Jump to content
Dogomania

Daszka już w domku ! Dziękuję wszystkim


Norkowa

Recommended Posts

Halo halo witam się:)

 

Właśnie dzwoniłam do Pana opiekuna Muszki:) jak zawsze jestem po takiej rozmowie w świetnym humorze- takich opiekunów życzyłabym każdemu psiakowi:) Muszka powoli dalej uczy się nowego życia- powolutku na smyczy wychodzi na podwórko i poznaje je cały czas:) Jest baaardzo przytulaśna- cały czas upomina się o głaski i przypomina, że jest bardzo ważna:) Spędza czas na leżakowaniu na kanapie i spaniu:D Także- żyć nie umierać:)

 

W kwestii jedzenia zrobiła się wybredna:D Ale księżniczki już tak mają:)

 

Państwo zapewnili Muszce behawiorystę który pomaga im we właściwy sposób uczyć się wszelkich nowości z Muszką:) Świetny pomysł! Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalnego podejścia do sprawy!:)

 

Wielki sukces: Muszka pomimo, że stoi kocia budka od Cioci Makili, spędza więcej czasu na swoim legowisku obok Muszki- ODKRYTYM!:D

 

Na głos: IDZIEMY NA POLE- Muszka już czeka przy drzwiach:)Przyszła wiosna, przyszedł cud do Muszki:)

 

Niezmiernie się cieszę, po takim okresie oczekiwania na domek- teraz już wiem czemu tak długo czekała- bo zapisany miała właśnie ten wspaniały domek, na który czekała aż dwa lata:)

 

Pozdrawiamy:D

Link to comment
Share on other sites

Pieniążki które zostały na Muszkowym koncie zostaną podzielone po połowie na Białogonkowo Cioci Mortes i dla Cioci Xibalby na hotel dla Frodka:) Aczkolwiek Mortes poradziła mi bym odczekała około 2 miesiące- tak na wszelki wypadek- chociaż mam nadzieję i mocno wierzę, że nie potrzebnie:)Także już mamy ulokowane oszczędności Muszki:D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochani sytuacja pieniężna ulegnie zmianie- ponieważ pieniążki w 90% pochodziły od Cioci Lidii ze Stajni Stokrotka- na facebooku'u ciocia ta zaprosiła mnie na wydarzenie Fundacji: ZWIERZĘ NIE JEST RZECZĄ. Życzliwa osoba podpaliła stodołę- fundacja straciła siano i karmę dla ratowanych koni... 100 zł leci tam!

 

 

A swoją drogą zapraszam do pomocy tutaj również:

 

https://www.facebook.com/events/1381434615518518/

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Muszki z kciukami :) Mortes ma rację, kciuki wciąż potrzebne, choć mocno i pozytywnie wierzę, że sunia trafiła lepiej niż 'moje' psy.....

Ona nie bez powodu długo czekała na dom, nie może być inaczej tylko dobrze.................i odpukujemy w niemalowane ;)

Pozdrowienia :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kochani ostatnio baaaardzo mnie mało na internecie:( Dziś dzwoniłam do Państwa od Muszki i mam same wspaniałe wiadomości:)

 

Muszka pieknie chodzi na smyczy! Przy nodze:) I dodatkowo uwielbia jeździć samochodem:D

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kochani ostatnio baaaardzo mnie mało na internecie:( Dziś dzwoniłam do Państwa od Muszki i mam same wspaniałe wiadomości:)

 

Muszka pieknie chodzi na smyczy! Przy nodze:) I dodatkowo uwielbia jeździć samochodem:D

 

Mnie też ostatnio mało bardzo, ale gdy już jestem to chciałabym czytać same takie wspaniałe wiadomości :)

Link to comment
Share on other sites

Kochani dostałam kilka Muszych fotek od Pana Mirosława:) Wstawię w Boże Ciało, jak będę miała wolny dzień:) Aczkolwiek już mówię, że serce skacze mi z radości jak patrzę na zadowolonego, muszastego Pysia <3

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witam Kochani:) Ostatnio pisałam o zdjęciach Muszki które dostałam od Pana Mirosława i dziś wrzucam je tutaj:) Możemy wszyscy zobaczyć ile pięknych chwil, ile miłości może do życia psiaka wprowadzić człowiek:)

 

10389437_815136231901814_61387814268071611391628_815136225235148_64934559863382411160673_815136258568478_411788777766574

 

 

Pan Mirosław i jego rodzina wiele nauczyli Muszkę, ale i pewno Muszka nauczyła ich wiele:) Razem się świetnie rozumieją i dążą do celu którym jest harmonia i porozumienia, ale wszystko oparte na bezgranicznym zaufaniu :) Muszka pomimo, że wydawała się bardzo nieufna, szybko wyczuła, że to są "CI" ludzie, "TEN"dom! Wspaniały psiak ze wspaniałymi ludźmi :) Dziękuję!:D

 

 

Dziś na konto Mortes przelałam 300 zł z pieniążków jakie zostały Muszce z hotelikowania:) Teraz czekam na info od Cioci Maikili ile mamy oddać za budkę którą Muszka zabrała ze sobą do nowego domkui resztę oddam Cioci Xibalba na hotelik:) Pozdrawiamy :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochani ja nadal zapraszam do zaglądania:) Ponieważ wszystkie 3 dziewczynki mają domki, mam zamiar wątek pociągnąć w kierunku reszty dziewczyn (Boże same babeczki tak na polądowały!) które są u Cioci Agasz, Cioci Mortes i u Hałabajówki:) Teraz będę starała zajmować się nimi, a nóż widelec któraś znajdzie domek:D

Mam również w planach jak będę mieć urlop zrobić bazarek:) Także mam nadzieję, że mi się uda bo ostatnio czas działa całkowicie przeciwko mnie i ciagle mi go brakuje na wszystko:|

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Przepraszam za małą prywatę, ale wiedząc że Ciocia Norkowa jest fanką Frodo, pozwolę sobie zaprosić zaglądające tutaj Ciocie na bazarek cegiełkowy dla Frodziaka:

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/148471-cegie%C5%82ki-godzinki-na-hotelik-dla-frodo-do-08092015-do-godziny-2200-zapraszamy/#entry16351407

 

Zaglądanie i podrzucanie mile widziane :) 

 

BTW Ciociu Norkowa, skrzyneczkę masz zapchaną ;) 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Ciocie ciocie :( stało się straszne COŚ. Telefon rano od Izy... Daszka po 3 latach wraca z adopcji... Pan jej juz nie chce bo nadal jest dzika. Pan miał o nią dbać okazało się że puszczał ja sama do lasu... Teraz przeszkadza mu jej dzikość. Odrzuca każdą moją formę pomocy :( behawiorysta na nie... Jestem załamana... Nie mam gdzie jej zabrać, nie mam ani grosza na hotel ... Siedzę i beczę... Reaktywuję ten wątek z mega ciężkim sercem 

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie to jest niepojęte, jak można po trzech latach oddawać psa.

O ile dobrze zrozumiałam, to pan zgodził się przetrzymać ją jeszcze tydzień :(

Czyli mamy tydzień, żeby znaleźć dla niej dt, hotelik a może ds.

I tyle samo żeby znaleźć pieniądze :(

Pomocy!!!!

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, jola&tina napisał:

Dla mnie to jest niepojęte, jak można po trzech latach oddawać psa.

O ile dobrze zrozumiałam, to pan zgodził się przetrzymać ją jeszcze tydzień :(

Czyli mamy tydzień, żeby znaleźć dla niej dt, hotelik a może ds.

I tyle samo żeby znaleźć pieniądze :(

Pomocy!!!!

Dokładnie dał mi tydzień na to ;( szukam wszędzie a nigdzie nic nie ma- ani miejsca ani chęci...wszędzie cisza;( jest piękna ale facet zrobił z niej jeszcze wiekszego dzikusa niż wcześniej:( 

 

Pytanie: jak edytować tytuł? Bo nie mam pojecia? 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Norkowa napisał:

Dokładnie dał mi tydzień na to ;( szukam wszędzie a nigdzie nic nie ma- ani miejsca ani chęci...wszędzie cisza;( jest piękna ale facet zrobił z niej jeszcze wiekszego dzikusa niż wcześniej:( 

 

Pytanie: jak edytować tytuł? Bo nie mam pojecia? 

Edytuj pierwszy post, wtenczas wyedytuje się też tytuł. Tylko to stary wątek,mogą być problemy :(

Link to comment
Share on other sites

Może hotelik u papryki? albo u LiluTosi pod Wrocławiem? Lilu chyba ma teraz opłatę ok  350 - 400 zł.Dokładnie nie wiem,ale mogę spytać.

A gdzie ona przebywa? ile ma lat? jaka jest do ludzi oprócz tego że dzika? I jaka do innych zwierząt?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...