Jump to content
Dogomania

problem z oczami u Shih tzu


randap

Recommended Posts

mam rocznego Shih tzu ktory strasznie smierdzi a weterynarz mowi ze to z oczu czy znacie jakies sposoby zeby sobie z tym poradzic?? w jednym domu z psem mieszka 4 letni chlopiec ktory go uwielbia(z wzajemoscia) i czesto tula sie do siebie i caly ten fetor przechodzi na chlopa. prosze o jakies wskazówki

Link to comment
Share on other sites

Piesek jest mojej narzeczonej. Kąpany jest chyba dwa razy w tygodniu ale to nic nie daje bo juz po paru godzinach wszystko wraca. po powrocie ze strzyzenia w salonie jest spokój około półtora dnia. weterynarz powiedział ze ta rasa tak miewa i dał jakies krope ale efekt po nich raczej wątpliwy.

[quote name='taks']a para dobermanów i ON-ka też śmierdzą?[/QUOTE]
dobermany nie smierdza sa zdrowe pachnące w poniedziałek bylismy u weterynarza z wizyta rozwijaja sie prawidłowo. Suka ON-ka mieszka dalej z moimi rodzicami a ja sie przeprowadziałem ale wiem ze miewa sie dobrze i tez nie smierdzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gryf80']ale co pokapaniu wraca-"smród"ogólny czy np.z konkretnego miejsca,czy chodzi ci o zacieki pod oczami[/QUOTE]

moja mama ma shih tzu i nigdy nie zauważyłam żeby jej oczy/ okolice oczu śmierdziały, a jest z niej taka fleja że chyba nie lubi być czysta hehe ale to taki egzemplarz ;)
przemywaj oczka przegotowaną wodą, włoski przy oczkach również, rób tak codziennie :)

Edited by martq20
poprawka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...