Jump to content
Dogomania

Piękny pręgowany bokser Staffi - co dalej ?


szyszunia557

Recommended Posts

odpowiedziałam...jednak :)

"[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Pani Natalio- czy trzeba być związanym ze Stowarzyszeniem,żeby zadawać pytania? Nie uzyskałam odpowiedzi-czy psom gminnym nie należy szukac domów? Czy żeby uzyskac odpowiedź na to pytanie musze do Pani dzwonić? Jeśli tak...to chyba wolałabym zadzwonić do właściciela psów-w tym wypadku do U M i G "[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lula2010']hm....a przypomina asta albo bulwe?:diabloti:[/QUOTE]
to boksio-ast jest :eviltong:
A tak poważnie-nie bardzo znam się na rasach-jakieś takie oczywiste-ok, ale np jamnika szorstkowłosego w życiu sama bym nie rozpoznała :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lula2010']mnie bardzie pasuje na bojowego psa z Majorki :lol:,ale to takie moje dewagacje :razz:;jest przesliczny :eviltong:[/QUOTE]
noo... to o takim nie słyszałam-muszę chyba kupić jakąś mądrą książkę o rasach...najlepiej z obrazkami :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lula2010']obie te rasy to tzw psy bojowe ,cuda ;bawilam sie z takimi na Walentynkowej wystawie u nas w Bydgoszczy (bylam cala szczesliwa ,ze wystawiajacy mi pozwolil):lol:[/QUOTE]
ja mam w domu mieszanke polskiego gończego z bull mastifem (mastiffem?)- pierdoła straszna, ale to w sumie ja go tak wychowałam :) instynkt każe mu gonić sarnę...a on na widok sarny robi ładne "siad" i na sarnę nawet nie patrzy-wlepia ślepki we mnie w oczekiwaniu na "grzeczny pies" i ciacho oczywiście :evil_lol:
Wszyscy sie go boją-nie mam pojęcia dlaczego...bo duży?

Link to comment
Share on other sites

nasza TTB w kwietniu konczy 14 lat...teraz jest dla niej odpowiednia pogoda ,bo nie ma mrozu ani tez upalow ...i babinka na spacerku bryka jak koniczek ...zapomniala o latach a ludzie schodza jej z drogi ,no bo paszcza otwarta,zebidla widac i jeszcze pedzi przed siebie....:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lula2010']nasza TTB w kwietniu konczy 14 lat...teraz jest dla niej odpowiednia pogoda ,bo nie ma mrozu ani tez upalow ...i babinka na spacerku bryka jak koniczek ...zapomniala o latach a ludzie schodza jej z drogi ,no bo paszcza otwarta,zebidla widac i jeszcze pedzi przed siebie....:diabloti:[/QUOTE]
hahahahaha-jakbym mojego Tolka widziałam-mix labka z czymś.... ale jego się akurat nie boja...choć chyba powinni-bo Tolo zabki jeszcze ma i wie po co je ma :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...