Jump to content
Dogomania

Kupię,przyjmę Gończy Polski


jadak

Recommended Posts

Witam wszystkich już od dłuższego czasu poszukuję dla siebie Gończego, nie musi być to pies rodowodowy, jednak nie chcę aby był to mieszaniec, najlepiej po psie polującym, ale wystarczy żeby był to normalny gończy.Niestety nie stać mnie żeby wydać na niego jednorazowo ponad tysiąc złotych więc wertuje codziennie fora i strony z ogłoszeniami jednak bez skutecznie. I tu zgłaszam się do was forumowiczów, może ktoś będzie w stanie mi pomóc. Jestem w stanie przygarnąć,bądź kupić psa do 500zł, mieszkam w zachodniopomorskim więc najlepiej te okolice, ale chętnie też rozpatrzę inne oferty ponieważ mam dużo znajomych którzy jeżdżą po Polsce więc istnieje możliwość odebrania psa z dalszych okolic.
Tak po krótko jeszcze, pies będzie miał u mnie bardzo dobre warunki i nie będzie to mój pierwszy pies w życiu, mieszkam na uboczu miasta mając duże podwórko, staram się aktualnie zrobić uprawnienia na myśliwego tak że pies będzie w swoim żywiole odwiedzając systematycznie las i łąki. Jeżeli ktoś posiada psa lub jakieś informacje będę bardzo wdzięczny. A to numer kontaktowy 795925880

Edited by jadak
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...