy zdjęcia wstawi, to będzie pretekst do odzywki (albo i nie ;)) :) Nie ma demokracji, żeby wszystkim było po równo :)[/QUOTE]
Nawet jak wstawia, to co...? Nico! :bigcry:

[quote name='Gusiaczek']tak było w nieodżałowanym socjalizmie :evil_lol:[/QUOTE]
Eh... :evil_lol:

[quote name='Ellig']Zagladam do Jagi :)[/QUOTE]
Duszce/Jadze/Czarnej Owcy/Bombie i ince33 bardzo miło Cię tu widzieć! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jest do zagospodarowania pakiecik ogłoszeń, zapłacony, na bazarku kejciu i Ziutki:

[h=3][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/252082-3-z%C5%82-Bazarek-Og%C5%81osZenIowY%21%21%21-Dla-KoKo-i-WieRy-do-30-04-GRATISY-przy-5-pakietach-%21%21%21"]3 zł Bazarek OgŁosZenIowY!!! Dla KoKo i WieRy do 30.04 GRATISY przy 5 pakietach !!![/URL][/h]
Więc moze warto skorzystać? Tekst i zdjęcia prosimy przesłac na mejla do kejciu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poprawna']No i ja zaglądam ....[/QUOTE]
O! Ty tu...? :)

[quote name='Gusiaczek']:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:[/QUOTE]
:)

[quote name='malagos']Jest do zagospodarowania pakiecik ogłoszeń, zapłacony, na bazarku kejciu i Ziutki:

[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/252082-3-zł-Bazarek-OgŁosZenIowY!!!-Dla-KoKo-i-WieRy-do-30-04-GRATISY-przy-5-pakietach-!!!"]3 zł Bazarek OgŁosZenIowY!!! Dla KoKo i WieRy do 30.04 GRATISY przy 5 pakietach !!![/URL][/B]


Więc moze warto skorzystać? Tekst i zdjęcia prosimy przesłac na mejla do kejciu.[/QUOTE]
Dzięki! :Rose: ...idę zobaczyć, komu... :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']Czesc Bomba, zagladam po dluzszej nieobecnosci i mizianki zostawiam :)[/QUOTE]
Witamy globtroterkę! :)

[quote name='Olusia88']Ja też zaglądam , ostatnio nie ma mnie na dogo i jak dziś / TYLKO dziś / wolne to nadrabiam , nie piszę ale podczytuję[/QUOTE]
Takaś zajęta, że nawet telefonu nie odbierasz... :bigcry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...