Jump to content
Dogomania

~ Zwykła biała suczka ze wsi- Blanche/Coco ma swój DOM :)


malagos

Recommended Posts

Mam kłopot, bo trzeba znaleźć dom dla mlodej drobniutkiej czarniej koteczki, po sterylizacji, i to szybko, póki "opiekunka" chce ją oddać:placz:, bo za kilka dni to nie będzie już tak oczywiste i skończy biedna jak kilkanaście innych kotów zamknięta piwnicy :-( :-( Pomózcie mi , proszę, bo mogę ją zabrać do siebie na kilka dni, ale co potem? I to teraz, jak dom pełen zwierza?.......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 947
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A Aga naszą blabladorkę na stronie umieści? ;)

Z kotem nie pomogę. Muszę zabrać kocura mojej Mamy na ponad 3 tygodnie i cała jestem w strachu, bo to kot, który właściwie nie zna innych ludzi niż moja Mama, boi się psów i jest kotem wychodzącym, a u mnie będzie musiał być pod kluczem 24/24...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Mam kłopot, bo trzeba znaleźć dom dla mlodej drobniutkiej czarniej koteczki, po sterylizacji, i to szybko, póki "opiekunka" chce ją oddać:placz:, bo za kilka dni to nie będzie już tak oczywiste i skończy biedna jak kilkanaście innych kotów zamknięta piwnicy :-( :-( Pomózcie mi , proszę, bo mogę ją zabrać do siebie na kilka dni, ale co potem? I to teraz, jak dom pełen zwierza?.......[/QUOTE]

O rany:shake:

[quote name='Nutusia']A Aga naszą blabladorkę na stronie umieści? ;)
[...][/QUOTE]

Chyba nie, nic o tym nie wspominała a ja nie zapytałam.

Link to comment
Share on other sites

zacznę od tego - przepraszam, że zaśmiecam wątek Coco. Większość z Was mnie nie zna, ale Coco mam nadzieje pamięta mnie ze Schroniska.
Mam bardzo awaryjną sytuacje. Szczeniak, którego tymczasuje znajoma w nocy wyskoczył z kojca do sąsiadującego z podwórkiem komisu samochodowego, porysował kilka aut. Straty są na co najmniej 5 tys zł
Szczeniak musi opuścić dotychczasowy dom tymczasowy. Szukamy mu nowego, może być z kojcem na podwórko, w domu zachowuje też czystość.
Błagam ratujcie.
Może doradzicie kto mógłby pomóc. Nie wiem już kto mógłby pomóc :(
tel to osoby u której jest pies 790 614 914

[IMG]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=724769694263352&set=a.701599319913723.1073741846.100001909857458&type=1&theater[/IMG]
[URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=724769694263352&set=a.701599319913723.1073741846.100001909857458&type=1&theater[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mata28']zacznę od tego - przepraszam, że zaśmiecam wątek Coco. Większość z Was mnie nie zna, ale Coco mam nadzieje pamięta mnie ze Schroniska.
Mam bardzo awaryjną sytuacje. Szczeniak, którego tymczasuje znajoma w nocy wyskoczył z kojca do sąsiadującego z podwórkiem komisu samochodowego, porysował kilka aut. Straty są na co najmniej 5 tys zł
Szczeniak musi opuścić dotychczasowy dom tymczasowy. Szukamy mu nowego, może być z kojcem na podwórko, w domu zachowuje też czystość.
Błagam ratujcie.
Może doradzicie kto mógłby pomóc. Nie wiem już kto mógłby pomóc :(
tel to osoby u której jest pies 790 614 914

[IMG]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=724769694263352&set=a.701599319913723.1073741846.100001909857458&type=1&theater[/IMG]
[URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=724769694263352&set=a.701599319913723.1073741846.100001909857458&type=1&theater[/URL][/QUOTE]

O rany, niewesoła sytuacja:shake: Psiak śliczny ale spory, może być ciężko znaleźć jakieś miejsce dla niego:shake:

Coco była wczoraj u weta, nie zaszczepiłyśmy się bo tak jak podejrzewałam jest jakieś zapalenie w uszach. Doktor powiedział, że zapalenie jest niewielkie ale nagromadziło się sporo woskowiny tuż przy błonie bębenkowej i to mogło powodować dodatkowy dyskomfort. Świerzbowca nie ma. Doktor wyczyścił uszy, dał zastrzyka (bodajże przeciwzapalny) i dostałyśmy kropelki do podawania dwa razy dziennie. Koszt wizyty 90zł więc niestety Coco się spłukała, muszę pomyśleć o jakimś bazarku.
Coco była mocno przestraszona, zaśliniła cały stół a minę miała taką, że doktor zapytał czy ma się jej bać;) Ale dzielnie zniosła wszystkie zabiegi chociaż czyszczenie uszu (szczególnie tego gdzie jest większy stan zapalny) było bolesne. Nie jest też zachwycona podawaniem przeze mnie kropli do uszu (dzisiaj rano o mało nie złamała mi nosa:evil_lol:) no ale cóż, musimy dać radę:)

Link to comment
Share on other sites

Cocolina jest PRZEŚLICZNA!!!!
Po tych Doktorowych torturach nie była chętna na mizianki, a poza tym nieco obawiała się Lili, więc najpewniej się czuła w trawce na przylecznicowym trawniku. Ale na każde zawołanie Marysi podbiegała bardzo grzecznie. Wczoraj faktycznie wyglądała jak osiołek (jak mówi o niej Marysia), bo po czyszczeniu uszy były w pozycji "kłapouchy" :)
Przemiana od chwili, gdy widziałam czubek nosa w budce u malagos a tym, co zobaczyłam wczoraj - gigantyczna! :)

Link to comment
Share on other sites

Mata28, jedyne co mogłam zrobić, to udostępnić Setha na fb, czyli - niewiele :(. Sytuacja, faktycznie niewesoła :(
Nutusiu, wybaczam Ci niemizianie Coco ;), zestresowanej problemami usznymi. Marysię O. podziwiam nieustannie(jak to już napisałam wcześniej) i trzymam kciuki za dalszą socjalizację Blanche :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...